Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -5%
  • Katalogové číslo: 8003
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

All Stars Aminotropin 132 tablet

All Stars Aminotropin 132 tablet - obsahuje výhradně čisté, krystalické aminokyseliny ve volné formě a v nejvyšší kvalitě. Jedna porce před tréninkem a jedna těsně po tréninku zabraňuje svalovému katabolismu a zásobuje tělo důležitými látkami nutnými pro

sekce
Aminokyseliny BCAA
Výrobce:
All Stars
balení
132 tablet

1 429 Kč (sleva 5%)

1 357 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

AMINOTROPIN 132 tbl výrobce All Stars

Aminotropin je první tabletová forma s neuvěřitelně rychlým nástupem působení. Již během několika minut dochází k rozkladu a postupnému využití . Jedná se o 100% volnou formu aminokyselin s 8406 mg aminokyselin v jedné dávce. Jedna porce před tréninkem a jedna těsně po tréninku zabraňuje svalovému katabolismu a zásobuje tělo důležitými látkami nutnými pro nárůst svalové hmoty.

Co se týká kvality aminokyselinových tablet, nejsou na výrobce v podstatě kladeny žádné minimální požadavky. Skutečnost je taková, že mnoho výrobců jednoduše slisuje méněhodnotný sójový a pšeničný bílkovinný prášek spolu s pojivy do tabletové formy a na etikety pak vytisknou skvělý aminokyselinový profil. A hotovo...jak jednoduché! Jenže takovéto „aminokyselinové tablety" nemají pro stavbu svalové hmoty a regeneraci téměř žádný význam. Aby byli aminokyselinové přípravky hodnotné a účinné, musí obsahovat jako základní surovinu alespoň Laktalbumín-hydrolyzát.(Wheyprotein-Hydrolysate)

  • zlepšení hustoty svalstva
  • maximální ochrana svalů
  • extrémní pumpování v tréninku
  • rychlá vstřebatelnost

100% forma volných aminokyselin


Optimální jsou volné aminokyseliny (Free-Form Amino Acids), které jsou rychle stravitelné a okamžitě k dispozici pro tvorbu a ochranu svalové hmoty. AMINOTROPIN® obsahuje výhradně čisté, krystalické aminokyseliny ve volné formě a v nejvyšší kvalitě.


»Antikatabolické« spektrum Branched-Chain Amino Acid Spectrum

Ve větvených aminokyselinách (BCAA) jsou jako převládající složka suroviny rostlinného původu, protože jsou výrazně levnější než volné aminokyseliny. Avšak nevýhoda rostlinných surovin je v tom, že poměr účinných látek v nich není optimální. Většinou převažuje část isoleucinu.AMINOTROPIN® obsahuje více jak 5000mg antikatabolikkých větvených aminokyselin v 1 dávce, a to ne jen v dostatečném množství, ale i ve správném poměru. Profil aminokyselin odpovídá nejnovějším poznatkům vědeckého vývoje a obsahuje optimální poměr složení BCAA 2:1:1.
L-leucin (2)
L-valin  (1)
L-izoleucin  (1)

Doporučené dávkování:

  • užívejte 6 kapslí zhruba 30 minut před tréninkem a 6 kapslí ihned po tréninku
  • v netréninkové dny užívejte 6 kapslí ráno

Balení: 132 tablet

Dotaz

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám