Zlaté Ověřeno zákazníky
Zlaté Ověřeno zákazníky 99 %
Menu

Produktové kategorie
  • -25%
  • Katalogové číslo: 107247

BSN Cellmass 2.0 525 g

BSN Cellmass 2.0 525 g - Nová verze velmi oblíbeného speciálního potréninkového suplementu od firmy BSN určený pro urychlenou regeneraci svalů, zvětšení síly, vytrvalosti a výkonnosti a růst svalové hmoty.

sekce
ANABOLIZÉRY PO TRÉNINKU
Výrobce:
BSN Nutrition
balení
525 g

1 199 Kč (sleva 25%)

899 Kč

Momentálně nedostupné

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

Vyberte variantu

více o produktu

Cellmass 2.0 525 g výrobce BSN Nutrition

Nová verze velmi oblíbeného speciálního potréninkového suplementu od firmy BSN určený pro urychlenou regeneraci svalů, zvětšení síly, vytrvalosti a výkonnosti a růst svalové hmoty. Intenzivní trénink vede ke katabolismu (rozkladu) svalů a nutí organismus fungovat na hranici svých fyzických možností. K dosažení maximálních výsledků a umožnění anabolických procesů (budování svalové hmoty) je zcela nezbytná adekvátní regenerace. 

  • efektivní obnova a zotavení svalových vláken
  • doplnění zásob kreatinu a glutaminu ve svalech
  • výrazné zlepšení síly, výkonnosti a vytrvalosti

Při náročném intenzivním tréninku čelí namáhané svalstvo obrovskému tlaku a zátěži. Je proto nutné poskytnout mu patřičnou podporu k usnadnění a zefektivnění následné regenerace, která je klíčovým předpokladem pro růst síly a zlepšování výkonnosti.

Tento úkol spolehlivě a přesvědčivě zvládne zcela nově poskládaná formule CELLMASS® 2.0, která nabízí kreatin monohydrat, glutamin, taurin a syrovátkový hydrolyzát. Nasytí vyčerpané svaly a odstartuje proces komplexní potréninkové regenerace. Obnovuje a uzdravuje poškozená svalová vlákna, mírní potréninkovou únavu, urychlí celkové zotavení organismu, zlepší sílu a odolnost svalů a celkovou tělesnou výkonnost.

Díky dostatečnému a úspěšnému zotavení po náročném tréninku budete připraveni excelovat i v tréninku dne následujícího. CELLMASS® 2.0 je určen pro všechny, kteří chtějí mít jistotu, že jejich tréninkové úsilí nepřijde na zmar a že o jejich těžce nabyté svaly bude dobře postaráno.

Doporučené dávkování:

  • tréninkový den: užívejte 1 odměrku (10,5 g) produktu Cellmass 2.0 rozmíchaného ve 200 ml vody ihned po probuzení, druhou dávku užívejte 30 minut po tréninku
  • netréninkový den: užívejte 1 odměrku ráno po probuzení, další dávku možno zařadit v průběhu odpoledne nebo před spaním

 

cellmass_2

Dotaz na prodavače

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám