Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -25%
 • Katalogové číslo: 74004
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

ATP Creatine Ethyl Ester 250 kapslí

ATP Creatine Ethyl Ester 250 kapslí - pokročilá verze kreatinu, esterifikovaný kreatin, který se vyznačuje lepší stabilitou, výbornou využitelností a vstřebatelností.

sekce
Creatine Ethyl Ester
Výrobce:
ATP Nutrition
balení
250 kapslí

600 Kč (sleva 25%)

450 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

Creatine Ethyl Ester 250 kapslí výrobce ATP Nutrition

Kreatin zvyšuje fyzickou výkonost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Jde o esterovou formu kreatinu, která je má mnohem lepší vstřebávání.

Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky kulturistické posilování nebo kondiční posilovací cvičení ve fitness centru. Tohoto účinku dosáhnete při minimální dodávce 3 g kreatinu denně.

Chcete-li tedy dosáhnout vyšších silových výkonů při tréninku, je pro Vás Creatine Ethyl Ester tou správnou volbou. Jeho účinnost je potvrzena řadou vědeckých studií. CEE obsahuje kreatinový ethyl ester HCl. Estery jsou organické sloučeniny, které vznikají v procesu esterifikace – což je reakce kyseliny karboxylové s alkoholy. Zdůrazněním pozitivních vlastností a eliminací negativních stránek kreatin monohydrátu vzniká kreatin ethyl ester HCl.

Doporučené dávkování:

 • užívejte 2x denně 3 kapsle ( v tréninkový den nejlépe před tréninkem a po tréninku, ve dnech volna např. jednu dávku ráno a druhou večer, nejlépe nalačno)
 • dávku zapijte dostatečným množstvím vody
 • kreatin užívejte zhruba 6-8 týdnů a následně zařaďte minimálně měsíční pauzu.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

atp nutrition fitness007

Dotaz

 • Fitness007.cz dne 15. 6. 2015 v 13:41 napsal: Reagovat

  [quote name="ondřej vosátka"]Chtěl bych se zeptat jak mám brát tablety před tréningem (např.:45 min. potom 30 min., dále 15 min. před tréningem)a jak po tréningu a co o volných dnech když mám pauzu?[/quote]

  Dobrý den,

  kreatin užívejte cca 30 min. před tréninkem a ihned po tréninku, ve dnech volna užívejte např. jednu dávku ráno a druhou večer, nejlépe nalačno.

  Přeji pěkný den

Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image