Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -20%
  • Katalogové číslo: 907647

All Stars Raw Intensity 2 250g

All Stars Raw Intensity 2 250g - před- tréninkový booster bez kreatinu, vhodný pro jedince, kteří se nechtějí během kreatinové pauzy zříci svého před-tréninkového produktu.

sekce
ANABOLIZÉRY PŘED TRÉNINKEM
Výrobce:
All Stars
balení
250 g

1 029 Kč (sleva 20%)

823 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

více o produktu

Raw Intensity 2 250g  výrobce All Stars


AKCE: Časově omezená akce platí pouze do konce měsíce nebo do vyprodání skladových zásob.


Raw Intensity je špičkový předtréninkový booster! Složení zaručuje maximální napumpování svalstva při tréninku, extrémní energii, vysokou tréninkovou intenzitu, jasně znatelné zvýšení síly a svalové hmoty. Neobsahuje kreatin!

Předtréninkový booster All Stars Raw Intensity obsahuje mix oblíbených a často užívaných látek především u silových sportovců a kulturistů. Beta alanin, taurin, L-tyrosin a kofein stejně tak jako extrakty rostlin schizandry a rhodioly jsou určeny především pro intenzivně trénující sportovce. Jejich použití je ideální právě před intenzivním tréninkem.

Účinné látky v ALL STARS  RAW Intensity 2:

•      2000mg Beta Alanin
•      300mg Trimethylxantin (Kofein)
•      200mg Schizandra (Klanopraška)
•      100mg Rhodiola (Rozchodnice růžová)

Výrobce ALL STARS vědomě do produktu nepřidal látku kreatin a tím se RAW INTENSITY odlišuje od jiných před-tréninkových boosterů.

RAW INTENSITY je tak ideálním boosterem pro:

•      sportovce, kteří se nechtějí během kreatinové pauzy zříci před-tréninkového produktu.
•      sportovce, kteří nechtějí užívat kreatin
•      sportovce, kteří již mají zakoupen kreatin a nechtějí ho tedy zbytečně kombinovat s dalším produktem obsahujícím kreatin.

Díky skutečnosti, že RAW INTENSITY nemá kreatin a obsah sacharidů je menší než 5g v porci (mnoho jiných před-tréninkových boosterů obsahuje něco mezi 30-40g), mohou z tohoto produktu profitovat sportovci, kteří chtějí budovat svalovou hmotu bez zbytečného nabírání tuku. (V dietách, apod.)

ALL STARS před- tréninkový booster RAW INTENSITY je dále obohacen o dostatečné množství vitamínů. Zastoupený vitamín B 6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, má vliv na látkovou výměnu a přispívá k regulaci hormonální aktivity. Vitamín C je důležitá antioxidační látka,která se účastní mnoha různých procesů - je součástí dějů látkové výměny, má význam při přeměně některých aminokyselin. Kyselina pantotenová (vitamín B 5) má vliv na nervový systém, který je také důležitým faktorem při podávání vysokých výkonů.

Doporučené dávkování:

  • rozmixujte 1 odměrku (10 g) Raw Intensity s 250 ml vody
  • užívejte 1 dávku 15 - 30 minut před tréninkem
  • nepřekračujte doporučené dávkování

Balení: 250g

Příchuť: ostružina

Upozornění: nekombinujte s boostery obsahující kofein a podobné povzbuzující látky, není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, mladistvé do 18 let,skladujte mimo dosah dětí, vyrobeno v EU - Německo,určeno pro zvláštní výživu

 

All-Stars

 

 

Dotaz na prodavače

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám

Chcete přibrat svalovou hmotu, zhubnout nebo potřebujete mít energii na vytrvalostní sporty?