Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -36%
  • Katalogové číslo: 00774035
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

BioTechUSA Creatine pH-X 210 kapslí

BioTechUSA Creatine pH-X 210 kapslí - Při užívání Creatine pH-X není potřebná nasycovací fáze! Díky vysoké hodnotě pH-X je možné Creatine pH-X využít 10krát efektivněji než tradiční kreatin monohydrát.

sekce
KREATIN OSTATNÍ
Výrobce:
Biotech USA
balení
210 kapslí

529 Kč (sleva 36%)

339 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

Creatine pH-X 210 kapslí výrobce BioTechUSA

Při užívání Creatine pH-X není potřebná nasycovací fáze! Když k běžným kreatinovým přípravkům přidáme vodu, jejich značné množství se přemění na kreatinin. Zkonzumovaný roztok obsahuje jen nízké procento využitelného kreatinu pro organismus. Za čas výroby jsme zvýšili hodnotu pH kreatinových molekul na hodnotu pH-X. Výsledkem je, že při zachování struktury přejde přes trávicí systém, vstřebává se do krevního oběhu a dostává se do svalů v původním stavu.

Informace výrobce:

BioTech Creatine pH-X je ideálním doplňkem výživy pro sportovce. Zvýšení síly a energie!

Díky vysoké hodnotě pH-X je možné Creatine pH-X využít 10krát efektivněji než tradiční kreatin monohydrát. Creatine pH-X se téměř vůbec nepromění, proto se skoro 100 % použije pro svaly. Hodně sportovkyň se zdrželo užívání kreatinu kvůli takovým nepříjemným vedlejším účinkům jako nadýmání. Při Creatine pH-X toto není. Užívání Creatine pH-X s jednoduchými sacharidy je účinnější, protože díky inzulínovému efektu se zvýší tempo vstřebávání kreatinu.

Kulturisté mají rádi účinek kreatinu, který zvyšuje zadržení vody ve svalových buňkách (zvětšování buněk). Pro ně BioTech vyvinul speciálně pro tento účel určený BioTech USA Creatine Transport, jelikož Creatine pH-X nezadržuje vodu. I když užíváním Creatine pH-X se značně zlepšuje kondice, je známé, že i voda, uskladňovaná ve svalových buňkách zvyšuje výkon svalů. Jestli budete užívat tradiční kreatin monohydrátové přípravky spolu s Creatine pH-X (což klidně můžete, vždyť jen můžou posilnit svoje účinky navzájem), tak můžete využívat výhody rychlého vstřebávání a zvětšování buněk. Výsledkem toho bude nárůst síly. Zvýší se i intenzita tréninku, na což bude organismus reagovat úspěšnějším růstem svalů! S užíváním Creatine pH-X se zvyšuje koncentrace kreatinu v organismu. Podle výzkumů přísun 1,5 gramu Creatine pH-X denně tomu v podstatné míře napomáhá.

Doporučené dávkování:

  • užívejte 2 až 6 kapslí Creatine pH-X denně
  • dvě kapsle Creatine pH-X ráno na lačný žaludek, 2 kapsle 80 minut před tréninkem a další dvě 20 minut po tréninku
  • doporučujeme 60 minut před tréninkem užít 100 g glukózy s vodou
  • pro maximální efekt užívejte 8 až 10 kapslí Creatine pH-X denně

biotechusa

Dotaz

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám