Zlaté Ověřeno zákazníky
Zlaté Ověřeno zákazníky 99 %
Menu

Produktové kategorie
 • -38%
 • Katalogové číslo: 261004

BSN Nitrix 360 tablet

BSN Nitrix 360 tablet - patří k nejlepším suplementům pro nárůst svalové síly a hmoty současnosti.Nový Nitrix obsahuje vysoce účinný kreatin ethyl ester beta-alanin společně s kreatin fosfátem a kreatin amino butyrátem! Jedná se tak o výrazně pokroči

sekce
NITRIX OXIDE
Výrobce:
BSN Nutrition
balení
360 tablet

2 090 Kč (sleva 38%)

1 299 Kč

Momentálně nedostupné

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

Vyprodáno

více o produktu

Nitrix 360 tablet výrobce BSN Nutrition


PRODUKT SE JIŽ NEVYRÁBÍ, k dispozici je již nová verze produktu: BSN Nitrix 2.0 180 tablet


Nejznámější a nejúspěšnější NO doplněk na světě, speciální formule s celodenní účinností na zvětšení objemu svalů a roztažení cév, zvýšení průtoku krve svalovou tkání a následnému razantnímu zlepšení výkonnosti v jakémkoliv typu sportovního odvětví. Navíc se zvětšuje přísun a absorpce kyslíku a maximalizuje kapacita, výkon a odolnost srdce a krevního oběhového systému. Díky rozšíření cév se zvětší a zrychlí transport  živin do svalové tkáně, která tak dostane nezbytné palivo při vyčerpávajícím a zničujícím tréninku nebo soutěži. Efektivní průtok krve a živin celým tělem zaručí zlepšení výkonnosti při sportu a úžasné napumpování svalů, posílí se odolnost organismu proti únavě, zlepší se schopnost regenerace, zmírní se ztuhlost a bolest kloubů.

I přesto, že BSN Nitrix patří k nejlepším suplementům pro nárůst svalové síly a hmoty současnosti, jeho výrobce (společnost BSN) jde ještě dál. Původní BSN Nitrix s technologií CEM3 (tzn. s obsahem kreatin ethyl ester malátu) zdokonaluje a vzniká tak další z revolučních produktů - Nitrix s technologií AVPT, tzn. Advanced Volumizing and Performance Technology. Nový Nitrix tak obsahuje vysoce účinný kreatin ethyl ester beta-alanin společně s kreatin fosfátem a kreatin amino butyrátem! Jedná se tak o výrazně pokročilejší produkt, než byl jeho předchůdce!

bsn_nitrix_avpt_180

Informace výrobce Nitrix AVPT:

Nový produkt Nitrix na svém obalu nese místo označení AVPT nápis Foundation, jedná se o stejně vysoce účinný výrobek s dalšími vylepšeními.

To však nejsou jediné změny, kterými nový Nitrix AVPT prošel! "Obyčejný" L-arginine alfa keto-glutarát (AAKG) byl nahrazen esterovou (a tedy účinnější) formou - spojením AAKG, L-argininem ethyl esterem a L-citrulinem! To vše dělá s Nitrix AVPT suplement, jehož účinky poznají i ti, kteří původní BSN Nitrix užívali dlouhodobě i ve velkých dávkách!

Doporučené dávkování:

 • doporučené denní dávkování Nitrix AVPT se liší dle tělesné váhy sportovce 
 • vážíte-li méně jak 70 kg, dávkujte 2x denně 2 - 3 tablety 
 • vážíte-li méně jak 90 kg, dávkujte 3x denně 2 - 3 tablety 
 • vážíte-li více jak 100 kg, dávkujte 3x denně 3 - 4 tablety 
 • Nitrix AVPT užívejte nalačno, užívání s jídlem snižuje účinnost

proteiny_bsn

Dotaz na prodavače

 • Jaroslav Těšínský dne 21. 1. 2016 v 15:03 napsal: Reagovat

  Dobře, děkuji. Protein užívám od Extrifitu CFM 80. Tedy zůstanu u BCAA a klasického Creatinu od Extrifitu.

 • Fitness007.cz dne 21. 1. 2016 v 08:53 napsal: Reagovat

  [quote name="Jaroslav Těšínský"]Zdravím,

  chtěl bych se zeptat. Co je lepší BCAA Mega tablety od Extrifitu, nebo BSN Nitrix 360 tablet na růst svalové hmoty? A nahradí BSN Nitrix 360 tablet tyto BCAA, nebo by bylo lepší užívat i je? Děkuji za odpověď.[/quote]

  Dobrý den,

  jedná se o dva úplně rozlišné produkty, nelze porovnat, který je lepší na nárůst svalové hmoty, [b]nejlepší na nárůst svalové hmoty je kvalitní proteinový přípravek[/b] (ten mimo jiné obsahuje i aminokyseliny BCAA), Nitrix je určen pro vyspělé cvičence, kteří již mají vyladěný denní příjem bílkovin, sacharidů atd..takže určitě doporučuji v první řadě zakoupit kvalitní proteinový přípravek, např. Extrifit CFM Instant Whey 80 2270g, MyProtein Impact Whey Protein 2500g, Universal Animal Whey 1810g, MusclePharm Arnold Series Iron Whey 2270g + náramek ZDARMA..

  Přeji pěkný den

 • Fitness007.cz dne 15. 8. 2015 v 19:08 napsal: Reagovat

  [quote name="Matěj Novotný"]Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li je to americká verze nitrixu? dekuji :)[/quote]

  Dobrý den,

  Nitrix má pouze jednu verzi, a to US, žádná verze EU u tohoto Nitrixu neexistuje, v popisu zboží máte u každého produktu záložku "Nutriční hodnoty", kde naleznete přesné složení a nutriční hodnoty produktu.

  Přeji pěkný den

 • Fitness007.cz dne 29. 4. 2015 v 16:43 napsal: Reagovat

  [quote name="Lukáš Klváček"]Dobrý den,prosím Vás pěkně,stravu a bílkoviny mám podchycenou,ale mohu Nitrix používat s bcaa a aminokyselinami?není to moc už vše?? díky moc[/quote]

  Dobrý den,

  pokud kombinaci odpovídá vaše tréninkové úsilí, tak kombinace Nitrixu a aminokyselin je určitě v pořádku.

  Přeji pěkný den

 • Lukáš Klváček dne 17. 4. 2015 v 23:23 napsal: Reagovat

  Dobrý den,prosím Vás pěkně,stravu a bílkoviny mám podchycenou,ale mohu Nitrix používat s bcaa a aminokyselinami?není to moc už vše?? díky moc

 • Fitness007.cz dne 6. 4. 2015 v 19:42 napsal: Reagovat

  [quote name="Ladislav Černý"]Dobrý den,

  ma cenu brat pred treninkem assault od MP, kdyz se bere nitrix?[/quote]

  Dobrý den,

  ano, má, jedná se o předtréninkový anabolizér z rozdílným složením, Assault užíváte pouze před tréninkem, Nitrix dle doporučeného dávkování.

  Přeji pěkný den

Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám