Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -10%
 • Katalogové číslo: 9601

Scitec Carni-X liquid 100000 500ml

Scitec Carni-X liquid 100000 500ml - Tekutá forma L-carnitinu zajišťuje nejrychlejší vstřebatelnost, balení obsahuje extrémní množství 100000mg L-Karnitinu, navíc obohaceno o Vitamin C

sekce
Carnitin tekutý
Výrobce:
Scitec Nutrition
balení
500 ml

630 Kč (sleva 10%)

567 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

více o produktu

Carni-X 100 000 500ml výrobce Scitec Nutrition

Osvědčená tradiční forma koncentrovaného L-Carnitinu v tekuté formě je určena pro podporu odbourávání tuků, podporu fyzického výkonu, snižování hladiny cholesterolu, podporu srdeční a mozkové činnosti, účinnou energizaci organismu.Balení obsahuje 100 000mg L-Carnitinu, navíc je obohacen o vitamin C.

Karnitin je bezpečná živina zastoupená v potravinách. Tuto aminokyselinu si v malém množství umí vyprodukovat náš organizmus sám, a má hlavní úlohu v odbourávání tuku stejně jako energizaci našeho organismu. Mastné kyseliny uvolněné z tukových buněk se přemění jedině pomocí karnitinového transferního systému a nakonec se spálí v mitochondriích. Karnitin napomáhá udržet správnou srdeční funkci, zabraňuje hromadění kyseliny mléčné ve svalech, zlepšuje jejich zásobování kyslíkem, čímž zvyšuje vytrvalost a oddaluje únavu. Karnitin napomáhá odbourávání tuku, v případě užívání před zátěží (trénink), zefektivní spalování tuků. Denní účinná dávka je 1000-2000 mg. Strava bohatá na živočišné produkty dokáže zabezpečit denně pouze okolo 100-300 mg karnitinu. Tekutá receptura doplněná o vitamín C, zabezpečí rychlé a účinné vstřebávání!

Kažné balení 500ml obsahuje extrémní množství L-Karnitinu - 100.000mg - 100% forma L-Carnitinu base v tekuté formě, která je dobře vstřebatelná a využitelná.

scitec_new_formCarnitin liquid je určený pro:

 • podporu odbourávání tuků
 • podporu fyzického výkonu
 • snižování hladiny cholesterolu
 • podporu srdeční a mozkové činnosti
 • účinnou energizaci organizmu

Charakteristika účinné látky:

L-Carnitin base - 100% L-Carnitin přenáší mastné kyseliny do místa spalování do mitochondrií a tím podporuje tvorbu energie z tuků, podílí  se na celkové energizaci organismu a zároveň výrazně přispívá k redukci nadváhy, podporuje srdeční a mozkovou činnost, zlepšuje fyzickou a psychickou výkonnost.

Doporučené dávkování:

 • doporučuje se užívat 1-2 dávky(1 dávka 12,5ml) denně, nejlépe ráno na lačno a 30-60min. před tréninkem
 • Před použitím dobře protřepat!

UPOZORNĚNÍ: Jedná se o velmi silný koncentrát, nepřekračujte doporučené dávkování! Nevystavujte přímému slunečnímu světlu a skladovat při pokojové teplotě.

Velikosti balení: 500 ml

Dotaz na prodavače

 • Bohumil Plucnara dne 20. 5. 2017 v 09:07 napsal: Reagovat

  pŘED 8 LETY JSEM SI KOUPIL KNÍŽKUOD Mudr Fořeta,který se staral o špičkové sportovcce,jeho kniý´žka bylao dietách a doplncích stravy a on už tenkkrát psal,že aby carnitin fungoval jak má potřebuje k tomu nakopnutí vitamínem C ji nak sedí v játrech a přemýšlí co má vlastně dělat,teprve tohoto karnitinu vidím,že to výrobci došlo.

Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám

Chcete přibrat svalovou hmotu, zhubnout nebo potřebujete mít energii na vytrvalostní sporty?