Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -5%
 • Katalogové číslo: n0093

All Stars Alpha Amino P.M. NEW 96 tablet

All Stars Alpha Amino P.M. NEW - Noční volné krystalické aminokyseliny určené pro maximální regeneraci během spánku. Přidané bylinky pro rychlejší a hlubší spánek zaručují dokonalý odpočinek, zvýšení regeneračních procesů. Balení vystačí na 1 měsíc při i

sekce
Aminokyseliny komplexní
Výrobce:
All Stars
balení
96 tablet

1 299 Kč (sleva 5%)

1 234 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

ALPHA AMINO P.M. NEW 96 tablet výrobce All Stars

Noční volné krystalické aminokyseliny určené pro maximální regeneraci během spánku. Přidané  bylinky pro rychlejší a hlubší spánek zaručují dokonalý odpočinek, zvýšení regeneračních procesů. Balení vystačí na 1 měsíc při intenzitě tréninku 4x týdně. 

Již  několik let se velké sportovní a farmaceutické firmy zaměřují převážně na vývoj tzv. před a po-tréninkových doplňků stravy. Pro zvyšování výkonnosti sportovce jsou tyto dvě fáze považovány za nejdůležitější. Na trhu se objevilo a stále přibývá velké množství produktů tohoto typu. Pro fázi před tréninkem - Pre-Workout Phase - byly vyvinuty speciální Workout-Boostery. Pro fázi bezprostředně po tréninku - Post-Workout Phase - je na trhu také spousta produktů, hlavně různých bílkovino-sacharidových . Třetí a dost možná nejdůležitější fáze je však fáze během nočního spánku! Vývoj preparátů pro tuto fázi byl sportovními firmami vždy tak trochu zanedbáván. Přitom spousty vědeckých studií dokazují, že fáze spánku je pro tvrdě trénující jedince jeden z rozhodujících faktorů při budování svalů a síly. 

Během spánku probíhají mnohé opravné, regenerační a růstové procesy tak, aby byl lidský organismus schopen zvládnout všechny ty intenzivní tréninky a co nejlépe na ně reagovat. Kvůli tomu ale nemusíte spát každou noc 10 hodin a pak si ještě dávat polední půlhodinku. Na to by stejně nikdo z Vás neměl čas a především ne ti, kteří se sportu věnují jen rekreačně. Doba trvání spánku není až tak důležitá, hlavní je hloubka a intenzita. Například takových dlouhých 9 hodin spánku, který je však neklidný a mnohokrát přerušován, Vám v konečném důsledku stejně nic nepřinese.  Na druhou stranu, jestliže dokážete spát 7 hodin velmi tvrdě, bez jakýchkoliv rušivých elementů, pak se zcela jistě probudíte zregenerovaní a v plné síle.  

alt

Podmínkou docílení takového zotavujícího spánku je  absolutní odbourání stresu a to hlavně bezprostředně před spaním.  Právě k tomuto účelu lze velmi vhodně aplikovat některé vzácné aminokyseliny, které pomáhají stres odbourávat. Mezi tyto anti-stresové aminokyseliny patří GABA a  L-Tryptophan. Zrovna tak je důležité, aby měl organismus ve fázi spánku dostatek správných výživných látek, což zabezpečí anabolické a anti-katabolické aminokyseliny. V případě nedostatečného zásobování stavebními látkami právě ve fázi spánku dochází k odbourávání tvrdě vybudovaného svalstva a tím pádem i k růstu podkožního tuku a zpomalení regenerace.

Výkonnostně orientovaní sportovci, hlavně pak kulturisté, fitness a silový sportovci  znají tento fenomén velmi dobře. Dlouhodobé nedostatečné zásobování živinami vede ke stagnaci. Veškeré pozitivní vlivy sportování na lidský organismus zůstanou potlačeny a dostaví se častější nachlazení a nechuť  do tréninku. Dostat se z takto začarovaného kruhu bývá pak velmi obtížné.

Doporučené dávkování:

 • V tréninkových dnech užívejte 6 tablet přibližně 15min. před spaním, nejlépe alespoň s hodinovým odstupem po jídle. Zapijte dostatečným množstvím vody,k tomuto účelu nepoužívejte slazené nápoje ani žádný koktejl s obsahem sacharidů. doporučuje se užívat po dobu 8 týdnů, potom by měla následovat 2 týdenní pauza.

DOTAZY / RECENZE

 • Fitness007.cz dne 3. 5. 2012 v 11:13 napsal: Reagovat

  [quote name="Monika Scarpa"]Dobrý den,

  chci se zeptat z jaké bílkoviny jsou udělané aminokyseliny.
  Děkuji za odpověď[/quote]

  Dobrý den, přesné složení produktu naleznete v záložce Nutriční hodnoty. Produkt je složen z jednotlivých aminokyselin (pravděpodobně synteticky vyrobené) + přidané bylinky pro rychlejší a hlubší spánek.

 • Monika Scarpa dne 30. 4. 2012 v 13:11 napsal: Reagovat

  Dobrý den,

  chci se zeptat z jaké bílkoviny jsou udělané aminokyseliny.
  Děkuji za odpověď

Vložit dotaz / hodnocení produktu

image