Můj účet
Přihlášení
Menu

AllNutrition Alldeynn Powerrose 450 g

Produkt zatím nikdo nehodnotil

AllNutrition Alldeynn Powerrose 450 g

Produkt zatím nikdo nehodnotil
450 g tropické ovoce/pomeranč
559 Kč
skladem
559 Kč
Všechny varianty
Zobrazit méně
Doprava od 59 Kč (nad 1 500 Kč ZDARMA)

AllNutrition Alldeynn Sleeprose 280 g, doplněk stravy


Účinný produkt, jehož složení je 100% bezpečné a přizpůsobené potřebám něžného pohlaví. Všechny ingredience byly vybrány v optimálním poměru, což zaručuje nárůst energie, větší ochotu trénovat, vyšší účinnost a ještě lepší výkon při fyzické aktivitě. Důležité je, že POWERROSE používaný podle doporučení nezpůsobuje nadměrnou stimulaci a „sestupy“ po tréninku způsobené příliš velkým množstvím stimulantů, což může mít účinek opačný k zamýšlenému. 

✅ síla, energie, motivace
✅ až 20 účinných látek
✅ složení vytvořené speciálně pro ženy
✅ 100% bezpečné složení

Spojení až 20 ingrediencí: aminokyselin, bylinných a ovocných výtažků, vitamínů a minerálů v pečlivě zvoleném poměru. Zvyšuje energii, motivaci, sílu, vytrvalost a koncentraci, dodává hořčík a draslík pro správné fungování svalů a nezpůsobuje podráždění, vyvolávané nadměrným množstvím kofeinu. Kreatin obsažený v produktu podporuje proces vytváření energie. Vinitrox - je tajnou zbraní tohoto doplňku. Jedná se o extrakt z hroznů a jablek, který zvyšuje prokrvení svalů, díky čemuž jsou živiny účinně dodávány do svalových buněk. Extrakt ze zelené kávy dodává energii a podporuje tvarování krásné postavy.

Používejte POWERROSE před každým tréninkem, bez ohledu na to, zda se jedná o kardio nebo silový trénink. V dobrých dnech Vám dodá energii a v horších dnech Vás bude motivovat k práci a trénink se díky němu stane potěšením. POWERROSE lze používat rovněž během dne, kdy Vaše energetická hladina poklesne a potřebujete rychlou dávku stimulace, která bude ještě lepší alternativou než káva.

✅ Citrulin malát

Populární aminokyselina používaná ve všech dobrých posilovačích oxidu dusnatého (NO). Způsobuje rozšiřování krevních cév, zvyšuje jejich kapacitu a lepší okysličování a výživu svalových buněk. Je to právě citrulin malát, který působí synergicky s AAKG a způsobuje efekt svalové pumpy. Bylo také prokázáno, že citrulin snižuje únavu během tréninku a urychluje proces regenerace po tréninku.

✅ AAKG

Úkolem AAKG, stejně jako citrulinu, je zvýšit produkci oxidu dusnatého v těle, což se nepřímo promítá do zlepšení tréninkového výkonu a efektivity. Rozšíření krevních cév rovněž přispívá k rychlejšímu odstraňování toxinů z těla, což zpomaluje výskyt příznaků únavy.

✅ Taurin

Velmi účinná aminokyselina s antikatabolickým účinkem (zadržuje proces rozpadu svalových bílkovin), díky níž je její použití obzvláště důležité před tréninkem. Taurin je také základním transportérem kreatinu do svalů a reguluje hladinu elektrolytů hořčíku a draslíku, což současně zvyšuje jejich absorpci.

✅ Kreatin

Považován za jeden z nejúčinnějších a testovaných doplňků používaných ve sportu. Během intenzivního cvičení využívá tělo kreatin k vytváření ATP, molekuly odpovědné za produkci energie. Větší množství uloženého kreatinu Vám umožní provést několik dalších série a zrychlit zotavení mezi sériemi. Od série k sérii budete silnější.

✅ Beta-alanin

Největší výhodou, kterou po použití beta-alaninu zažijeme, je prodloužení doby cvičení bez pocitu svalové únavy při tréninku. Tato látka je nezbytná pro výrobu karnosinu, který má přímý dopad na cvičební výkon organizmu. Kombinace beta-alaninu a kreatinu je nesmírně prospěšná. Kreatin Vám dodá více síly a beta-alanin dodá větší výdrž.

✅ N-acetyl L-karnitin

Jedná se o dokonalejší formu velmi populární složky, která se používá v mnoha reduktorech tuků, jakým je L-karnitin. Kromě podpory spalování tuků zvyšuje hladinu energie v mozku i v celém organizmu. N-Acetyl L-karnitin zvyšuje úroveň motivace a zlepšuje koncentraci jak při duševní práci, tak při fyzickém cvičení.

✅ N-Acetyl L-tyrosin

Jedná se o acetylovanou formu aminokyseliny tyrosinu, která je klíčovým neurotransmiterem a působí jako „posilovač“ našeho mozku. Jako prekurzor dopaminu a norepinefrinu má příznivý účinek na naši duševní pohodu, čímž zvyšuje motivaci a zlepšuje koncentraci.

✅ Glukuronolakton

Podílí se na průběhu energetických procesů, je předchůdcem produkce ribózy - klíčové složky nezbytné při rekonstrukci ATP - molekuly odpovědné za svalové křeče. Bylo rovněž dokázáno, že glukononolakton působí detoxikačně. Urychluje rovněž proces odstraňování zbytečných metabolických produktů. Je to velmi oblíbená přísada energetických nápojů, které snižují únavu, dodávají energii a zrychlují dobu reakce.

✅ Kofein

Tuto složku pravděpodobně není třeba nijak zvlášť představovat. Každý z nás ví, že kofein dodává energii, zlepšuje náladu, prodlužuje dobu soustředění, zlepšuje reflexy, snižuje ospalost a samozřejmě motivuje k tréninku. Výzkum ukazuje, že zlepšuje logické myšlení a paměť, a proto je kofein nejen dobrým společníkem při tréninku, ale také při učení.

✅ Vinitrox

Tajná zbraň našeho předtréninkového přípravku. Jedná se o 100% přírodní složku vyvinutou společností Nexira, která má řadu klinických studií o účinnosti této směsi. ViNitrox™ je jedinečná a patentovaná synergická kombinace jablečných a hroznových polyfenolů, které zvyšují aktivaci a produkci oxidu dusnatého. Bylo prokázáno, že ViNitrox mnohem rychleji překonává bariéru únavy a prodlužuje dobu trvání tréninkového úsilí.

✅ Extrakt ze zelené kávy

Obsahuje polyfenoly, jako je kyselina chlorogenová, která je nejen jedním z nejsilnějších antioxidantů, ale také zlepšuje oběh, okysličuje svaly a podporuje metabolismus. Působí termogenně, snižuje vstřebávání cukru a přispívá tak ke snížení tělesného tuku.

✅ Extrakt ze zeleného čaje

Polyfenoly obsažené v zeleném čaji mají termogenní účinek, stimulují proces odbourávání tuků a urychlují destrukci tukových buněk. Hubnutí s extraktem ze zeleného čaje je rozhodně nejtrvalejší. EGCG je také silným antioxidantem, který má stokrát vyšší antioxidační působení než vitamin C.

✅ ​ALA - Kyselina alfa lipoová

Často se jí říká „generátor energie“, jelikož pomáhá enzymům přeměňovat živiny na energii, čímž zvyšuje metabolismus a pomáhá produkovat energii. Mnoho osob, které užívají ALA pravidelně, tvrdí, že od momentu kdy ji začaly užívat mají nižší hladinu tělesného tuku. Je to také přírodní antioxidant, který bojuje proti volným radikálům, které se hromadí během intenzivního tréninku.

✅ Bean’ergy

Jedná se o přírodní přípravek nejvyšší kvality, patentovaný francouzskou společností, kofein s prodlouženým působením. Díky speciálnímu procesu mikroenkapsulace se uvolňuje do krve déle než běžný kofein. Díky tomu nemáme po ukončení působení náhlý „sestup“, jako je tomu v případě použití syntetického kofeinu. Bean'ergy kofein je ideální do nápojů před tréninkem, jelikož nemá hořkou pachuť.

✅ BioPerine

Toto je další tajná přísada našeho produktu. Jedná se o extrakt z černého pepře patentovaný americkou společností Sabinsa, obsahující piperin, který zvyšuje vstřebávání a využití vitamínů, minerálů a bylinných extraktů obsažených v našem produktu. Zvyšuje také aktivitu enzymů odpovědných za transport a využívání aminokyselin. BioPerin je také vynikající termogenní látka, která má stimulační účinek, zvyšuje tělesnou teplotu, urychluje spalování tukové tkáně a zvláště nepříjemnou celulitidu.

✅ Draslík a Hořčík

Tyto dva minerály není třeba nijak zvlášť představovat. Již na základní škole jsme se dozvěděli, že se jedná o nejdůležitější elektrolyty odpovědné za přenos elektrických impulsů mezi buňkami. Tímto způsobem řídí práci srdce a jsou odpovědné za kontrakce našich kosterních svalů. Draslík a Hořčík také řídí procesy svalové rekonstrukce a regenerace. Nedostatek draslíku a hořčíku se projevuje bolestivými svalovými křečemi, nervozitou a pocitem neustálé únavy.

✅ Niacin

Odpovídá za správný energetický metabolismus, reguluje spalování tuků, bílkovin a sacharidů. Jeho správné množství přispívá ke snížení únavy a malátnosti.

✅ Vitamin B6

Ovlivňuje glykogenezi (přeměnu glukózy na glykogen) a glykogenolýzu (rozklad glykogenu) ve svalech, jeho nedostatek může vést k poruchám v procesu výroby energie. Podílí se rovněž na produkci červených krvinek, které transportují kyslík do našich buněk. Podporuje vstřebávání hořčíku.

Dávkování: Rozpusťte jednu porci (1 odměrku 22,5 g) ve 250-300 ml vody a před tréninkem ji vypijte. Nepřekračujte 1 porci denně.

Balení: 450 g

Dávka: 22,5 g

Počet dávek v balení: 20

Minimální trvanlivost: viz obal

Upozornění: Doplněk stravy s kofeinem (Bean´energy - přírodní kofein 70 mg/22,5g). Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.  

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněny.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Nutriční hodnoty: tropické ovoce/pomeranč 1 dávka (22,5g) % RVH*
L-citrulline malát 5500 mg  
- z toho l-citruline 3025 mg  
AAKG 3000 mg  
- z toho L-arginine 1950 mg  
Taurin 2000 mg  
Kreatin monohydrát 2000 mg  
- z toho kreatin 1760 mg  
Kreatin hydrochlorid 1000 mg  
- z toho kreatin 650 mg  
Beta-alanin 800 mg  
N-acetyl-tyrosine 750 mg  
- z toho L-tyrosin 560 mg  
N-acetyl-L-carnitin 750 mg  
- z toho L-carnitin 590 mg  
Glucuronolactone 200 mg  
Kofein bezvodný 130 mg  
Vinitrox extrakt z hrozna a jablek 100 mg  
Extrakt ze zelené kávy 100 mg  
- z toho kyselina chlorogenová 50 mg  
- z toho kofein 2 mg  
Extrakt ze zeleného čaje 100 mg  
- z toho EGCG 55 mg  
Kyselina lipoová 100 mg  
Bean´energy - přírodní kofein 70 mg  
- z toho kofein 62 mg  
BioPerine extrakt černého pepře 5 mg  
- z toho piperine 4,75 mg  
Draslík 300 mg 15 %
Hořčík 60 mg 16%
Niacin 50 mg 313%
Vitamin B6 2 mg 143%
* RVH - referenční výživová hodnota 
pokud není uvedena RVH - neni stanovena
Uvedené informace jsou založeny na variantě tropické ovoce/pomeranč, u dalších příchutí se mohou mírně lišit. 

Složení

tropické ovoce/pomeranč: L-citrulin malát, L-arginin alfa-ketoglutarát (AAKG), kreatin monohydrát, taurin, aromata, kreatin hydrochlorid, regulátor kyselosti (fosforečnany vápenaté), protispékavé činidlo (oxid křemičitý), beta-alanin, N-acetyl-L-tyrosin , N-acetyl-L-karnitin, hořečnaté soli kyseliny citrónové, citrát draselný, regulátor kyselosti (kyselina jablečná, kyselina citrónová), glukuronolaktón, sladidlo (sukralóza), kofein bezvodý, Vinitrox ™ extrakt z hroznů (Vitis vinifera) a jablek (Malus pumila), extrakt ze semen zelené kávy (Coffea arabica), extrakt z listů zeleného čaje (Camellia sinensis), kyselina alfa-lipoová, sladidlo (acesulfam K), barvivo (beta-karoten), Bean'ergy® přírodní kofein, niacin ( nikotinamid), BioPerine® extrakt z černého pepře (Piper nigrum), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid).

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz