Zlaté Ověřeno zákazníky
Zlaté Ověřeno zákazníky 99 %
Menu

Produktové kategorie
 • -46%
 • Výprodej
 • Katalogové číslo: 150035

Muscle Elements 212° Powder 240g - VÝPRODEJ

Muscle Elements 212° Powder 240g - špičkový, vysoce účinný spalovač tuku nejnovější generace. Sypká forma, nemusíte polykat žádné tabletky, výborná chuť

sekce
Spalovače thermogenní
Výrobce:
Muscle Elements
balení
240 g

927 Kč (sleva 46%)

499 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

více o produktu

Muscle Elements 212° Powder 240g (40 dávek) 


VÝPRODEJ Z DŮVODU KRÁTKÉ EXPIRACE: DATUM MIN. TRVANLIVOSTI 10.2016


Muscle Elements 212° Powder 240g (40 dávek)

212°™ je špičkový, vysoce účinný spalovač tuku nejnovější generace. Sypká forma, nemusíte polykat žádné tabletky, výborná chuť

Skládá se ze 3 spalovacích směsí složených ze spolehlivých, výzkumem prověřených ingrediencí, které vám umožní efektivně se zbavit nežádoucího tělesného tuku.

212° je určen pro každého, kdo touží po zlepšení své fyzické výkonnosti, odstraňování nežádoucích tučných partií a účinné podpoře při budování postavy dle svých představ. Energie, termogeneze, jasné, pozitivní myšlení, kontrola nad vaším apetitem, diuretická podpora - to vše najdete v jedné odměrce spalovače 212°!

212° disponuje silnou termogenní směsí, která vám nejen dodá hromadu energie potřebné pro váš trénink i celodenní aktivitu, ale zároveň podporuje lipolýzu (odbourávání tuku), zlepšuje koncentraci, zbystřuje mysl a zmírňuje pocit hladu. 212° také zvyšuje oxidaci tuků, stejně tak jako tělesnou teplotu, která je základem termogeneze, zabraňuje kumulaci tukové tkáně a výrazně zbavuje tělo přebytečné vody.

 • zvyšuje funkční teplotu organismu, posiluje termogenezi a výdej energie
 • pomáhá udržovat dobrou náladu
 • antagonista alfa 2 receptorů
 • potlačuje chuť k jídlu
 • odbourává tělesný tuk a odstraňuje přebytečnou vodu
 • dodává energii a posiluje koncentraci a mentální funkce

muscle-elements-spalovac-tuku-212

212° je teplota varu vody. (212°F = 100°C - pozn překl.) Je to rovněž název pro nový, výkonný, širokospektrální spalovač tuku z dílny Muscle Elements, který byl sestaven za účelem "přivést tuk do varu". Jeho 3 spalovací směsi obsahují účinné, výzkumem prověřené ingredience:

Thermogenic & Nootropic Amplifier Elements™ - extrémně silná směs, zahrnující kofein, synefrin HCL, PEA (fenylethylamin HCL) a L-theanin, která má za úkol poskytnout energii, odbourávat tuky z tukových buněk,  stimulovat činnost mozku a potlačovat hlad.

Účinky těchto stimulantů se umocní jejich kombinací se směsí Fat Oxidation & Core Temperature Activator Elements™,  která obsahuje extrakt zrna zelené kávy, oktopamin HCL a BioPerine®.
Zelená káva je velice oblíbený prostředek k hubnutí díky své schopnosti povzbuzovat metabolismus.
Oktopamin HCL a BioPerine® (extrakt z černého pepře) společně podporují oxidaci tuku, zamezují hromadění tělesného tuku a synergicky zvyšují účinnost všech ostatních klíčových složek.

Definition & Tightening Elements™ se skládá z výtažků 3 různých rostlin, které podporují odvodňování organismu - pampeliška, jalovčinka a medvědice lékařská. Výrazným způsobem podpoří odstranění přebytečné vody z vašeho těla, díky čemuž dosáhnete svalové definice, na kterou jste se při trénincích tak nadřeli.

Doporučené dávkování:

 • Smichejte 1 odměrku se 150-200ml vody a užívejte ráno na lačný žaludek
 • Pro maximální výsledky je možné konzumovat druhou dávku odpoledne (nejpozději 5hodin před spánkem)
 • Nikdy nepřekračujte dávku 2 odměrky během periody 24 hodin!
 • Dodržujte pitný režim

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

me-muscle-elements

Dotaz na prodavače

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz k produktu

image