Zlaté Ověřeno zákazníky
Zlaté Ověřeno zákazníky 99 %
Menu

Produktové kategorie
 • -23%
 • Katalogové číslo: 8811

Gaspari SizeOn Maximum Performance 1632 g

Gaspari SizeOn Maximum Performance 1632 g - Výrobek určený k budování svalové hmoty, navyšování svalové hmoty a k urychlení regenerace.

sekce
ANABOLIZÉRY PO TRÉNINKU
Výrobce:
Gaspari Nutrition
balení
1632 g

1 490 Kč (sleva 23%)

1 149 Kč

Momentálně nedostupné

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

Vyberte variantu

více o produktu

SizeOn Maximum Performance1632 g výrobce Gaspari Nutrition

Gaspari Nutrition pozvedli kvalitu sportovní výživy na nejvyšší úroveň právě výrobkem SizeOn, tj. tréninkový kreatinový nápoj. Protože věda dosahuje trvalého pokroku, nová verze SizeOn Maximum Performance je dokonalým kompromisem mezi hydrolyzovanými syrovátkovými bílkovinami a kreatinem.

SizeOn se nyní stal vysoce kvalitním syrovátkovým hydrolyzátem, který obsahuje více než 50% di- a tri-peptidů, stejně tak velkou řadu anabolických podpůrných složek, jako je například vysoká dávka L-leucinu (5 g), aby bylo možné absolutně zvýšit sportovní výkonnost, účelně regenerovat kosterní svalstvo, podpořit výbojnost a energičnost nebo také okamžitě zvětšit obvod klíčových partií svalstva, a to vše už během tréninku !! Výzkumný tým v Gaspari Nutrition také využil potenciál látky pterostilben - umožňující unikátní mechanismus uvolňování inzulínu secretagogue - byla vybrána jako nejvhodnější komponenta k všeobecně uznávané, patentované sacharidové směsi OutlastTM. Tato výkonná kombinace iniciuje a podporuje svalovou aktivitu a anabolické procesy na nevídané úrovni ve světě sportovní výživy. Ke špici patentovaných směsí tvořících základ výrobku SizeOn nepochybně patří i směs LOLA TM, ,,řezník ostrých hran" , amoniak odplavující soli aminokyselin L-ornitin a L-aspartátu pro pomoc v boji s únavou.

Smyslem práce Gaspari Nutrition je překonávat sama sebe, což se jim novým výrobkem SizeOn opět povedlo, a to na výbornou. Předefinovala kvalitu sportovní výživy a ukázala na cestu, kterou se ubírat v budoucnosti.

Co dokáže SizeOn ?

 • Urychluje proteosyntézu a regeneruje svalstvo
 • Zvyšuje objem svalové hmoty, objem buněk, prodlužuje svalová vlákna a zásobuje tělo aminokyselinami
 • Posiluje signál S6K1 a 4E-BP1 a hypertrofní signalizační dráhu mTOR Iniciuje biogenezi a regeneraci svalstva ještě během tréninku.
 • Dodává životně důležité živiny, minerály a kofaktory posilující kosterní svalovou tkáň
 • Umocňuje sílu Pterostilbenu-Obsahuje zcela novou směs LOLA TM, aminokyselina L-ornitin sůl-L-aspartát

Jaký je rozdíl mezi novou verzí SizeOn a tou původní? 

Nová verze SizeOn obsahuje vysoké množství syrovátkových bílkovinných hydrolyzátů, leucin, spolu s dalšími sacharidy a inzulinotropní ,,elektrárnu" pterostilben. Celkově vzato, je to mnohem vyspělejší produkt, založený na špičkových výzkumných projektech.

Mohou SizeOn užívat pouze kulturisté nebo i sportovci, kteří chtějí posilovat svalovou hmotu k dosahování lepších výsledků ve svých disciplínách? 

SizeOn může sloužit k rychlému obnovení svalové kondice, růstu svalové hmoty a zvýšení výkonnosti ať už v tělocvičně nebo na atletických soutěžích.

Doporučené dávkování:

 • 1 dávka je 1 odměrka 68g - SizeOn je určen k užívání v tréninkových dnech. Zamíchejte jednu odměrku SizeOn v 600-800ml studené vody a nápoj konzumujte během celého cvičení. V případě potřeby přidejte více vody, aby nedošlo k nežádoucí dehydrataci.
 • Při kombinaci s předtréninkovým anabolizérem Super Pump konzumujte bezprostředně po tréninku

Balení: 1632g - všechny příchutě obsahují 24 dávek

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

Gaspari_Size_On

 

Dotaz na prodavače

 • Igor dne 10. 3. 2017 v 11:46 napsal: Reagovat

  je možné k nálepce VYPRODÁNO taky napsat informaci, kdy to zas bude dostupné?

 • Daniela dne 11. 3. 2017 v 17:15 napsal: Reagovat

  Dobrý den, ohledně dostupnosti bohužel nemáme žádnou informaci. Žádný dodavatel výrobek nyní nemá.

 • Fitness007.cz dne 7. 2. 2013 v 12:50 napsal: Reagovat

  [quote name="torentino669"]Dobrý de, je možná kombinace sizeon s aminotropinem?Popřípadě jaké přípravky by jste mi poradil pro tvorbu svalovou tvorbu do objemu?Například sizeon a nějaký gajner? předem děkuji za radu
  přeju hezký den[/quote]

  Dobrý den,
  ano, v kombinaci není problém, SizeON je kreatinový transportní systém, Aminotropin obsahuje aminokyseliny, vhodně se doplňují. Základní stavební látkou svalové hmoty jsou bílkoviny (proteiny), proto Vám doporučuji kvalitní proteinový přípravek, tím zajistíte dostatečný přísun bílkovin, dalším důležitým faktorem je větší energetický příjem než výdej, pokud máte velký energetický výdej, doporučuji kvalitní gainer /sacharidový přípravek. Nejdůležitějším faktorem je vyvážený jídelníček, odpovídající trénink a regenerace. Pokud např. jíte dostatek masa a výrobků obsahující bílkoviny, doporučil bych spíše gainer, pokud naopak jíte spíše sacharidy (rýže, těstoviny..) doporučil bych spíše protein.
  Přeji pěkný den

 • Fitness007.cz dne 21. 1. 2013 v 17:41 napsal: Reagovat

  [quote name="Jaromír44"]Zdravím, můžu používat Size On Maximum Performance po celý rok bez měsíčních pauz, kvůli creatinu??
  Díky[/quote]

  Dobrý den,

  jako u každého kreatinového přípravku, tak i u Size ON platí užívání v cyklech (zhruba 4-6 týdnů užívat, následně zhruba stejná pauza), celoroční užívání bez pauzy určitě nedoporučuji.

  Přeji pěkný den

 • Jan Kocman dne 19. 10. 2012 v 19:10 napsal: Reagovat

  Příchuť Orange Cooler je dobrá, ale ne tak vydatná jako Grape Cooler.

 • Jan Kocman dne 27. 9. 2012 v 22:26 napsal: Reagovat

  "Grape Cooler" příchuť je o poznání hustší než citrónová.

 • Jan Kocman dne 10. 6. 2012 v 22:43 napsal: Reagovat

  Naprostá bomba! Používejte ihned po skončení tréninku nebo v druhé polovině dlouhého výkonu.

Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám

Chcete přibrat svalovou hmotu, zhubnout nebo potřebujete mít energii na vytrvalostní sporty?