Zlaté Ověřeno zákazníky
Zlaté Ověřeno zákazníky 99 %
Menu

Produktové kategorie
  • -41%
  • Výprodej
  • Katalogové číslo: 150455

FA So Good! Almond Powder 350 g PROŠLÉ DMT

FA So Good! Almond Powder 350 g PROŠLÉ DMT (10/2016 - 1/2017) - Přírodní drcené pražené mandle. Postup je prováděn na čistě naturální bázi bez dodávání umělých přísad. Produkt obsahuje 100 % mandlí (bez aditiv), je zdrojem bílkovin s vysokým obsahem vlákniny.

sekce
Ořechová a čokoládová másla
Výrobce:
FA (Fitness Authority)
balení
350 g

336 Kč (sleva 41%)

199 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

více o produktu

So Good! Almond Powder 350 g výrobce Fitness Authority 


VÝPRODEJ Z DŮVODU PROŠLÉ EXPIRACE (10/2016 - 1/2017)


Přírodní drcené pražené mandle. Postup je prováděn na čistě naturální bázi bez dodávání umělých přísad. Produkt obsahuje 100 % mandlí (bez aditiv), je zdrojem bílkovin s vysokým obsahem vlákniny. Může být použit k zahuštění omáček, do salátů či při pečení koláčů.

  • bez palmového oleje
  • bez přidaného cukru
  • bez soli
  • bez lepku
  • vhodné pro vegany

fa-so-good-almond-powder

So Good! Almond Powder je výrobek s vysokým obsahem bílkovin, vlákniny a vysokým obsahem nenasycených tuků, zejména mononenasycených mastných kyselin. Mononenasycené a polynenasycené mastné kyseliny jsou velmi důležité, protože jejich dávkováním a současně alespoň částečným omezováním příjmu nasycených mastných kyselin dochází k udržování normální hladiny cholesterolu v krvi. Kromě toho obsahuje produkt bílkoviny - základní makronutrient, který přispívá k růstu a udržování svalové hmoty.

Produkt neobsahuje žádné přísady navíc, jako je tomu u řady jiných potravin tohoto typu, kde bývá obsažen hydrogenovaný tuk za účelem konzervace a prodloužení doporučeného data spotřeby; výrobek je tedy zbaven nepříznivých trans tuků. So Good! Almond Powder neobsahuje ani sůl a je vyráběn bez přídavku palmového oleje a cukrů.

Upozornění: Skladujte při pokojové teplotě. Dodržujte zdravý životní styl. Produkováno ve výrobně, kde se zpracovávají i jiné ořechy a mandle. Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce, před použitím čtěte pečlivě informace a upozornění na etiketě výrobku, nepřekračujte doporučené denní dávkování uvedené na etiketě výrobku

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

Dotaz na prodavače

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám