Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -33%
  • Výprodej
  • Katalogové číslo: 150296

NutriMix Athletics Pancakes 400 g VÝPRODEJ

NutriMix Athletics Pancakes 400 g VÝPRODEJ (30.6.2017)  - Proteinové palačinky s vysokým obsahem kvalitních bílkovin ( isolát syrovátkové bílkoviny), speciálně navržený pro kondiční i vrcholové sportovce. Vynikající chuť i vysoká výživová hodnota, rychlá a zdravá alternativa k

sekce
Proteinové palačinky a další
Výrobce:
neurčeno
balení
100-500 g

299 Kč (sleva 33%)

199 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

více o produktu

Athletics Pancakes 400 g výrobce NutriMix


VÝPRODEJ Z DŮVODU KRÁTKÉHO DATA MINIMÁLNÍ TRVANLIVOSTI (30.6.2017)


Proteinové palačinky s vysokým obsahem kvalitních bílkovin ( isolát syrovátkové bílkoviny), speciálně navržený pro kondiční i vrcholové sportovce. Vynikající chuť i vysoká výživová hodnota, rychlá a zdravá alternativa k běžným jídlům, snadná příprava.

AthleticS PancakeS můžeme jíst k snídani, k obědu, k večeři nebo kdykoliv budete potřebovat plnohodnotnou stravu, například po tréninku. Tento pokrm je velmi praktický, měžete ho jíst teplý i studený, připravit na sladko či na slano. Pokud sportujete nebo jste prostě fyzicky aktivní osoba, zajistí Vám palačinky vždy a všude odpovídající příjem bílkovin, sacharidů a dalších nezbytných substancí pro Váš vyčerpaný organismus.

AthleticS PancakeS jsou zdravé, snadno stravitelné a mají nízký obsah kalorií, 1 palačinka obsahuje 9,16g sacharidů, 6,2g bílkovin a jen 0,6g tuku, jsou perfektním dietním pokrmem. Příprava je snadná, 100g suché směsi (6 palačinek o průměru 20 cm) rozmícháme s 200ml vody, čímž vytvoříme těsto a připravíme na pánvi, ze 400g suché směsi připravíme 24 kusů AthleticS PancakeS za pár minut.

Můžeme jíst samostatně rovnou z pánve nebo s jinými nutričními doplňky, jako je med, arašídové máslo, javorový sirup, přírodní jogurt, domácí marmeláda, čerstvé ovoce, či připravíme slanou verzi.

Příprava je snadná:

100g suché směsi (6 palačinek o průměru 20 cm) rozmícháme s 200ml vody, čímž vytvoříme těsto a připravíme na pánvi, ze 400g suché směsi připravíme 24 kusů AthleticS PancakeS za pár minut. Můžeme jíst samostatně rovnou z pánve nebo s jinými nutričními doplňky, jako je med, arašídové máslo, javorový sirup, přírodní jogurt, domácí marmeláda, čerstvé ovoce, či připravíme slanou verzi.

Dotaz na prodavače

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám

Chcete přibrat svalovou hmotu, zhubnout nebo potřebujete mít energii na vytrvalostní sporty?