Zlaté Ověřeno zákazníky
Zlaté Ověřeno zákazníky 99 %
Menu

Produktové kategorie
 • -27%
 • Katalogové číslo: 007043

MusclePharm Creatine 300g

MusclePharm Creatine 300g - podporuje explozivní energii, ATP energii a celkovou sílu. Ideální komplexní creatinová směs pro navýšení výdrže, síly a růstu čisté svalové hmoty!

sekce
KREATIN OSTATNÍ
Výrobce:
MusclePharm
balení
300 g

590 Kč (sleva 27%)

429 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

více o produktu

MusclePharm Creatine 300g výrobce MusclePharm

Nový systém spojení více druhů kreatinů tak, aby došlo ke zlepšení jeho celkové vstřebatelnosti a bio hodnoty. Klinicky ověřený Cinnulin obsažený ve výrobku je vědci doporučován ke zlepšení vstřebávání kreatinu. MusclePharm Creatine je složen z pěti druhů kreatinových komplexů jenž plní svoji funkci kreatinu v maximálním možném rozsahu.

MusclePharm Creatine podporuje explozivní energii, ATP energii a celkovou sílu. Ideální komplexní creatinová směs pro navýšení výdrže, síly a růstu čisté svalové hmoty!

MusclePharm Creatine obsahuje luxusní směs 5 typů čistých kreatinových komplexů - kreatin monohydrát, CreNitrate™ (kreatin nitrát), kreatin AAB, di-kreatin malát, kreatin MagnaPower®, Cinnulin PF® - extrakt ze skořice.

- dodá velké množství energie
- podpoří výbušnou sílu
- zvýší výkonnost a vytrvalost
- buduje kvalitní svalovou hmotu
- 100% farmaceuticky zpracovaná kvalita
- Cinnulin zlepšuje celkovou absorpci všech obsažených
  kreatinů
- účinkuje okamžitě, není nutná tradiční fáze nasycení
  svalu kreatinem, tzv. "loading phase"

Doporučené dávkování:

 • 1 odměrku (5g) smíchejte s 250ml džusu, vody či proteinového koktejlu

Nejlepší doba k užití kreatinu, aby byl jeho účinek maximální, jsou chvíle kolem tréninku, tj. před i po něm. Obecně se doporučuje si vzít jednu dávku kreatinu do 30 minut před tréninkem a jednu dávku ihned po tréninku, vždy v kombinaci se sacharidy, nejlépe s gainerem, maltodextrinem, proteinem atd... 1 dávka kreatinu se obecně doporučuje v rozmezí 2 - 5g dle tělesné hmotnosti, intenzity cvičení, formy kreatinu..Užívání kreatinu před tréninkem umožní svalům nasytit se kreatinfosfátem, který svalům poskytne potřebnou „rychlou“ energii. Dávka kreatinu po tréninku pomůže doplnit do svalů energetické zásoby, maximalizovat objem svalových buněk a hladinu faktoru IGF-1 podporujícího svalový růst. Doba bezprostředně po tréninku představuje pro svaly ten nejvhodnější okamžik k dodávce důležitých výživných látek včetně kreatinu.

Balení obsahuje 60 dávek

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

musclepharm-fitness-obleceni

Dotaz na prodavače

 • Karel Klobása dne 1. 10. 2016 v 16:23 napsal: Reagovat

  Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda u tohoto produktu je možné jet tzv. nasycovací fázi a po ní udržovací ?, nebo je lepší se držet předepsaného dávkování ?. Děkuji za odpověď

 • pu dne 28. 3. 2016 v 12:12 napsal:

  Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.

 • Fitness007.cz dne 26. 2. 2015 v 09:56 napsal: Reagovat

  [quote name="václav šmolík"]dobrý den
  mohu kombinovat takto tyto produkty?
  před tréninkem - MP ASSAULT
  při tréninku - MP AMINO 1
  hned po tréninku - MP RE-CON spolu s
  MP CREATINE 5g
  děkuji[/quote]

  Dobrý den,

  ano, sestavil jste si produkty přesně tak, jak jsou určeny a doporučovány výrobcem k užívání, v kombinaci není žádný problém a produktu se vhodně doplňují.

  Přeji pěkný den

 • Fitness007.cz Fitness007.cz dne 2. 8. 2013 v 07:24 napsal: Reagovat

  Dobrý den,

  nejlepší doba k užití kreatinu, aby byl jeho účinek maximální, [b]jsou chvíle kolem tréninku, tj. před i po něm.[/b] Doporučuji si vzít jednu dávku kreatinu do 30 minut před tréninkem a jednu dávku ihned po tréninku, vždy v kombinaci se sacharidy, nejlépe s gainerem, maltodextrinem, proteinem atd... 1 dávka kreatinu se obecně doporučuje v rozmezí 2 - 5g dle tělesné hmotnosti, intenzity cvičení, formy kreatinu..Užívání kreatinu před tréninkem umožní svalům nasytit se kreatinfosfátem, který svalům poskytne potřebnou „rychlou“ energii. Dávka kreatinu po tréninku pomůže doplnit do svalů energetické zásoby, maximalizovat objem svalových buněk a hladinu faktoru IGF-1 podporujícího svalový růst. Doba bezprostředně po tréninku představuje pro svaly ten nejvhodnější okamžik k dodávce důležitých výživných látek včetně kreatinu.

  Přeji pěkný den

 • MK dne 2. 8. 2013 v 07:21 napsal: Reagovat

  Dobrý den

  Prosím vás mám otázku ta zní jaké je dávkování tohoto produktu ( kdy je nejlepší ho vypít ) předem děkuji.

Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám