Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -45%
 • Katalogové číslo: a2166

ATP BCAA Max 250 kapslí + 100 kapslí ZDARMA!

ATP BCAA Max 250 kapslí + 100 kapslí ZDARMA! - kvalitní komplex nejdůležitějších aminokyselin, které zatěžovaný organismus potřebuje ( větvené aminokyseliny L-Isoleucinu, L- Leucinu a L-Valin plus Glutamin)

sekce
Aminokyseliny BCAA
Výrobce:
ATP Nutrition
balení
250 kapslí + 100 kapslí

710 Kč (sleva 45%)

390 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

BCAA Max 250 kapslí + 100 kapslí ZDARMA výrobce ATP Nutrition


AKCE: Při zakoupení produktu BCAA Max 250 kapslí obdržíte produkt BCAA Max 100 kapslí v běžné ceně 220Kč zcela ZDARMA, akční cena balíčku je 390kč. Akce platí pouze do vyprodání zásob.


BCAA MAX obsahuje aminokyseliny L-Isoleucin, L-Glutamin, L-Leucin a L-Valin.

Větvené aminokyseliny L-Isoleucinu, L- Leucinu a L-Valin patří mezi esenciální aminokyseliny. Tyto aminokyseliny si lidský organismus nedokáže syntetizovat a musí být přijímány stravou. Glutamin je neesenciální biogenní aminokyselina. Je součástí proteinů a má důležitou úlohu při detoxikaci amoniaku a udržování dusíkové rovnováhy v organismu.

BCAA - volné větvené aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin a L-valin se řadí mezi esenciální (nepostradatelné) aminokyseliny a jsou obsaženy přímo ve svalové tkáni, kde mohou být využity jako důležitý zdroj energie pro svalovou práci. Větvené aminokyseliny jsou obsaženy ve stravě, jsou tedy látkou naprosto přirozenou. Jsou základem bílkovin, které přispívají k udržení a nárůstu svalové hmoty.

BCAA Max obsahuje glutamin, který tvoří svaly až z 60 %. L-glutamin lze považovat za vážného favorita v kategorii suplementů zaměřených jak na kulturistiku, tak i na atletiku, silové disciplíny a všechny aktivity vysoké intenzity. Kulturisté obvykle využívají L-glutamin během přípravy na soutěže se zaměřením na ochranu svalové hmoty. Mezi atlety a silovými sportovci je L-glutamin oblíben zejména v období regenerace. L-glutamin je nejvíce zastoupená aminokyselina v lidském těle a jeho hladina v krevní plazmě je nejvyšší ze všech aminokyselin.

Nejsou-li BCAA aminokyseliny doplňovány, dochází k nežádoucím katabolickým procesům ve svalech, energie musí být pro svalovou práci získána rozpadem vlastní vytvořené svalové hmoty.

Doporučené dávkování:

 • 6 tobolek před tréninkem a 6 tobolek ihned po tréninku, případně dávku rozdělte do několika dílčích dávek během dne.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

atp_nutrition

DOTAZY / RECENZE

 • Fitness007.cz Fitness007.cz dne 13. 9. 2013 v 15:57 napsal: Reagovat

  [quote name="Tomáš Surovček"]Dobrý deň, mám otázku, u BCAA je ideálny pomer medzi aminokyselinami 2:1:1, niekde som už aj videl pomer 8:1:1, ale čo som vyčítal v nutričných tabuľkách u tohto výrobku, tak pomer je cca 1:2:1 + (2 L-glutamin). keď si kúpim tento balíček nebudem ochudobnený práve o najviac potrebný L- leucin? Alebo tento pomer vynahrádza už spomínaný L- glutamin?

  S pozdravom Tomáš.[/quote]

  Dobrý den,

  nejčastěji se za ideální poměr aminokyselin BCAA považuje 2:1:1, případně 4:1:1 ve prospěch leucinu, ne všechny výrobky tento poměr splňují, jako např. uvedené bcaa. velice důležitý parametr je také obsah účinných látek v jedné tabletě/kapsli, některé obsahují až 1500mg BCAA v jedné tabletě, některé pouhyvh 300mg - v tom případě musíte konzumovat daleko více tablet. Dle těchto parametrů bych si vybíral vhodné BCAA.

  Přeji pěkný den

 • Fitness007.cz Fitness007.cz dne 22. 7. 2013 v 06:36 napsal: Reagovat

  [quote name="Anna Kovárová"]Ten balík, ve kterém mi zboží dorazilo...hrůza. Nedalo se do toho dostat :-? :lol:[/quote]

  Dobrý den,

  to bereme spíše jako pochvalu, zboží balíme důkladně :-) aby nedošlo k jeho poškození,věřím, že jste se do něj nakonec dostala.

  Přeji pěkný den

Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám