Zlaté Ověřeno zákazníky
Zlaté Ověřeno zákazníky 99 %
Menu

Produktové kategorie
  • -63%
  • Výprodej

MuscleTech Test HD 90 kapslí PROŠLÉ DMT

Pokud jde o sílu a účinnost, Test HD od firmy Muscletech všechny konkurenty předběhne. Navíc, nebudete se cítit podráždění ani jiné negativní pocity. VÝPRODEJ (exp.11/16)

sekce
STIMULANTY TESTOSTERONU
Výrobce:
Muscletech
balení
90 kapslí

1 590 Kč (sleva 63%)

590 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

více o produktu

MuscleTech test HD 90 kapslí


VÝPRODEJ z důvodu krátké expirace (11/16)


TEST HD je první hardcore testosteron booster, který zahrnuje klinicky pevnou dávku shilajitu , vzácné organo - minerální sloučeniny získané ve strmých svazích Himálaje a jiných vysokých hor . Shlajit ve svém přirozeném stavu nemá žádnou chemickou definici. Za účelem důsledné a účinné formy se shilajit získává z pečlivě vybraných hornin a dále se zpracovává prostřednictvím patentované technologie . Tato forma zajišťuje optimální úroveň bioaktivních složek, jako jsou fulvokyseliny a didenzo - pyron

 

Zvýšení hladin ATP

Shilajit také významně zvyšuje hladiny ATP v krvi . ATP je buněčná energie pro organismus a představuje skutečnou energii , na rozdíl od vnímané energie , která se vyskytuje při stimulaci CNS .

Zvýšení volného testosteronu již po 7 dnech!

TEST HD je formulován s koncentrovanou a silnou dávkou bóru , který zvyšuje hladinu volného testosteronu a snižuje hladinu estradiolu již do 7 dnů . Volný testosteron je nejvíce aktivní forma testosteronu a je rozhodující pro zahájení procesu výstavby svalové hmoty .

 

Dávkování:

  • Berte 1 kapsli dvakrát denně.
  • První kapsli užijte ráno a druhou odpoledne.
  • Ve dnech tréninku berte druhou kapsli 30 minut před tréninkem.
  • Nepřekračujte 2 kapsle denně.
  • Přečtěte si etiketu před použitím a postupujte podle uvedených pokynů.

Upozornění: Doplněk stravy, vhodné zejména pro sportovce. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Dotaz na prodavače

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz k produktu

image