Zlaté Ověřeno zákazníky
Zlaté Ověřeno zákazníky 99 %
Menu

Produktové kategorie
 • -32%
 • TOP 30 produktů
 • Katalogové číslo: 142011

Universal Animal Flex 44 sáčků

Universal Animal Flex 44 sáčků - doplněk extrémně posilující vazy, klouby a šlachy. Tento preparát byl opakovaně oceněn jako výrobek roku ve své kategorii. Nyní navíc zdarma zásobník na tablaty Animal®

sekce
KLOUBNÍ VÝŽIVA
Výrobce:
Universal Nutrition
balení
44 ks

1 100 Kč (sleva 32%)

749 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

více o produktu

Universal Animal Flex 44 sáčků výrobce Universal Nutrition

Animal Flex byl naprojektován tak, aby ochránil podstatu Vašeho těla - vazy před jejich opotřebením a deformací, které mohou způsobovat intenzivní tréninky. Každý balíček Animal Flex obsahuje pro Vaše vazy několik klíčových látek: (1) komplex látek budujících vazy, který pomáhá obnovovat chrupavčité tkáně, (2) složky umožňující tukovou ochranu („promazání") vazů, což v případě zvedání těžkých vah zvyšuje jejich ochranu, (3) komplex substancí snižujících bolestivost a umožňující rehabilitaci, (4) komplex vitamínů a minerálů udržujících kosti v optimální kondici. Animal FlexTM dodává pohodlnou formou (každý Animal Flex obsahuje 44 odděleně balených porcí) všechny nezbytné látky umožňující udržení optimálního stavu Vašich vazů, kloubů a šlach. Výrobek získal v roce 2006 - 2010 vrcholné ocenění na bodybuiding.com jako nejlepší přípravek na klouby.

Informace výrobce Animal Flex:

 • doplněk extrémně posilující vazy, klouby a šlachy 
 • r. 2006 - 2010 držitel ocenění SUPLEMENT AWARDS na bodybuilding.com, 1. místo mezi všemi výrobky tohoto typu

Co znamená řada výrobků ANIMAL?

V roce 1981 biochemici a dietologové objevili, že "paky", neboli pakety individuálně naplněné kombinací tablet a kapslí jsou dokonalým systémem podávání suplementů pro vzpěrače světové třídy, pro něž jsou důležité fungující, silné a kompletní prostředky. V roce 1983, po dvou letech výzkumů, byl vyroben první Animal Pak z produkční linie firmy Universal Nutrition, čímž začala nová historie. Od této doby uplynuly dvě dekády, nespočetné zkoušky ze strany jiných firem a Animal Pak je pořád nejlépe prodávaný kulturistický paket na světě!

Dnes se společně s Animal Test, Animal Stak, Animal Cuts, Animal M-Stak, Animal Flex, Animal Nitro, Animal Pump, Animal Omega stal nejpopulárnějším prostředkem mezi kulturisty "staré školy", tedy těmi, které zajímá pouze tvrdý trénink. Samostatně oddělené balíčky zaručují, že ohromné množství účinných látek je možno přijmout bez chyb a omylů. Jestli Vám jde o skutečně kvalitní suplementaci, je to stejné jako s tréninkem, neexistuje jiná možnost.

Doporučené dávkování:

 • 1 balíček 1x denně s jakýmkoli jídlem během dnekonzumujte po jídle, zapijte 3 dcl vody!

animal_flex

 

Dotaz na prodavače

 • Emilie dne 13. 10. 2015 v 08:13 napsal:

  Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.

 • Fitness007.cz dne 4. 11. 2014 v 09:46 napsal: Reagovat

  [quote name="Hokej35"]Dobrý den,chtěl bych se zeptat,je tento produkt vhodný pro hokejisty? Potřeboval bych nějaký suplement na klouby,a ještě bych se chtěl zeptat na dávkování,je jedno kdy to beru? třeba ráno k snídani,nebo nebude to mít lepší výsledek před nebo po tréninku na ledě? děkuji za odpověd :)[/quote]

  Dobrý den,

  ano, Animal Flex mohu doporučit, užívejte nejlépe ráno se snídaní (je jedno kdy, doporučuje se spolu s jídlem).

  Přeji pěkný den

Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám