Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -10%
  • Katalogové číslo: 212903

Aminostar GTI 120 kapslí

Aminostar GTI 120 kapslí - velice silný energetický stimulant podporující maximální výkonnost při sportovních a fyzicky náročných aktivitách.

sekce
Stimulanty a energizéry
Výrobce:
Aminostar
balení
120 kapslí

544 Kč (sleva 10%)

489 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

GTI 120 kapslí výrobce Aminostar

Aminostar® GTI je velice silný energetický stimulant podporující maximální výkonnost při sportovních a fyzicky náročných aktivitách.

Speciální kombinace čtyř hlavních složek zajišťuje rapidní zvýšení fyzické i psychické výkonnosti. Aminostar® GTI aktivně napomáhá k odbourávání tuků díky přídavku Carnipure® L-Carnitinu.

Guarana je velice silný stimulant. Obsahule velké množství kofeinu a theobrominu. Hlavním efektem kofeinu je stimulace centrálního nervového systému.
Inosin tvoří základní zdroj energie ATP. Inosin zvyšuje schopnost transportovat kyslík do svalů a tím umožňuje svalům pracovat více a déle.
Taurin je stimulační látka, podporující nervový systém zvyšující fyzickou i psychickou výkonnost. Jeho přítomnost v organismu způsobuje oddálení pocitu únavy při intenzivním cvičení. Taurin působí jako výrazný stimulant energie potřebné pro dobrý výkon.
L-Carnitin má schopnost přenášet mastné kyseliny do mitochondrií (energetických zdrojů v buňkách), které tyto mastné kyseliny přetváření na využitelnou energii.

Účinky:

  • zvyšuje fyzickou i psychickou výkonnost
  • přispívá k redukci tukové tkáně
  • stimuluje nervový systém
  • oddaluje nástup únavy

Dávkování:

  • základní denní dávka jsou 2 kapsle. Užívejte 30 minut před tréninkem nebo fyzickým výkonem.

DOTAZY / RECENZE

  • Petr Kalina dne 21. 8. 2014 v 19:11 napsal: Reagovat

    Nástup 20 - 40 min, ragby zátěž, super maká 2 hodiny !!! žádný útlum !!! doporučuji min 3 ks ale nejdrříve otestovat. Váha 105 kg. Žádne přehřívání, žádné výpadky výkonu. DOPORUČUJI.

Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám