Zlaté Ověřeno zákazníky
Zlaté Ověřeno zákazníky 99 %
Menu

Produktové kategorie

Poradna

 • Nové proteinové tyčinky ESSENTIAL PURE BAR – Nové, větší a lepší

  Nové proteinové tyčinky ESSENTIAL PURE BAR – Nové, větší a lepší

  Díky pokroku ve sportovní výživě jsou nám k dispozici tyčinky, které již nelze označit pouze za cukrovinku obohacenou o protein. Tyčinky na bázi glukózového sirupu, fruktózy, palmového tuku a nekvalitních zdrojů bílkovin pomalu vyklízí pole. Je to především díky tomu, že zakazníci začali dávat přednost kvalitě a celkově se vzdělávají. Vracíme se na český trh s vylepšenou verzí naší Pure Bar , u které věříme, že obstojí v tvrdé konkurenci.

  Kategorie: Fitness novinky

 • Proteiny dávkování

  Proteiny dávkování

  Vzhledem k velmi častým dotazům ohledně dávkování proteinů jsme pro vás připravili stručný návod. V tomto článku se nebudeme dlouze rozepisovat o významu bílkovin, dnes již v podstatě každý ví, že bílkoviny potřebujeme k regeneraci svalové tkáně poškozené během intenzivního tréninku a také k dodání dostatečného množství aminokyselin potřebných k tvorbě bílkovin tvořících zvětšující se svalovou hmotu.

  Kategorie: Chci nabrat svalovou hmotu

 • Sacharidové vlny

  Sacharidové vlny

  Jak na manipulaci s příjmem sacharidů - "sacharidové vlny" Sacharidové vlny jsou ve fitness a kulturistice, považovány za jeden ze základních postupů, jak co nejúčinněji spalovat podkožní tuk. 

  Kategorie: Vše o hubnutí a redukci hmotnosti