Zlaté Ověřeno zákazníky
Zlaté Ověřeno zákazníky 99 %
Menu

Produktové kategorie
 • -31%
 • Katalogové číslo: 470021

BSN N.O. XPlode 2.0 1080 g

BSN N.O. XPlode 2.0 1080 g - Špičkový produkt speciálně vyvinut pro Vaše svalstvo. Maximální napumpování, energie, intenzita tréninku, jakou jste ještě nezažili, to je NO-Xplode 2.0 - naprostá novinka od společnosti BSN.

sekce
ANABOLIZÉRY PŘED TRÉNINKEM
Výrobce:
BSN Nutrition
balení
1080 g

1 290 Kč (sleva 31%)

889 Kč

Momentálně nedostupné

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

Vyprodáno

více o produktu

N.O. XPlode 2.0 1080 g výrobce BSN Nutrition


PRODUKT SE JIŽ NEVYRÁBÍ, SKLADEM JE NOVÁ VERZE BSN N.O.-Xplode 3.0 1000g


Vysoce účinný před tréninkový suplement na zvýšení energie a posílení výkonnosti, nová, evropská verze jednoho z nejoblíbenějších a nejprodávanějších výrobků ve své kategorii na světě.

Špičkový produkt NO-Xplode 2.0 je speciálně vyvinut pro Vaše svalstvo. Maximální napumpování, energie, intenzita tréninku, jakou jste ještě nezažili, to je NO-Xplode 2.0 - naprostá novinka od společnosti BSN. Účinky poznáte sami na sobě během neuvěřitelně krátké doby. Zažijte s NO-Xplode 2.0 novou dimenzi tréninků. Věřte, že nebudete zklamáni.

Pracujete-li na zvětšení objemu a síly či zlepšení rychlosti a výkonnosti, zasloužíte si účinný, komplexní předtréninkový suplement, který vás udrží v tempu a posune blíž k vašemu cíli. Vyzkoušejte legendu v nové síle - N.O.-XPLODE™ 2.0 vás vyzbrojí potenciálem k dosažení skutečného pokroku a překonání dosavadních maximálních výkonů. Formule byla upravena tak, aby umožnila ještě silnější a intenzivnější využití vlastností a účinků původní formule N.O.-XPLODE a poskytla a dodala ještě více energie, vytrvalosti, koncentrace, napumpování a výkonnosti. Jednoduše získáte více z toho, co na původním N.O.-XPLODE nejvíce oceňujete:

 • více energie a vytrvalosti - vylepšená formule Advanced Strenght pomůže prodloužit váš sportovní výkon, nabije vás energií a přinutí vaši mysl plně se koncentrovat na maximální využití vašeho fyzického potenciálu.
 • větší růst svalů - skvělý na podporu růstu svalů sám o sobě, ve spojení s doplňky na maximalizaci růstu svalů řady Mass Stack (Cellmass a Nitrix) pocítíte neuvěřitelně pozitivní výsledky.
 • větší síla a intenzita - několik unikátních patentovaných směsí ve spojení s vysoce efektivním systémem transportu živin, tato super účinná novinka na poli sportovní výživy vám pomůže překonat vaše dosavadní limity, které vám brání v dalšímu rozvoji a růstu
 • větší napumpování a výkonnost - klíčové složky N.O.-XPLODE™ 2.0 podporují tvorbu NO, zlepšují prokrvení tkáně a transport kyslíku, udržují rovnováhu elektrolytů, pomáhají docílit impozantního napumování a vaskularity svalů a zlepšení celkové sportovní výkonnosti

Informace výrobce:

NO-Xplode 2.0 je připraven splnit všechna Vaše očekávání. Ať už je Vaším cílem zvětšení objemu svalů, nebo získání větší síly, rychlosti a vytrvalosti, NO-Xplode 2.0 Vás den za dnem přibližuje blíže k cíli. Vyzkoušejte novou sílu NO-Xplode 2.0, špičky mezi všemi dostupnými NO doplňky. Maximální napumpování Vašich svalů, energie a síla - to všechno v sobě tento produkt ukrývá. Zažijte ten jedinečný pocit.

Účinky se projeví již během 5 - 15 minut po požití a jejich síla roste s každou následující minutou. U některých jedinců však mohou nastoupit o něco později (30 - 45 minut po požití), ale také zde platí, že jejich síla roste s přibývajícími minutami od vypití.

 • pro svalovou vytrvalost, sílu a odolnost vůči svalové únavě
 • pro růst svalů
 • pro duševní bdělost
 • NO rozšíří Vaše cévy a Vaše svaly tak získají maximální napumpování
 • lepší dodávka kyslíku do svalových tkání
 • podporuje spalování tuků

Doporučené dávkování:

 • užívejte 1 odměrku (21,5 g) NO-Xplode 2.0 rozmixovanou ve 100 - 150 ml vody
 • vyčkejte 30 minut na reakci Vašeho organismu
 • v případě dobré tolerance užijte druhou odměrku se 100 - 150 ml studené vody
 • dále užívejte 1 - 2 odměrky se 100 - 200 ml vody 30 - 45 minut před tréninkem
 • pro maximální účinek užijte třetí odměrku 3 hodiny po prvních dvou
 • neužívejte více jak 2 odměrky najednou a více jak 3 odměrky denně
 • v netréninkové dny rozmixujte 1 odměrku ve 100 - 150 ml vody a užívejte ráno nalačno

Dávka: 20,5 - 21,5g ( mírně se liší dle příchutě, všechny příchutě obsahují 50 dávek)
Počet dávek v balení: 50

BSN_N.O.-Xplode_2.0-001

Dotaz na prodavače

 • Fitness007.cz dne 29. 4. 2015 v 15:41 napsal: Reagovat

  [quote name="krystoff"]Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli je vhodná kombinace BSN N.O. XPlode 2.0 s kreatin Scitec 100% Creatine Monohydrate ?? Děkuji za odpověď[/quote]

  Dobrý den,

  ano, jedná se o běžnou kombinaci anabolizéru a kreatinu, např. anabolizér před tréninkem, kreatin po tréninku, pokud se vám zdá množství kreatinu obsaženého v N.O.XPlode malé, lze je užívat i společně.

  Přeji pěkný den

 • Collette dne 28. 4. 2015 v 22:29 napsal:

  Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.

 • Tobias dne 5. 11. 2014 v 19:08 napsal:

  Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.

 • Fitness007.cz dne 15. 9. 2014 v 16:02 napsal: Reagovat

  [quote name="David14"]Dobrý den, jsou tyto produkty věkově omezeny? (omlouvám se jestli jsem to přehlídl)[/quote]

  Dobrý den,

  doporučuje se užívat nejdříve ve věku 18let (užívat ho dříve je i naprosto zbytečné).

  Přeji pěkný den

 • Fitness007.cz dne 19. 3. 2014 v 09:30 napsal: Reagovat

  [quote name="Tamara01"]Dobrý den,

  potřebuji vědět, zda při dopingové kontrole se najde v moči nějaká zakázaná látka. Tento suplement nepoužívám pravidelně, chtěla bych si to vzít jen před závodem-jednu odměrku.
  Děkuji[/quote]

  Dobrý den,

  žádný produkt na našem e-shopu neosahuje látky dopingového charakteru či zakázené látky.

  Přeji pěkný den

 • Fitness007.cz dne 11. 2. 2014 v 18:09 napsal: Reagovat

  [quote name="Lukas Borovicka"]Dobry den chtěl sem se optat, je vhodna kombinace tohoto produktu + Aminostar BCAA Extreme Pure 120 kapslí před treninkek a po treninku Survival Palatinose Gain 20 Fair Power 1500g, a nebo zda byste doporucil něco jiného či jinou kombinaci, dekuji za odpověď[/quote]

  Dobrý den,

  uvedená kombinace je určitě vhodná, stejně tak jako stovky dalších..základní stavební látkou svalové hmoty jsou bílkoviny (proteiny), proto bych vám především doporučil kvalitní proteinový přípravek, bez dostatečného množství bílkovin vám ani uvedená kombinace moc nepomůže.

  Přeji pěkný den

Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám