Můj účet
Přihlášení
Menu

5% Nutrition Rich Piana Real Carbs

Hodnotili již 3 zákazníci

5% Nutrition Rich Piana Real Carbs

Hodnotili již 3 zákazníci
1842 g Banana Nut Bread
1 289 Kč
Momentálně nedostupné
1 289 Kč
1800 g Sweet Potato Pie
1 289 Kč
Momentálně nedostupné
1 289 Kč
1830 g Blueberry Clobbler
1 289 Kč
Momentálně nedostupné
1 289 Kč
Všechny varianty
Zobrazit méně
Doprava od 59 Kč nad 1 500 Kč ZDARMA.

5% Nutrition Rich Piana Real Carbs 


Můžete mít velký arzenál kvalitních doplňku, ale nic nenahradí skutečné jídlo. Ve skutečnosti, Rich Piana věřil, že byste měli jíst několik vysoce kvalitních pokrmů po celý den, pokud chcete dosáhnout maximálního pokroku.

Chápeme však, že myšlenka na přípravu 3-4 jídel denně nefunguje vždy pro mnoho lidí. Mnoho lidí vede velmi aktivní životní styl a nemá dostatek času na přípravu nebo jíst dostatek kvalitních jídel. Real Carbs je inovativní produkt, který je založený na potravinách tak, aby vám pomohl získat výživu, kterou potřebují Vaše svaly.

Real Carbs je komplexní sacharidový přídavek, který se skládá ze sladkých brambor, ovsa, yamů a borůvkových ovocných prášků. Tato kombinace je primárně nízko-glykemická a poskytuje 22 g sacharidů na porci s pouhými 3 g cukru.

Skutečné sacharidy přichází v několika lahodných příchutích, včetně sladkého bramborového koláče, borůvkového ševce, jahodového koláčku a chleba z banánových ořechů. Užijte si to několikrát denně jako jídlo nebo před / po cvičení jídlo.

Celkem sacharidů - 22 gramů na porci!

Sladké brambory – Sladké brambory jsou oporou ve stravě mnoha kulturistů a atletů kvůli jejich nutričnímu profilu, lahodné chuti a skutečnosti, že jsou považovány za nízkomolekulární sacharid. Sladké brambory se pěstují v Americe a obsahují vysoké množství vápníku, draslíku, fosforu, vitamínů B, vitamínu A a vitaminu C.  Navíc dodávají vlákninu a sladkou vůni.

Oves –  Jedná se o válcovaný oves, který je další oporou ve stravě mnoha kulturistů a atletů. Oves je nízkomolekulární sacharid, který má také vysoký obsah minerálů a vlákniny. Kombinace těchto tří uhlohydrátových zdrojů vytváří vynikající skutečný potravinový sacharidový prášek, který určuje nový standard v průmyslu.

Divoké Yam – často zaměňovány za sladké brambory, nejsou to samé věci. Zatímco oba jsou hlízovité zeleniny, yamy nejsou tak husté nebo sladké. Poskytují dobré zdroje minerálů, jako je draslík, fosfor a hořčík, stejně jako vitamín C a jsou dalším nízkomolekulárním sacharidem, který se nachází ve stravě mnoha kulturistů a sportovců. 

Borůvkový ovocný prášek – borůvky přidají k celkové chuti Real sacharidů, ale jsou jedním z nejvíce výživných ovocí k dispozici.  Mají vysoký obsah manganu, vitamínu K, vitamínu C a vlákniny, jakož i mimořádně bohatého zdroje antioxidantů. Kognitivní a kardiovaskulární zdravotní přínosy borůvek jsou do značné míry přičítány typu antioxidantů známých jako flavonoidy, konkrétně skupina flavonoidů zvaná antokyaniny.  Používání skutečných potravin v Real Carbs dodává výjimečné zdravotní výhody, které nenajdete v jiných typech sacharidů a ilustruje jeden z hlavních důvodů, proč byl Rich Piana neústupný v tom, že se v průběhu celého dne stravoval v několika jídlech.

Dávkování: Smíchejte 1 – 2 odměrky minimálně s 300 ml vody. Užijte kdykoliv během dne.

Balení: 1800 - 1842 g

Dávka: cca 31 g

Počet dávek v balení: 60 

Minimální trvanlivost: Viz. obal 

Upozornění: Potravina vhodná zejména pro sportovce. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněny.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Výživové údaje:
30,7 g
Denní hodnota*
Kalorie
100
 
Tuky
1 g
1 %*
Nasycený tuk
0 g
0 %*
Trans tuky
0 g
-
Cholesterol
0 mg
0 %*
Sodík
130 mg
6 %*
Sacharidy
22 g
8 %*
- z toho cukr
3 g
**
Vláknina
3 g
11 %*
Bílkovina
2 g
-
Vitamín A
2000 mcg RAE
222 %
Vitamín D
0 mc
2 %*
Vápník
24 mg
2 %*
Železo
0,8 mg
4 %*
Draslík 
250 mg
5 %*
Fosfor
40 mg
3 %*
Chlorid
116 mg
5 %*
 
 
 
*%RHP – referenční hodnota příjmu
***Výživové údaje jsou založeny na variantě banán/ořech

Banana Nut Bread: prášek ze sladkých brambor, prášek z ovesné mouky, extrakt z divokého yamu, směs gum (xanthanová guma, celulózová guma, karagenan), přírodní a umělé příchutě, prášek z borůvek, chlorid sodný, sukralóza

Blueberry Cobbler: prášek ze sladkých brambor, prášek z ovesné mouky,  extrakt z divokého yamu, přírodní příchutě, směs gum (celulózová guma, xanthanová guma karagenan), chlorid sodný, sukralóza

Sweet Potato Pie: prášek ze sladkých brambor, prášek z ovesné mouky, extrakt z divokého yamu, prášek z borůvek, směs gum (celulózová guma, xanthanová guma karagenan), chlorid sodný, sukralóza, přírodní příchutě

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Hodnotili již 3 zákazníci

 • 2. 3. 2023 v 14:53
  Petr
  Absolutní bomba příchuť bramborový koláč je nejlepší tenhle produkt mi usnadňuje práci v kuchyni vždycky když bude objednán.
 • 26. 12. 2022 v 21:29
  Petr Doležal
  Super produkt skvělá náhrada skutečného jídla určitě koupím znova
 • 1. 10. 2020 v 08:21
  Ondrej Rada
Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

 • 22. 2. 2021 v 13:11
  Nikol Bažantová
  Reagovat
  Dobrý den, kdy bude prosím produkt skladem? Děkuji
 • 24. 5. 2019 v 07:03
  Pavel Merwitz
  Reagovat
  Dobrý den. Je tento produkt vhodný i do diety. Děkuji
 • 24. 5. 2019 v 07:21
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, tento produkt je založen na sacharidech. Jeho základní složkou jsou batáty. Pokud jste v klasické redukční dietě, váš jídelníček by měl být 50% sacharidu, 30% bílkovin a 20% tuků. Pokud se s makroživinami takto vejdete do vašeho denního příjmu, klidně jím mužete nahradit svačinu. Přeji pěkný den, Tereza
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz