Zlaté Ověřeno zákazníky
Zlaté Ověřeno zákazníky 99 %
Menu

Produktové kategorie
  • -55%
  • Výprodej
  • Katalogové číslo: 150148

MyProtein Thermo-Extreme 120 kapslí PROŠLÉ DMT

MyProtein Thermo-Extreme 120 kapslí PROŠLÉ DMT (8/2016) - Speciálně navržená thermogení formule určená pro spalování tuků, vysoce účinný produkt s nejprověřenější kombinací účinných

sekce
Spalovače thermogenní
Výrobce:
MyProtein
balení
120 kapslí

990 Kč (sleva 55%)

445 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

více o produktu

MyProtein Thermo-Extreme 120 kapslí 


POTRAVINY S PROŠLÝM DATUMEM MINIMÁLNÍ TRVANLIVOSTI (DMT) Datum min. trvanlivosti 08.2016


Speciálně navržená thermogení formule určená pro spalování tuků, vysoce účinný produkt s nejprověřenější kombinací účinných látek jako je synefrine, kofein, extrakt ze zeleného čaje, navíc obsahuje ketony z malin, Bladderwrack, kajenský pepř, extrakt z bílých fazolí a další účinné látky.

Thermo-Extreme je speciální synergická kombinace látek, které napomáhají k efektivnímu snižování tělesné hmotnosti. Podporuje termogenezi (tvorbu tepla) v organismu, což zvyšuje energetický výdej v průběhu dne. Tento termogenní účinek funguje v klidu i při fyzické zátěži.

Výrobek byl vypracován tak, aby maximálně podporoval organismus při boji s nadváhou a přebytečnou tukovou tkání. Optimálně zvolená sestava přírodních termogenních složek, vitamínů a stimulačních substancí zrychluje látkovou výměnu i produkci tepla z tuků a zároveň snižuje chuť k jídlu a má energetizující účinky.

Užíváním Thermo-Extreme se projevuje také silné povzbuzení a zvýšení energie

Jeho použití před tréninkem značně intenzifikuje produkci energie, což má za následek velmi intenzivní cvičení a zároveň dochází k redukci tukové tkáně. Přípravek ClenBurexin je v tuto chvíli nejskutečnější a také nejprodávanější přípravek, který urychluje redukci tukových tkání na světě.

Thermo-Extreme se skládá ze speciální kombinace termogenických a lipotropických složek, které značně urychlují redukci tuku a zároveň zvyšují odolnost organismu proti fyzické a psychické únavě. Pravidelné užívání preparátu zvyšuje fyzickou a psychickou aktivitu organizmu. Termogenické složky zvětšují proměnu hmoty, což má vliv na rychlejší spalování kalorií. Přípravek má povzbudivé účinky.

Dopručené dávkování:

  • Jako doplněk stravy užívejte 2 - 4 kapsle nalačno před tréninkem nebo jinou fyzickou aktivitou
  • v netréninkové dny rozdělte denní dávku na dvě - jednu užívejte ráno a druhou odpoledne
  • vzhledem k silnému stimulačnímu účinku v žádném případě nepoužívejte večer před spaním

IInformace: Doplněk stravy, potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce, před použitím čtěte pečlivě informace a upozornění na etiketě výrobku, nepřekračujte doporučené denní dávkování uvedené na etiketě výrobku

Upozornění: obsahuje kofein - není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není vhodné pro osoby s vysokým krevním tlakem či jinými kardiovaskulárními potížemi

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

myprotein

Dotaz na prodavače

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám