Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -33%
  • Výprodej
  • Katalogové číslo: 907647

All Stars Raw Intensity 2 250g černý rybíz PROŠLÉ DMT

All Stars Raw Intensity 2 250g PROŠLÉ DMT (9.5.2017) - před- tréninkový booster bez kreatinu, vhodný pro jedince, kteří se nechtějí během kreatinové pauzy zříci svého před-tréninkového produktu.

sekce
ANABOLIZÉRY PŘED TRÉNINKEM
Výrobce:
All Stars
balení
250 g

1 029 Kč (sleva 33%)

690 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

více o produktu

Raw Intensity 2 250g  výrobce All Stars


VÝPRODEJ Z DŮVODU PROŠLÉHO DATA MINIMÁLNÍ TRVANLIVOSTI (9.5.2017)


Raw Intensity je špičkový předtréninkový booster! Složení zaručuje maximální napumpování svalstva při tréninku, extrémní energii, vysokou tréninkovou intenzitu, jasně znatelné zvýšení síly a svalové hmoty. Neobsahuje kreatin!

Předtréninkový booster All Stars Raw Intensity obsahuje mix oblíbených a často užívaných látek především u silových sportovců a kulturistů. Beta alanin, taurin, L-tyrosin a kofein stejně tak jako extrakty rostlin schizandry a rhodioly jsou určeny především pro intenzivně trénující sportovce. Jejich použití je ideální právě před intenzivním tréninkem.

Účinné látky v ALL STARS  RAW Intensity 2:

•      2000mg Beta Alanin
•      300mg Trimethylxantin (Kofein)
•      200mg Schizandra (Klanopraška)
•      100mg Rhodiola (Rozchodnice růžová)

Výrobce ALL STARS vědomě do produktu nepřidal látku kreatin a tím se RAW INTENSITY odlišuje od jiných před-tréninkových boosterů.

RAW INTENSITY je tak ideálním boosterem pro:

•      sportovce, kteří se nechtějí během kreatinové pauzy zříci před-tréninkového produktu.
•      sportovce, kteří nechtějí užívat kreatin
•      sportovce, kteří již mají zakoupen kreatin a nechtějí ho tedy zbytečně kombinovat s dalším produktem obsahujícím kreatin.

Díky skutečnosti, že RAW INTENSITY nemá kreatin a obsah sacharidů je menší než 5g v porci (mnoho jiných před-tréninkových boosterů obsahuje něco mezi 30-40g), mohou z tohoto produktu profitovat sportovci, kteří chtějí budovat svalovou hmotu bez zbytečného nabírání tuku. (V dietách, apod.)

ALL STARS před- tréninkový booster RAW INTENSITY je dále obohacen o dostatečné množství vitamínů. Zastoupený vitamín B 6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, má vliv na látkovou výměnu a přispívá k regulaci hormonální aktivity. Vitamín C je důležitá antioxidační látka,která se účastní mnoha různých procesů - je součástí dějů látkové výměny, má význam při přeměně některých aminokyselin. Kyselina pantotenová (vitamín B 5) má vliv na nervový systém, který je také důležitým faktorem při podávání vysokých výkonů.

Doporučené dávkování:

  • rozmixujte 1 odměrku (10 g) Raw Intensity s 250 ml vody
  • užívejte 1 dávku 15 - 30 minut před tréninkem
  • nepřekračujte doporučené dávkování

Balení: 250g

Příchuť: ostružina

Upozornění: nekombinujte s boostery obsahující kofein a podobné povzbuzující látky, není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, mladistvé do 18 let,skladujte mimo dosah dětí, vyrobeno v EU - Německo,určeno pro zvláštní výživu

 

All-Stars

 

 

Dotaz na prodavače

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám

Chcete přibrat svalovou hmotu, zhubnout nebo potřebujete mít energii na vytrvalostní sporty?