Zlaté Ověřeno zákazníky
Zlaté Ověřeno zákazníky 99 %
Menu

Produktové kategorie
  • -50%
  • Výprodej
  • Katalogové číslo: 150112

Walden Farms Syrup 6 x 30 ml VÝPRODEJ

Walden Farms Syrup 6 x 30 ml VÝPRODEJ- neobsahuje žádné tuky, kalorie ani cukry, je tedy perfektní přísadou k dezertům ( palačinky, ovoce..) či na dochucení jogurtu, tvarohu..praktické, jednorázové sáčky

sekce
ZDRAVÁ STRAVA
Výrobce:
Walden Farms
balení
6 x 30 ml

199 Kč (sleva 50%)

99 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

Vyberte variantu

více o produktu

Walden Farms Syrup 6 x 30g výrobce Walden Farms


VÝPRODEJ Z DŮVODU KRÁTKÉ EXPIRACE (ČOKOLÁDA - 7/2017)


Dokonce i když jste daleko od domova, můžete jíst zdravě s Walden Farms v podobě jednorázových sáčků s lahodným sirupem.

Walden Farms Syrup neobsahuje žádné tuky, kalorie ani cukry, je tedy perfektní přísadou k dezertům ( palačinky, ovoce..) či na dochucení jogurtu, tvarohu..

Zdravým stravováním ve stylu Walden Farms si můžete užít skvělé chuti sirupu bez výčitek! Jednoduše vyměňte obyčejný sirup, který má 220 Kcal ve 4 lžičkách, za ten náš od Walden Farms. Je vyroben z opravdových příchutí, ale bez kalorií, tuku, cukrů a lepku.

Walden Farms Syrup narozdíl od ostatních sirupů, které se používají na palačinky a jako přísady k jiným jídlům, neobsahuje žádné kalorie, tuky, sacharidy a cukry. Nyní si tedy můžete pochutnat bez výčitek svědomí. Sirup je delikátní v kávě, zmrzlině, ovoci, jogurtu, tvarohu nebo do jakéhokoliv jiného dezertu. Je vhodný i jako přísada při vaření.

Ušetřete stovky kalorií a přesto si užijte skvělý požitek z vynikajícího jídla ve stylu Walden Farms! Receptura od společnosti Walden Farms obsahuje přírodní ingredience a má skvělou chuť

Doporučené dávkování:

  • Užívejte 1 sáček jako polevu k dezertům (káva, zmrzlina, ovoce, palačinky...) či jako přísadu při vaření či na dochucebí tvarohu, jogurtu..

Balení: 6 x30ml čokoláda, 6 x 60ml pancake

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

walden-farms

Dotaz na prodavače

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám

Chcete přibrat svalovou hmotu, zhubnout nebo potřebujete mít energii na vytrvalostní sporty?