Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -25%
 • Katalogové číslo: 007050

BiotechUSA Protein Fusion 85 2270 g

BiotechUSA Protein Fusion 85 2270 g - prvotřídní proteinový přípravek s perfektní kombinací pečlivě vybraných živin určený pro všechny sportovce usilující o nárůst svalové hmoty a síly.

sekce
Proteiny 66-80% bílkovin
Výrobce:
Biotech USA
balení
2270 g

1 590 Kč (sleva 25%)

1 189 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

Vyberte variantu

více o produktu

BiotechUSA Protein Fusion 85 2270 g výrobce BioTechUSA

Protein Fusion 85 je prvotřídní proteinový přípravek s perfektní kombinací pečlivě vybraných živin určený pro všechny sportovce usilující o nárůst svalové hmoty a síly. Základem je systém anabolických proteinových složek, jejichž účinek je umocněn systémem postupného uvolňování a obohacen aditivem esenciálních mastných kyselin. Díky silnému působení s prodlouženým, dlouhotrvajícím efektem je tělo neustále udržováno v tzv. pozitivní dusíkové bilanci, což je naprosto nezbytné pro optimální růst svalové hmoty a síly.

Vědecky podložené výsledky:

Zatímco běžný protein má největší nástup v těle po zhruba jedné hodině a za hodiny dvě již tělo neví, že jste mu nějaký dodali, Protein Fusion 85 je jiný. Dodává tělu aminokyseliny postupně a udrží ho tak ve stavu, kdy může stavět novou svalovou hmotu (v tzv. pozitivní dusíkové bilanci), po dobu více jak čtyř hodin!

8 zdrojů bílkovin - Protein Fusion 85 obsahuje jak rychle vstřebatelné bílkoviny (organismus je díky tomu okamžitě zásobován důležitými aminokyselinami), tak pomalu vstřebatelné bílkoviny ( dochází k postupnému uvolňování aminokyselin, kdy je tělo průběžně zásobováno aminokyselinami až po dobu několika hodin)

 • Protein Fusion 85 obsahuje náší speciální proteinovou směs Protein Fusion ™, skládající se z 8 nejlepších zdrojů vysoce kvalitních bílkovin. Různé bílkoviny mají různé absorpční časy - Protein Fusion 85 udržuje svalový metabolismus v pozitivní dusíkové bilanci, to znamená ideální podmínky pro nárůst svalové hmoty a síly. Další výhodou postupného uvolňování aminokyselin je to, že nedochází k jejich nežádoucí přeměně na energii, jak je tomu u klasických proteinových produktů. Pomalu vstřebatelné bílkoviny - hlavním zdrojem těchto aminokyselin je mléčný proteinový isolát, micelární kasein, který je doplněn o vaječný albumin a kaseinát vápenatý.
 • Rychle vstřebatelné bílkoviny - unavený organismus po tréninku je díky rychle vstřebatelným bílkovinám zásoben důležitými aminokyselinami takřka ihned po konzumaci - zdrojem rychle vstřebatelných bílkovin (aminokyselin) je mikrofiltrovaný syrovátkový isolát a koncentrát ( upravený nejšetrnější metodou CFM za studena), enzymaticky ošetřený syrovátkový proteinový hydrolyzát.
 • 2 trávicí enzymy a probiotika - Každá porce obsahuje speciální směs proteolytických enzymů a prebiotik pro maximální využití bílkovin. Obsahuje novou aktivní složku  PreZyme ™, díky nemuž je tělo schopno vybudovat více svalů se stejným množstvím bílkovin.
 • BCAA, glutamin, Kreatin pH-X - Každý, kdo usiluje o nárůst svalové hmoty vážně ví, jak je důležitý dostatek BCAA, glutaminu a kreatinu.

Nitro Gold PRO vám nabízí to, co budete potřebovat (dvě porce obsahují):

 • 51g bílkovin - skládající se z 8 nejlepších zdrojů vysoce kvalitních bílkovin
 • 9,6g BCAA k dispozici v ideálním poměru 2:1:1, poměr leucin: izoleucin: valin
 • 8,2g glutamin a prekurzory, nejdůležitější aminokyseliny pro budování svalů

Doporučené dávkování:

 • jednu dávku (30g) rozmíchejte ve 250ml vody nebo odtučněného mléka
 • konzumejte alespoň 2x denně ( dle Vašeho příjmu bílkovin z běžné stravy)
 • v tréninkový den konzumujte nejlépe jednu dávku zhruba 45min. po tréninku, další během dne dle potřeby
 • v netréninkové dny konzumujte jednu dávku ráno a druhou večer
 • dávkování je závislé na vaší tělesné hmotnosti, fyzické aktivitě a příjmu bílkovin z běžné stravy

 

biotechusa-fitness007

 

Dotaz na prodavače

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám

Chcete přibrat svalovou hmotu, zhubnout nebo potřebujete mít energii na vytrvalostní sporty?