Zlaté Ověřeno zákazníky
Zlaté Ověřeno zákazníky 99 %
Menu

Produktové kategorie
  • -10%
  • Doprava zdarma
  • Katalogové číslo: 2200233

Scitec Protein Delite 4000g

Scitec Protein Delite 4000g uspokojí vaše chuťové buňky bez nebezpečí přibírání tělesného tuku a přispěje k budování vaší fyzické kondice. Produkt obsahuje skutečné kousky ovoce nebo čokolády.

sekce
Proteiny 50-65% bílkovin
Výrobce:
Scitec Nutrition
balení
4000 g

2 400 Kč (sleva 10%)

2 160 Kč

Momentálně nedostupné

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

Vyprodáno

více o produktu

Protein Delite 4000g výrobce Scitec Nutrition

Kvůli náročnosti přípravy jídla na čas, není praktické konzumovat tuhou stravu každé 2-3 hodiny, přesto je nutné zabezpečit pro zachování výkonnosti a zdraví organizmu dostatečné množství živin a to hlavně bílkovin. Prvotní příčinou zhoršení zdravotního stavu je nevhodný způsob stravování. Není důvod se tedy divit, že čím dál tím více lidí trpí obezitou a s jinými problémy, spojenými právě s tímto globálním problémem. Při jednoduché konzumaci kvalitních a chutných jídel bychom nemuseli naše zdraví ohrozit.

PROTEIN DELITE je jedním z nejchutnějších a nejzdravějších proteinových nápojů na světě. Pomůže vám vychutnat příchutě zakázaných sladkostí i v době diety! PROTEIN DELITE uspokojí vaši chuť na sladké, ale pomáhá též při budování svalstva a spalování tuku. Anabolická a antikatabolická směs produktu se skládá z různých druhů bílkovin a dokáže rychle zvýšit přísun nevyhnutelných aminokyselin ve vašich svalech. PROTEIN DELITE obsahuje pravé kousky ovoce a čokolády! Produkt je vhodný jako jednoduchá, rychlá a extrémně chutná strava. Je ideální při dietách s nízkým obsahem sacharidů.

Doporučené dávkování:

  • ženy: rozmíchejte 1 odměrku (20 g) ve 200 ml mléka nebo vody
  • muži: rozmíchejte 1,5 odměrky (30 g) v 300 ml mléka nebo vody
  • pijte 1 - 2 nápoje denně, po tréninku a/nebo před spaním

scitec-nutrition

 

Dotaz na prodavače

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám