Zlaté Ověřeno zákazníky
Zlaté Ověřeno zákazníky 99 %
Menu

Produktové kategorie
  • -20%
  • Katalogové číslo: n022

Scitec Tribu X 90 kapslí

Scitec Nutrition Tribu X 90 kapslí - Extrakt z rostliny Tribulus Terrestris - přírodní stimulant hladiny testosteronu. Testosteron je důležitým hormonem pro všechny, kteří chtějí zvyšovat svalový objem, svalovou sílu, ale také sexuální libido.

sekce
STIMULANTY TESTOSTERONU
Výrobce:
Scitec Nutrition
balení
90 kapslí

500 Kč (sleva 20%)

399 Kč

Momentálně nedostupné

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

Vyprodáno

více o produktu

Tribu X 90kps výrobce Scitec Nutrition

Vynikající 90% koncentrace tribulus pro zvýšení produkce testosteronu.

Extrakt z rostliny Tribulus Terrestris - přírodní stimulant hladiny testosteronu. Testosteron je důležitým hormonem pro všechny, kteří chtějí zvyšovat svalový objem, svalovou sílu, ale také sexuální libido. Aktivní složky TRIBULUS TERRESTRIS jsou fytosteroly, flavonoidy, alkaloidy a glykosidy. Tribulus Terrestris (puncture vine), je rostlina, která funguje jako přírodní stimulátor vylučování testosteronu. Dále pomáhá při stimulaci sekrece tzv. luteinizačního hormonu, který reguluje produkci testosteronu u mužů. Testy u zdravých mužů ve věku od 28 do 45 let prokazatelně dokázaly zvýšení hladiny testosteronu o 30% a zvýšené libido po suplementaci Tribulus Terrestris ( Milanov, Maleeva a Taskov, 1981). Současně nebyly zjištěny žádné vedlejší efekty na lidský organizmus. Tribulus terrestris má dále stimulační účinky na imunitní systém, tvorbu energie a svalovou vytrvalost.

Tribu-X obsahuje extrakt z léčivé rostliny tribulus terrestris, která je bohatá na silné rostlinné saponiny. Tato rostlina se tradičně využívala jako afrodiziakum na vylepšení libida a sexuální výkonnosti. Účinek rostliny spočívá ve stimulovaní luteinizujícího hormonu, který na to reaguje zvýšenou produkcí testosteronu v lidském těle. V případě tribulus terrestris, podobně jako u ostatních rostlinných výtažků, je potřebné k posouzení kvality zkontrolovat množství aktivních účinných látek. Tribu-X obsahuje 90% aktivních účinných látek, z toho 20% obsah protodioscinu. Neuvádění těchto údajů na výrobku může naznačovat horší kvalitu daného produktu!

Svými účinky je vhodný pro:

  • zvýšení hladiny testosteronu
  • doplnění výživy k podpoře spermatogeneze
  • zlepšení libida (u obou pohlaví)
  • pro podporu nárůstu svalové hmoty
  • pozitivní vliv na obranyschopnost organismu

Charakteristika účinné látky:

Tribulus Terrestris - rostlina (původ Bulharsko) s vysokým obsahem tzv. steroidních saponinů, které stimulují zvýšení hladiny testosteronu. Mechanismus účinku probíhá stimulací sekrece tzv. luteinizačního hormonu (LH), který reguluje produkci testosteronu u mužů. Zvýšená hladina testosteronu má příznivý vliv na přirozenou obranyschopnost organismu, pozitivně ovlivňuje tvorbu energie, regeneraci a svalovou vytrvalost. Prokazuje výrazný efekt na svalový rozvoj a pokles podílu tělesného tuku.

Doporučené dávkování:

  • Vezměte 1-3 kapsle za den v rozdělených dávkách,nejlépe ráno a večer

scitec-nutrition

Dotaz na prodavače

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám