Můj účet
Přihlášení
Menu

Skvělý tip na dárek? Co jí/mu udělá největší radost?

Rady, tipy, triky

Je to tady, zase ten čas lámání si hlavu s tím, co by mu/jí tak mohlo udělat největší radost. My jsme se nad tím zamysleli už před pár měsíci a pomocí čísel a dotazníků jsme dali dohromady několik druhů nádherných boxů, který darovaného dostane do kolen. V dárkových boxech není nic, co by se nedalo využít, je to vlastně kouzelná krabička plná bestsellerů.

1) Tímto dárkem odrovnáte každého milovníka proteinových tyčinek. Jedna krabička, 5 tyčinek a tři varianty. Bylo hodně těžké vybrat ty TOP protein tyčinky, protože v poslední době to tu je jeden skvost za druhým. 

Krabička Bestseller 1: Czech Virus Protein Bar Coconela. Myslím, že tohle bylo všem jasný. Asi první tyčinka na světě, která se během týdne vyšplhala na úplný vrchol. Chuť a složení = dokonalost. Nejnovější příchuť Maple Waffle je proteinová tyčinka z rodiny Quest. A přestože ji máme nejkratší dobu, převálcovala ostatní příchutě na plné čáře a to i přesto, že se lepí zevnitř na obal. Haha. Macro Munch Shortbread alias karamel. Asi není co dodat, stačí se podívat na makra a zakousnout se do ní, ty karamelové hoblinky na polevě. Mňam. Grenade Carb Killa, tam to je úplně stejně jako u tyčinky Quest. Skvělá makra a supr čupr chuť. A poslední proteinovou tyčinkou je BiotechUSA Zero Bar. Vzhledem k počtu prodaných kusů měsíčně, bych řekla že není nutně představovat. Sice nemá polevu, křupinky a další vychytávky, ale co se složení týče málo kusů ji může konkurovat.

Krabička Bestseller2: Protože krabička není nafukovací máme tu i bestsellery dva! Opět prostě proteinová tyčinka Zero Bar nesmí chybět. Další hodně populární tyčinkou je Barebells Protein Bar Bílá čokoláda a mandle. Jejich předností je skvělá chuť, hodně čokolády a slušné makroživiny. Skvělý dezert po jídle nebo tréninku. Macro Munch cookie. Nejnovější přírůstek mezi tyčinkami. Chutná senzačně, je plná křupinek a má krásně sladkou polevu. A poslední je taky od Bulk Powders a jedná se o proteinovou tyčinky s příchutí čokoládové pralinky a to je pro radost na jazyku.

 

Krabička PINK: Co si budem, tohle je holčičí krabička. Výběr těch nejlepších růžových tyčinek pod sluncem. Opět Zero Bar v růžovém provedení. Battle Bites Birthday Cake, slaďounká, ale přitom bez chemického ocásku, je krásně měkkounká a je rozdělená  na dva kousky. Questka s příchuťí Birthday Cake je třetí nejprodávánější questkou, ještě aby né. Chutná skvěle a má v sobě barevné hoblinky. Prosím famfáru pro Select protein bar od PEScience. Díky Bohu, že je růžová, protože bylo jasný, že musí být v PINK balíčku, jinak bychom to měli těžké, protože všechny příchutě Selectky jsou naprosto úžasný! No poslední krasavice s příchutí narozeninového dortu je opět Macro Munch tyčinka. Je méně sladká než Battle Bites, ale jinak má stejně skvělá makra a super posypku.

2) V dnešní době jsou hit oříšková másla. Ještě aby ne! Jsou zdravá a výživná, když se to snimi nepřehání. Nemuseli jsme dlouho přemýšlet od koho je zvolíme másla. Ty nejlepší jsou od Lucky Alvin. ZDE se můžete podívat, jak se vyrábí arašídové máslo, protože Veverky nás vzali do výroby. Takže! Speciální zimní edice, která vás očaruje je kombinace mandlí, bílé čokolády a skořice! A pozor exkluzivně pro nás vyrobili do tohoto balíčku 330g! Až ochutnáte uvidíte, že i kýbl by byl málo, ale aspoň vydrží o den déle než to 200 gramové.  Součástí balení jsou i malá máslíčka v různých příchutí, kdy si můžete vyzkoušet všechny a vybrat tu chuť, která vás pohltí nejvíce. Ale ať už je to arašídové máslo s bílou, mléčnou nebo hořkou čokoládou, zamilujete si všechny.

3) Balíček Czech Virus. Balíček se skládá z 10 kusů. Není sporu o tom, že tahle česká značka je jedna z nejlepších a nejkvalitnějších široko daleko. Kam se na ni hrabou i nějací zahraniční výrobci. O značce Czech Virus je známo, že to není žádný low cost. Virusáci vybírají jen ty nejlepší a nejkvalitnější látky a z toho vznikají nejlepší suplementy. A přesně ty jsem dali do balíčku! Proteinela, nejprodávanější oříškovo proteinová pomazánka. Chutná skvěle jen bez přidaného cukr a nenajdete v ní palmový olej. Jen oříška, čokoláda a protein. Součástí balíčku je i šejrk. Vybrali jsme obě varianty, jak klasický shaker Czech Virus Army, tak Blender bottle "Infected as f+ck" a když už máte šejkr, je v něm třeba něco rozmíchat. Beast Virus. Nejlepší, opakuji nejlepší předtréninkovka. Přesně vyvážené množství jednotlivých látek pro dokonalý účinek. Kdo jej ochutná jen málo se pak vrací k jinému předtréninkovému nakopávači. Učinek Beast virusu lze ještě podpořit pumpou! To je panečku věc, roztáhne cévy, rozproudí krev a tělu dá možnost víc vstřebávat živiny. A nebo! Je to skvělé předtréninkovka i ve večerních hodinách, protože je bez stimulantů. Dar z nebes? Ne od Virusu! Nechybí ani BCAA pro ochranu svalových vláken a za odměnu již zmíněné dokonalé proteinové tyčinky Coconela, Caramela a Coffeenela

 

4) A teď jsou tu naprosto vymazlené dárkové balíčky pro kluky a pro holky! Dámy mají přednost, takže jdeme na ně! Balíček udělá bez pochyb každé holce. Skláda se ze 17 kusů věcí. Je v něm všechno, co jí udělá radost. Ať už to veme jako starpack nebo uchutnávkový balíček bude nadšená. Součástí balíčku je shaker, který je jedním slovem cool. Marvel shaker ala Supergirl. V balíčku je na vyzkoušení několik druhů vzorků proteinů především Iso Whey Zero, 100% Pure Whey a Ultra loss od BiotechUSA. Tohle jsou za nás i za vás nej proteiny, chutnají skvěle a jejich složení je naprosto super! Dále v balíčku najde na ochutnání proteinové kaše a proteinové palačinky a vyběr těch nej proteinových tyčinek, o kterých jsme mluvili výš a navíc je v něm i nejmilovanější Lenny&Larry Complete Cookie v nové vymazlené příchuti Malina a Bílá čokoláda a samozřejmě, co by to bylo za holčičí balíček bez oříškového másla! Takže jsme tam jedno naše přihodili! :)

 

A co máme pro kluky? Kromě modré mašle balíčku a drobných změn v obsahu je hodně podobný. Skládá se ze 17 kusů. Opět je součástí nejkvalitnější šejkr od Perfect shaker s motivy Marvel hrdinů vybrat si můžete Thora, Hulka nebo Punnishera. Proteinové kašičky nahradily vzrorky pro opravdové tvrďáky! Dva druhy předtréninkových nakopávačů, první jen Beast Virus od zmiňovaných oblíbenců Czech Virus a druhá je předtréninkova Serious Pre od Promi-nu a přestože je bez stimulantů, opatrně, pěkně kope. Proteiny jsou samozřejmostí, protože všichni kluci chtějí svaly a protein je nejlepší na nárůst svalové hmoty. Opět nechybí ani proteinové tyčinky, jediné které jsme nezmínili je Mars HiProtein! Chutná opravdu jako pravá Marska, akorát má víc bílkovin a méně cukru a tuků. Poslední tyčinkou je Animal Snack od Universal Nutrition, to je velká tyčinka, jak na váhu, tak na makra.

Doufáme, že budete z balíčků nadšení tolik jako my. Jsou opravdu promyšlené a navíc krásně zabalené, tak aby vám co nejvíc ušetřili starosti a darované osobě rozzářili oči.