Zlaté Ověřeno zákazníky
Zlaté Ověřeno zákazníky 99 %
Menu

Produktové kategorie
  • -30%
  • Katalogové číslo: AB2000020

Dymatize Elite 100% Whey Protein 2,27 kg

Dymatize Elite 100% Whey Protein 2,27 kg - vynikající 100% syrovátkový protein obsahující syrovátkový proteinový isolát upravený mikrofiltrací CFM (Cross-Flow Microfiltration), syrovátkový proteinový koncentrát a peptidy syrovátky.

sekce
Proteiny 66-80% bílkovin
Výrobce:
Dymatize
balení
2270 g

1 990 Kč (sleva 30%)

1 390 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

Vyberte variantu

více o produktu

ELITE 100% WHEY PROTEIN  2,27kg výrobce Dymatize

Elite Whey je vynikající 100% syrovátkový protein obsahující syrovátkový proteinový isolát upravený mikrofiltrací CFM (Cross-Flow Microfiltration), syrovátkový proteinový koncentrát a peptidy syrovátky.

Elite Whey Protein je vynikající bílkovinovou směsí syrovátkových bílkovin, obsahuje syrovátkový proteinový isolát upravený mikrofiltrací CFM (Cross-Flow Microfiltration), syrovátkový proteinový koncentrát a peptidy syrovátky ! Bílkoviny jsou zdrojem pro život důležitých aminokyselin a dusíku, které jsou nezbytné pro množení tkání a jejich udržování v těle. Proto 1Elite Whey Protein přispívá ke zvyšování svalové hmoty a taky k jejímu udržování. Jedná se o instantní (snadno rozpustný) protein získaný ze syrovátky nejmodernější metodou výroby – mikrofiltrací CFM (Cross-Flow Microfiltration).

  • každá dávka obsahuje 25g bílkovin nejvyšší kvality
  • velice nízký obsah cukrů - pouze 1g v dávce
  • každá dávka obsahuje 5,5g aminokyselin BCAA
  • každá dávka obsahuje 4g Glutaminu
  • neobsahuje lepek ani aspartam

Každá porce Elite je v laboratoři předem připravena pro snazší trávení pomocí enzymů, čímž je zaručena lepší absorbce do lidského organismu.

Protein syrovátky Dymatize Elite obsahuje vysoké hladiny antikatabolických řetězců aminokyselin. Tyto aminokyseliny jsou vynikajícím zdrojem výživy svalů, které mohou být vyčerpány intenzivním tréninkem. Stejné řetězce aminokyselin se užívají k obnově a napomáhají buněčnému růstu. Jsou rychle využívány svalovými buňkami po namáhavém cvičení a jsou důležitou součástí účinné diety.

Vynikající chuť bez kompromisů!

Podle toho, jak vynikající chuť Elite má, byste řekli, že musí obsahovat velké množství cukru. Nic z toho! Elite Whey neobsahuje ani 1 gram cukru v jedné dávce a neobsahuje aspartam. Navíc se Elite Whey lehce a rychle rozpouští ve sklenici nebo v šejkru, a proto se dá snadno použít kdekoliv a kdykoliv. Stačí jen dodat vodu, mléko či džus a nápoj je hotov!

Doporučené dávkování:

  • smíchejte 1 odměrku přípravku s cca 300 ml vody nebo nízkotučného mléka
  • užívejte 2 až 3krát za den - ráno, přibližně 0,5-1 hodinu po tréninku a před spaním
  • dávkování záleží na tělesné hmotnosti, skladbě vaší stravy a náročnosti tréninku

dymatize_elite_whey_protein

Dotaz na prodavače

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám