Můj účet
Přihlášení

Přidej se k nám - volné pracovní pozice

Pracovní smlouva – práce na plný úvazek (HPP 40 h týdně)

Kreativní asistentka kanceláře

Pokud máte rádi komunikaci s lidmi a zároveň jste kreativní duše, tato pracovní pozice je pro vás jako stvořená. Hledáme novou kolegyni, jejíž primární náplň práce bude komunikace se zákazníky (dotazy na objednávky, změny v objednávkách, poradenství). Druhá část pracovní náplně je být pravá ruka naší markeťačky. Pomoc jí se zpracováním materiálů, vkládání již připravených článků na blog. Čeká vás tedy příprava fotografií, grafiky a dalších podkladových materiálů. Našimi běžnými nástroji jsou MS Office a různé programy na úpravu fotek videí a kontrolu textů, které nejsou vůbec složité.

Náplň práce:

  • Zákaznická podpora
  • Odpovídání na dotazy a změny emailu a na telefonu
  • Výdej objednávek
  • Editace obsahových textů blogu
  • Tvoření jednoduchých grafik a obrázků dle zadání (Canva)

Požadavky na práci:

  • Výborná znalost českého jazyka a bezchybná gramatika
  • Samostatnost a důslednost, ale zároveň být týmový hráč
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Organizační schopnost
  • Komunikativní osobnost
  • Znalost ohledně sportovní a zdravé výživy vítána

Co nabízíme:

  • Jedinečnou příležitost podílet se na rozvoji společnosti
  • Pestrá pracovní náplň, žádný stereotyp
  • Organizace vlastní práce
  • Žádná monotónní práce
  • Silné zázemí ve stabilní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Bonusy a prémie (slevy na firemní výrobky, Multi-sport karta)
  • Parkování přímo v areálu firmy
  • Volno o svátcích

Po – Pá 7:30 – 16:00 (na času se lze dohodnout)

Místo pracoviště: U Prioru 804/3 Praha 6 160 00

Dostupnost autobusem: Nádraží Ruzyně nebo Ruzyňský velkoobchod

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte nám poslat svůj životopis a průvodní dopis na info@fitness007.cz. Rádi Vám sdělíme více informací a domluvíme se na osobním setkání.

Sleduj nás i na sociálních sítích:​