Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -21%
 • Doprava zdarma
 • Katalogové číslo: 007152

BioTechUSA Nitro Gain 6800 g

BioTechUSA Nitro Gain 6800 g - Jedinečný objemový přípravek s komplexními sacharidy a s vysokým obsahem proteinů (40% bílkovin ve 100g), které mají vysokou biologickou hodnotou bílkovin

sekce
Sacharidy 16-30% bílkovin
Výrobce:
Biotech USA
balení
6800 g

2 150 Kč (sleva 21%)

1 690 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

Nitro Gain 6800g výrobce BioTechUSA

Jedinečný objemový přípravek s komplexními sacharidy a s vysokým obsahem proteinů (22% bílkovin ve 100g), které mají vysokou biologickou hodnotou bílkovin - jsou absorbovány a stráveny lépe než bílkoviny používané u většiny gainerů. Proteinová směs, která je použita v Nitro Gain v kombinaci s Nitro Amino Complex ™ dodáva přesné množství komplexních bílkovin, aminokyselin BCAA potřebných pro optimální růst svalové hmoty a optimální regeneraci svalů po tréninku. Komplexní sacharidy s CarboX ™ a lipidy podporují vaše svaly s dlouhodobou as krátkodobou energií pro trvalou obnovu svalové tkáněa zabraňují spalování hodnotných bílkovin během procesu proteosyntézy. Obsahuje i minerály a vitamíny, které pomáhají organismu efektivněji zpracovat bílkoviny, sacharidy a tuky.

 • Komplexní objemový přípravek
 • Vysoce kvalitní směs bílkovin Nitro Protein Blend ™ - 100g výrobku obsahuje 22g proteinů (bílkovin) s vysokou biologickou hodnotou!
 • Obsahuje komplexní sacharidy s CARBOX ™
 • Navíc přidány aminokyseliny BCAA a MCT oleje
 • Dynamický a rychlý růst svalstva

Nitro Gain je vědecky vyvinutý doplněk výživy s vysokým obsahem bílkovin na budování svalové hmoty a zároveň pomáhá při regeneraci po intenzivním tréninku. 
Dodá organismu až 1195 kalorií -je bohatý na komplexní proteiny, komplexní sacharidy, esenciální a neesenciální aminokyseliny, BCAA, střední nasycené triacylglyceroly (MCT), trávicí enzymy, vitamíny a základné minerály. Nitro Gain je formulován s technologii Stimulátor ™ pro dodání okamžité energie během tréninku.

Perfektně nutričně vyvážený objemový přípravek Nitro Gain s obohaceným obsahem o extra výživné látky. Přirozeně zvyšuje hladinu testosteronu a růstového hormonu. Nitro Gain je jedinečný Gainer s uhlohydrátovým matrixem pro stabilní zabezpečení potřebné energie pro náročný trénink a budování kvalitní svalové hmoty.Vysoký, 20%-ní podíl bílkovin a navíc přidaných štěpených aminokyselin posouvají Nitro Gain do popředí přípravků určených pro dynamický nárůst svalstva. Nitro Gain je také bohatý na antioxidanty, vitamíny a minerální látky, co podporuje účinnost produktu a dokonalé vstřebávání výživných látek.

Balení: 6800 g


Doporučené užívání:

 • Smíchejte 2 kopcovité odměrky (150 g) přípravku s 400 ml vody nebo nízkotučného mléka.
  Užívejte dvě dávky denně mezi jídly na udržení pozitivní dusíkemí rovnováhy a podporu vysokým množstvím stravy.
 • V tréninkové dny užívejte jednu dávku 30-60 minut po tréninku.
 • Dávkování je závislé na Vaší ttělesné hmotnosti, intenzitě tréninku a energetickém příjmu z běžné stravy

DOTAZY / RECENZE

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám