Zlaté Ověřeno zákazníky
Zlaté Ověřeno zákazníky 99 %
Menu

Produktové kategorie
 • -49%
 • Akce měsíce
 • Katalogové číslo: 107620

FA Test Core 90 kapslí

FA Test Core 90 kapslí - velmi silný a účinný testosteronový booster, založený na synergických účincích maximálně zkoncentrovaných aktivních složek přípravku.

sekce
STIMULANTY TESTOSTERONU
Výrobce:
FA (Fitness Authority)
balení
90 kapslí

690 Kč (sleva 49%)

349 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

více o produktu

FA Test Core 90 kapslí výrobce Fitness Authority

TestCore® je velmi silný a účinný testosteronový booster, založený na synergických účincích maximálně zkoncentrovaných aktivních složek přípravku. Velmi bohaté složení TEST CORE rychle napomáhá ke zvýšení hladiny celkového a volného testosteronu na maximální fyziologickou úroveň. Zcela přírodní a bezpečný prostředek, bez škodlivých vlivů na zdraví, bez vedlejších účinků. Výrazně urychluje regeneraci po tréninku, pomáhá svlaovému růstu, zlepšuje náladu a posiluje libido. Asi po 25. roku života se u mužů razantně snižuje hladina testosteronu. Po čtyřicítce se jeho nedostatek projevuje i fyzicky, zvláště pak u mužů bez tělesné aktivity. Pro každého „chlapa” je tento androgenní hormon zásadní pro správnou funkci organismu, ale má ještě další využití - dokonale podporuje fyzickou aktivitu.

TestCore ® je opravdu bohatý na přírodní složky, které zvyšují hladinu celkového testosteronu (Tribulus Terestris, pískavice řecké seno, Damiana), obsahuje revitalizační a adaptogenní látky (Gingko biloba, ženšen, Rhodiola rosea), látky, které zvyšují „volný” testosteron (Avena sativa) a jiné účinné látky, které synergicky posilují správnou funkci těch zmíněných. TestCore® je doplněk, který je vhodný pro užívání mezi kreatinovými cykly, minimalizuje pokles síly, udržuje a zkvalitňuje svalovou hmotu. Test Core dodává energii, která se ztrácí s dokončením kreatinového cyklu. Pokud užíváte “silnější “ doplňky může být TestCore základem pro suplementaci, která nedovolí redukci vlastního endogenního testosteronu! Pokud jste vyčerpaní a potřebujete nakopnout, pak je právě TestCore® ideální řešení. Speciální gelové kapsle usnadňují vstřebatelnost i polykání.

Doporučené dávkování:

 • Vezměte 1 kapsli 3 krát denně před jídlem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku výrobku.
 • Potravinový doplněk nesmí být užíván jako náhražka pestré a vyvážené stravy.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

fa-core-fitness007

Dotaz na prodavače

 • Miloš Dub dne 18. 11. 2016 v 21:49 napsal: Reagovat

  Dobrý den chtěl bych se zeptat ...je mi jasné , že když začnu brát fa core je zbytečné brát ještě samotný tribulus... ale jak je to se sterol complexem a ecdy steronem ? řekl bych , že cíl je u všech stejný a to svalová hmota ...ale každý přípravek na to jde jinak ...a přes jiné látky ...je tedy při kombinaci s těžkým treningem ...kombinace těchto tří produktů v pořádku ? předem díky za odpověd

 • patt dne 20. 7. 2015 v 22:42 napsal:

  Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.

Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám