Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -35%
 • Katalogové číslo: 11007083
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

BioTechUSA Mega Amino 3200 300 tablet

BioTech Mega Amino 3200 300 tablet - 100 % farmaceuticky čistý aminokyselinový přípravek získaný z laktalbuminu a kaseinátu vápenatého. Velmi rychle vstřebávají, proto se rychle dostanou do krevního oběhu, a tím stimulují tvorbu hormonů a enzymů.

sekce
Aminokyseliny komplexní
Výrobce:
Biotech USA
balení
300 tablet

599 Kč (sleva 35%)

389 Kč

Momentálně nedostupné

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyprodáno

více o produktu

Mega Amino 3200 300 tablet výrobce BioTechUSA

Mega Amino 3200 je jeden z nejlepších produktů BioTechu, 100 % farmaceuticky čistý aminokyselinový přípravek získaný z laktalbuminu a kaseinátu vápenatého. Mega Amino 3200 se velmi rychle vstřebávají, proto se rychle dostanou do krevního oběhu, a tím stimulují tvorbu hormonů a enzymů. Při užívaní tabletek se aminokyselina dostává bezprostředně - během vstřebávání - do krevního oběhu, což pomáhá udržet plynulou pozitivní dusíkovou rovnováhu, zabraňuje katabolickým procesům, podporuje anabolický růst svalů a snižuje poměr tělesného tuku.

Informace výrobce:

V lidském organismu aminokyseliny nejsou jen stavební jednotkou kosterního svalstva, ale i hladkých svalových tkání. Studie dokázaly, že nedostatek aminokyselin při zvýšené fyzické zátěži vede k odbourávání svalové tkáně pro krytí potřeby energie organismu. Další důležitou úlohou aminokyselin je, že pomáhají při odbourávání tuku v buňkách, stimulují hypofýzu k vylučování růstového hormonu, což zabezpečí tvorbu svalových tkání bez tuku.

Doporučené dávkování:

 • užívejte 4 tablety Mega Amino 3200 (1 dávka) před tréninkem a 4 tablety ihned po tréninku
 • v netréninkové dny berte 1 dávku ráno a 1 dávku večer

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

biotechusa

Dotaz

 • Jan Hess dne 24. 7. 2015 v 17:17 napsal: Reagovat

  [quote name="fffff"]Dobrý den,chci se zeptat co je lepší,jestli Aminokyseliny BCAA nebo Aminokysliny komplexní?Nechchi zhubnout ale nabrat svalovou hmotu,můj příjem bílkovin odpovídá asi tak 40g bílkovin denně(Měřím 192 a vážím asi 75kg),pokud není lepší brát proteiny,když posiluju 4x-5x týdně skoro všechny svaly(záda,břicho prsa,ruce-biceps,triceps,předloktí,deltový sval,šikmý břišní,trapéz nohy),kdyby ano tak mi prosím doporučtě přímo nějáký kvalitní protein aby to byl aspoň dvoukilový-a tak do 1200,-,aby v sobě měl dostatek všeho a aby to bylo na mě co nejrychleji vidět,aych zmohutněl,ale nechci nějáký anabolický steroidy....Děkuji za odpověd... :-)[/quote]
  no ty vo.e...to si tady nekdo dela prdel ne?..nechces si nejdrive o kulturistice neco PRECIST?? ty steroide...omg

 • Fitness007.cz dne 14. 1. 2013 v 15:33 napsal: Reagovat

  Dobrý den,

  uvádíte zde denní příjem bílkovin 40g, vzhledem k tomu, že doporučený denní příjem bílkovin pro sportovce usilujícího o nárůst svalové hmoty je zhruba 1,5g bílkovin na 1kg tělesné hmotnosti, určitě doporučuji protein, mohu doporučit např.Protein Nitro Gold PRO Enzy Fusion 2,2kg + šejkr ZDARMA. Dalším důležitým faktorem pokud chcete přibrat svalovou hmotu je větší energetický příjem než výdej. Pokud nebudete mít dostatečný příjem bílkovin a energie ( buď z běžné stravy nebo s pomocí doplňků), těžko přiberete.

 • fffff dne 11. 1. 2013 v 15:30 napsal: Reagovat

  Dobrý den,chci se zeptat co je lepší,jestli Aminokyseliny BCAA nebo Aminokysliny komplexní?Nechchi zhubnout ale nabrat svalovou hmotu,můj příjem bílkovin odpovídá asi tak 40g bílkovin denně(Měřím 192 a vážím asi 75kg),pokud není lepší brát proteiny,když posiluju 4x-5x týdně skoro všechny svaly(záda,břicho prsa,ruce-biceps,triceps,předloktí,deltový sval,šikmý břišní,trapéz nohy),kdyby ano tak mi prosím doporučtě přímo nějáký kvalitní protein aby to byl aspoň dvoukilový-a tak do 1200,-,aby v sobě měl dostatek všeho a aby to bylo na mě co nejrychleji vidět,aych zmohutněl,ale nechci nějáký anabolický steroidy....Děkuji za odpověd... :-)

Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám