Můj účet
Přihlášení
Menu

BCAA 500kps + Creatin 500g ZDARMA

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -46%

BCAA 500kps + Creatin 500g ZDARMA

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Doprava od 59 Kč nad 1 500 Kč ZDARMA.

BCAA 2:1:1 MAXIMAL 500kps + CREATIN 99500 MONOHYDRATE 500g ZDARMA výrobce Promil

AKCE: Při zakoupení výrobku BCAA 2:1:1 500kps v běžné ceně 890Kč obdržíte výrobek Creatin 99500 Monohydrate 500g v ceně 390Kč zcela ZDARMA, navíc za zvýhodněnou cenu 690Kč. Na tuto akci se již nevztahují žádné další slevy.

Ojedinělé u výrobku BCAA 2:1:1 Maximal + Nitric Oxide je zkombinování větvených aminokyselin s nitric oxidem - oxidem dusnatým (arginin alfa-ketoglutarát). Tato sůl argininu má zcela výjimečnou vlastnost: v buňkách endotelu cév vytváří oxid dusnatý, látku, která v organismu má tolik pozitivních zdravotních účinků, že za její objevení byla udělena Nobelova cena za medicínu. Nás především zajímá skutečnost, že jejím působením se rozšiřují cévy a zlepšuje se prokrvení pracujících svalů. Tím se k nim dostává mnohem více kyslíku, výživných látek a samozřejmě větvených aminokyselin. Kombinace BCAA a arginin alfa-ketoglutarátu je tedy unikátní a podstatně zvyšuje efekt a využití přijímaných větvených aminokyselin.

Více info o BCAA 2:1:1 Maximal + Nitric Oxide

Creatin 99500 Monohydrate - Účinnost kreatinu na nárůst síly, svalové hmoty a zvýšení výkonnosti byla prověřena velkým počtem odborných studií a narozdíl od jiných suplementů je zcela nezpochybnitelná. Jedná se o přirozeně se vyskytující aminokyselinu, která se pouze v omezené míře syntetizuje především v ledvinách z aminokyselin methioninu, argininu a glycinu. Přirozeným zdrojem kreatinu v potravě je především červené maso a ryby, tedy zdroje jsou pouze živočišné. Kreatin je v těle obsažen z 95 % v kosterním svalstvu, což znamená, že je významnou součástí každé svalové buňky pro produkci energie.

Více info o Creatin 99500 Monohydrate

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz