Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -10%
  • Katalogové číslo: 207604

Amix Cellex 120 kapslí

Amix Cellex Unlimited 520 g - extrémní předtréninková pumpa určená k podpoře zvýšení explosivní síly, zvýšení objemu tréninkových dávek a maximálnímu napumpování Vašich svalů.

sekce
Anabolizéry před tréninkem
Výrobce:
Amix Nutrition
balení
120 kapslí

626 Kč (sleva 10%)

564 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

Cellex 120 kapslí výrobce Amix Nutrition

Speciální produkt určený k podpoře zvýšení explosivní síly, zvýšení objemu tréninkových dávek a maximálnímu napumpování Vašich svalů.

CellEx™  je extrémní předtréninková pumpa - komplex Muscle Cell & N.O. Tato unikátní formule Vám dodá více energie a podpoří vyšší intenzitu během tréninku. CellEx™ Unlimited zvyšuje obsah NO v krevním řečišti a tím zajisti efektivnější transport a využití živin a kyslíku ve svalových tkáních. To umožní rychlejší svalový růst, regeneraci a delší vytrvalost!

Každá kapsle CellEx™ obsahuje směs CVA (Cell volumizing Activator), triple Force komplex a L-citrulín malát, jež zajišťují skvělý účinek svalového napumpování, lepší kardiovaskulární výkonnost a rychlejší regeneraci po tréninku. Methocel® CRT-ss zabezpečuje neustálý příjem důležitých živin do svalové tkáně po celý den.

Doporučené dávkování:

  • Denní dávku 10 kapslí rozdělte do dvou dávek a užívejte první dávku (5 kapslí) ráno na lačno a druhou dávku (5 kapslí) zhruba 30 min. před tréninkem
  • Dodržujte pitný režim

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

amix-nutrition-fitness-shop-007

DOTAZY / RECENZE

  • Lavon dne 24. 9. 2015 v 08:04 napsal:

    Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.

Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám