Zlaté Ověřeno zákazníky
Zlaté Ověřeno zákazníky 99 %
Menu

Produktové kategorie
 • -30%
 • Katalogové číslo: A07071

MusclePharm Shred Matrix 120 kapslí

MusclePharm Shred Matrix 120 kapslí - Velmi silný a účinný suplement na kontrolu tělesné hmotnosti a spalování tuků, vhodný pro muže i ženy. Unikátní, komplexní systém, který funguje v 8 fázích

sekce
Spalovače thermogenní
Výrobce:
MusclePharm
balení
120 kapslí

999 Kč (sleva 30%)

699 Kč

Momentálně nedostupné

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

Vyprodáno

více o produktu

MusclePharm Shred Matrix 120 kapslí výrobce MusclePharm

Velmi silný a účinný suplement na kontrolu tělesné hmotnosti a spalování tuků, vhodný pro muže i ženy. Unikátní, komplexní systém, který funguje v 8 fázích, vám pomůže vybudovat pevnou, zdravou, zdatnou, štíhlou a pěkně tvarovanou postavu. Nutí tělo využívat svých tukových zásob jakožto primárního zdroje energie, potlačuje chuť na jídlo a eliminuje pocit hladu, navyšuje energii, zlepšuje čilost a bdělost, podporuje psychickou koncentraci a zlepšuje náladu.

Specifikace výrobku:

SHRED MATRIX ™ je komplexní systém složený z šesti funkčních směsí, které mají prokazatelný účinek na metabolické, energetické a výkonnostní mechanismy v těle. Výsledkem této pečlivě sestavené kombinace je jeden z nejkomplexnějších, nejdokonalejších a nejefektivnějších systému na odbourávání tělesného tuku, které kdy byly vytvořeny. SHRED MATRIX™ je seriózní výrobek od seriózní firmy, byl pečlivě sestaven týmem vědců a lékařů  a poté v praxi otestován na aktivních sportovcích. Je zcela bezpečný a vhodný pro muže i ženy.

Funkční směsi na snižování hmotnosti - SHRED MATRIX Fat Loss System

Energy and Fat Loss Matrix – efektivní využívání tuku a zlepšení výkonnosti
Přesná kombinace několika vybraných silných přírodních stimulantů, které mají prokazatelný vliv na úbytek tuku. Působí jako dvojitá zbraň proti tělesné tukové vrstvě - vyprovokuje masivní mobilizaci uložených tuků a zužitkování mastných kyselin z tukových buňek , zároveň dodá dlouhotrvající energii, která zlepší vaši výkonnost a zostří mysl.

Appetite Balancing & Weight Management – nasměrování a přerozdělování živin, zamezení ukládání tuků
Dodržovat redukční dietu může být někdy velmi složité. SHRED MATRIX™  tento proces výrazně usnadňuje. Obsahuje několik složek, které tlumí pocity hladu, regulují krevní cukry, brzdí váš apetit a stabilizují hladiny energie. SHRED MATRIX™ posílá živiny přímo tam, kde je jich nejvíce potřeba, zvyšuje inzulínovou senzitivitu, zlepšuje vstřebání karbohydrátů přímo do svalových buněk a zároveň je nepouští k buňkám tukovým. Umožňuje rychlejší regeneraci, zlepšuje anabolismus, efektivně využívá tuk.

Sugar Stop™ and Enzyme Aid Matrix – ničí vaši chuť na sladké dobroty
Řeší problém touhy po něčem sladkém, který často doprovází redukční diety s nízkým obsahem kalorií a karbohydrátů. Navíc tím, že pomáhá nasměrovat živiny na správné místo, zabraňuje tvorbě a ukládání nového tuku.

Diuretic Complex – pevné, vyrýsované tělo
Obsahuje klíčové rostlinné výtažky, které zajištují vyváženost tekutin v těle. Drží vodu hlavně tam, kde je to užitečné, čímž zefektivňují veškeré systémy a procesy v organismu. Výsledkem je pevná a vyrýsovaná postava.

Brain Power Matrix – bystrá a čilá mysl bez pocitu nervozity
Obsahuje složky, které udržují přirozenou chemickou rovnováhu v mozku, posilují mentální funkce a zlepšují náladu. Důmyslně propracovaná formule SHRED MATRIX dodává energii po celý den, nezpůsobuje následný útlum ani pocity úzkosti či nervozity. Vyšší výkonnost, maximální koncentrace, mysl ostrá jak břitva, čilost a vitalita.

Anti-Stress Mood Balancing Matrix - skvělá nálada, pohoda, životní elán
Přírodní bylinné složky obsažené ve formuli SHRED MATRIX navozují a podporují duševní pohodu a pozitivní náladu, což patří mezi základní pilíře úspěšnosti jakéhokoliv redukčního programu.

Systém účinnosti formule SHRED MATRIX funguje v 8 fázích

fáze 1 a 2 : navýšení energie & zrychlení metabolismu tuků
fáze 3 a 4 : potlačení apetitu & kontrola hmotnosti
fáze 5: pozitivní nálada, žádný stres
fáze 6: síla mozku, bystrá mysl, zesílená schopnost koncentrace
fáze 7: pryč s přebytečnou vodou
fáze 8 : konec touhy po sladkém a enzymatická podpora transportu živin

Doporučené dávkování: 

 • 3 kapsle denně, první dávku (1-2 kapsle) ráno 30-45 min. před snídaní, druhou dávku (1-2 kapsle)  odpoledne 30-45 min. před obědem
 • Při užívání Shred Matrix vypijte minimálně 4 litry vody denně.
 • Neužívejte méně než 6 hodin před spaním.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

musclepharm-fitness-obleceni

Dotaz na prodavače

 • Fitness007.cz dne 14. 2. 2016 v 14:54 napsal: Reagovat

  [quote name="Monika Nováčková"]Dobrý den, měla bych na Vás prosbu. Koupila jsme si přes Vaši stránku MP Shred Matrix spalovač. Dodržuji dávkování 2x denně po 1tbl. Běhat chodím mezi dávkováním, nicméně mi přijde, že to nemá na mě skoro žádný účinek. Proto bych se chtěla zeptat, zda by se tento spalovač neměl brát 30 min. před tréninkem/běháním? První dávku mám cca v 7h, běhat chodím cca v 9.30h. Děkuji za informaci.
  Monika[/quote]

  Dobrý den,

  doporučené dávkování je třeba si vždy upravit svým potřebám, jiné dávkování má silový 100kg sportovec a jiné 60kg atletka..můžete zkusit např. jednu kapsli ráno, druhou cca 30min. před tréninkem a třetí kolem cca 14hhod., případně by i stálo za vyzkoušení 1. dávku (2 kapsle) cca 30min. před tréninkem a druhou dávku brzy odpoledne.

  Přeji pěkný den

 • Tammi dne 18. 6. 2015 v 11:16 napsal:

  Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.

 • Lilla dne 9. 10. 2014 v 01:32 napsal:

  Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.

Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám