Můj účet
Přihlášení
Menu

BS Blade 100% Fat Killer 1000 mg 120 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -10%

BS Blade 100% Fat Killer 1000 mg 120 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 39 Kč. Nad 1500 Kč ZDARMA.

BS Blade 100% Fat Killer 1000 mg 120 kapslí, doplněk stravy

Fat Killer je přípravek podporující hubnutí. Fat Killer povzbuzuje produkci tepla v organizmu a proto se řadí mezi termogenní spalovače. Přípravek byl mimo jiné obohacen o extrakty ze zázvoru, chilli papriček a pepře, které se vyznačují svými termogenickými vlastnostmi. 

Díky extraktu ze zeleného čaje a kofeinu se tuková tkáň rozpadá a následuje oddalování pocitu hladu. Garcinie kambodžská – zdroj HCA (kyseliny hydroxycitronové) zabraňuje shromažďování nových zásob tuku, napomáhá efektivnímu spalování tuků už při minimálním omezení počtu přijímaných kalorií. Zázvor působí na celý organizmus, povzbuzuje oběh, usnadňuje trávení a urychluje spalování tuků. Použitý černý pepř a chilli pepř pak v organizmu stimulují procesy produkce tepla. Navíc L-karnitin zvyšuje výdrž organizmu a podílí se na spalování mastných kyselin uvolněných rostlinnými extrakty z Fat Killer.

EGCG aneb pijeme zelený čaj
  • Epigallocatechin gallate (EGCG) je nejhojnější katechin obsažený (především) v zeleném čaji. Pro své silné antioxidační účinky je považován za jeden z nejdůležitějších prostředků v boji proti rakovině. Podle studie publikované ve vědeckém časopise Biochemical Pharmacology v roce 2011, EGCG dokázalo své schopnosti potlačit nebo až zastavit růst nádoru v řadě laboratorních studií, které studovaly rakovinu žaludku, plic, jater, prsu a prostaty. EGCG má navíc schopnost zabíjet rakovinné buňky. Autor došel k závěru, že EGCG je velmi nadějným kandidátem na lék proti rakovině, ať již samostatně nebo v kombinaci s další léčbou.
Tyrosin
  • Je prekursorem neurotransmiterů: dopaminu, adrenalinu a noradrenalinu. Optimální koncentrace neurotransmiterů odstraňuje fyzickou a psychickou únavu, vzniklou v důsledku dlouhodobé, intenzivní fyzické námahy, zvětšuje bdělost, soustředěnost a rychlost myšlení.
HCA
  • HCA omezuje nadměrnou chuť, blokuje syntézu mastných kyselin v buňkách a mnohonásobně ulehčuje tělu využití rezervního tuku jako zdroje energie. HCA jsou ojedinělým přípravek, který dokáže přijaté cukry neuložit jako tělesný tuk.
Karnitin
  • Karnitin je významným spalovačem tuků, umožňuje zvýšený fyzický výkon a působí i jako mozkový stimulátor (energizér i antistresor současně) při velkém fyzickém nebo psychickém zatížení, zpomaluje a oddaluje pocit únavy. Navíc má blahodárný vliv na ochranu srdečního svalu.
Kofein
  • Kofein stimuluje centrální nervovou soustavu, plní funkci termogenického faktoru a tím povzbuzuje metabolismus a urychluje spalování kalorií během tréninku i odpočinku.
Doporučené dávkování: 
  • Užívejte dvě kapsle ráno a dvě odpoledne, zapijte dostatečným množstvím vody.

Balení: 120 kapslí 

Minimální trvanlivost: Viz. obal

Upozornění: Potravina vhodná pro sportovce, s cukry a sladidly, s vysokým obsahem kofeinu (150 mg/4 kapsle) - není vhodná pro děti, těhotné nebo kojící ženy  

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Nutriční hodnoty
1 kapsle
4 kapsle
L-Tyrosin
250 mg
1000 mg
Extrakt ze zeleného čaje
125 mg
500 mg
EGCG
57,9 mg
231,7 mg
Extrakt z Garcinie kambodžské
100 mg
400 mg
HCA
60 mg
240 mg
L-Karnitin tartrát
100 mg
400 mg
Extrakt z Guarany
100 mg
400 mg
Kofein
37,5 mg
150 mg
Extrakt z kořene zázvoru
25 mg
100 mg
Extrakt z chilli papriček
12,5 mg
50 mg
Extrakt z černého pepře
2,6 mg
10,5 mg
 

Složení: 

  • L-Tyrosin, extrakt ze zeleného čaje (z lístku), extrakt Garcinia cambodgia (Garcinie kambodžská - zdroj HCA), kapsle: (hovězí želatina,barvivo - oxid titaničitý), extrakt z Guarany (ze semen), kofein, L-karnitin tartrát, extrakt z kořene zázvoru, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin,chilli paprička, černý pepř.
Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz