Zlaté Ověřeno zákazníky
Zlaté Ověřeno zákazníky 99 %
Menu

Produktové kategorie
  • -40%
  • Katalogové číslo: 150053

Wellness Food Turbo Fat Killer 500 ml VÝPRODEJ

Wellness Food Turbo Fat Killer 500 ml VÝPRODEJ - kromě karnitinu (Carnipur®), obsahuje nový Turbo Fat Killer dva extrakty Svetol® (Naturex) a Fiit-ns® (Fytexia), které byly vyvinuty přímo pro váhový management.

sekce
Spalovače thermogenní
Výrobce:
Wellness Food
balení
500 ml

699 Kč (sleva 40%)

419 Kč

Momentálně nedostupné

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

Vyprodáno

více o produktu

Turbo Fat Killer 500 ml VÝPRODEJ výrobce Wellness Food


VÝPRODEJ Z DŮVODU KRÁTKÉ EXPIRACE: Datum min. trvanlivosti 27.05. 2016


Turbo fat Kiuller - nový výrobek na bázi přírodních rostlinných extraktů - Fiit-NS®, Svetol®, Ginseng, Guarana

Kromě karnitinu (Carnipur®), obsahuje nový Turbo Fat Killer dva extrakty Svetol® (Naturex) a Fiit-ns® (Fytexia), které byly vyvinuty přímo pro váhový management. Jejich účinky na energetický metabolismus pro množství obsažené ve výrobku byly potvrzeny vědeckými studiemi.

Svetol® byl extrahován ze speciální odrůdy zelené kávy (Robusta Pierre) s vyváženým profilem chlorogenových kyselin (45-50 %) a obsahem 50-55 % polyfenolů. Dává uživateli to nejlepší z kávy, neužitečné látky jsou během procesu výroby odstraněny. Klinickou (dvojitě slepou a placebem kontrolovanou) studií pro suplementaci 400 mg Svetolu denně bylo prokázáno, že Svetol® má zeštíhlující efekt a zvyšuje poměr netučné svalové hmoty vůči tuku. Existují 2 synergické mechanismy působení: snížení absorpce glukózy ve střevech a snížení glykogenolýzy v játrech, což v důsledku vede k využití tuku jako zdroje energie.

Fiit-NS® je extrakt z ovoce a zeleniny standardizovaný na polyfenoly a vitamín B3 (niacin). Obsahuje více než 60 % polyfenolů, 15 % flavonoidů a 1,8 % niacinu. Klinickou studií pro denní příjem 900 mg byl prokázán úbytek hmotnosti oproti placebu a zachování vitality a pocitu spokojenosti (well being). Fiit-NS kombinuje známé energetické účinky vitamínu B3 a sílu polyfenolického extraktu bohatého na naringin, katechin galát a EGCG (epigalokatechin galát).

Další účinné látky L-citrulin-L-malát a guarana pomáhají během sníženého energetického příjmu snižovat únavu, zvyšovat koncentraci a výkon. Extrakt žen-šenu má funkci harmonizující, přispívá k překonání únavy a stresu.

Doporučené užívání:

  • základní denní dávka je 25ml 2x denně nejlépe mezi jídly.
  • zajistěte dostatčený přísun tekutin během dne
  • neužívejte ve večerních hodinách s ohledem na kvalitu spánku (viz. obsah kofeinu)
  • Určeno k přímé spotřebě nebo po zředění do nealkoholického nápoje.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

Dotaz na prodavače

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám