Můj účet
Přihlášení
Menu

Bulk Powders Pro Culture 60 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Bulk Powders Pro Culture 60 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil
630 Kč
Momentálně nedostupné
Doprava od 59 Kč (nad 1500 Kč zdarma)

Bulk Powders Pro Culture 60 kapslí, doplněk stravy
 

PRO CULTURE™ je nejpokročilejší směs živých kultur, spor a synergických složek na britském trhu. PRO CULTURE™ je složen z pěti živých kultur ve vysokých dávkách: poskytují celkem 20 miliard CFU*. Produkt také obsahuje  400 mg inulinu, 300 mg MicrobiomeX® a 600 milionů spor Lactospore na jednu porci. Výsledkem je nejpokročilejší směs kultur na současném trhu.

PRO CULTURE™ obsahuje 60 kapslí a byl navržen tak, aby vydržel přesně jeden měsíc, je-li používán podle návodu. Kapsle jsou baleny v blistrech podle farmaceutických standardů, což umožňuje snadné skladování a cestování.

PRO CULTURE™ složky:

  • Inulin 400 mg: Inulin je forma rozpustné vlákniny. Tato rozpustná vláknina se běžně vyskytuje v různých potravinách včetně mnoha luštěnin a zeleniny. Inulin je nestravitelný ve střevech, a proto prochází žaludkem a tenkým střevem beze změny a poté vstupuje do tlustého střeva.
  • MicrobiomeX® 300 mg: Tato inovativní složka je výtažkem z Citrus sinensis. MicrobiomeX® je standardizován tak, aby poskytoval 80% hesperidinu a 3,5% naringinu, což jsou dvě sloučeniny obvykle se vyskytující ve slupce citrusových plodů.
  • Synbalance Sport Max™ Blend 20bn CFU *: Ve směsi Synbalance Sport Max™ byly sloučeny čtyři živé kmeny bakterií; tři z nich jsou kmeny Lactobacillus a jeden Bifidobacterium. Celková dávka kultur na 2 kapsle je 20 miliard CFU, což je více než dva a půl násobné množství v dávce jiných předních značek na trhu. Přesné rozdělení kultur je následující: Lactobacillus Plantarum 7,6 miliardy CFU*, Lactobacillus Rhamnosus 4,6 miliardy CFU *, Lactobacillus Acidophilus 3,2 miliardy CFU *, Bifidobacterium Lactis 4,6 miliardy CFU*.
  • LactoSpore® 600 milionů*: LactoSpore® je vysoce kvalitní a vynikající zdroj Bacillus Coagulans. Zajistili jsme, aby PRO CULTURE™ obsahoval přední dávku 600 milionů spór.

*CFU = Colony Forming Units = jednotky tvořící kolonie

Dávkování: Užívejte 2 kapsle denně.

Balení: 60 kapslí

Minimální trvanlivost: Viz obal

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněny.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Obsah - složení:

Inulin 400 mg, MicrobiomeX® (80% Hesperidin, 3,5% Naringin) 300 mg, Synbalance® Sport Max ™ 20 miliard CFU * (Lactobacillus Plantarum 7,6 miliardy CFU *, Lactobacillus Rhamnosus 4,6 miliardy CFU *, Lactobacillus Acidophilus 3,2 miliardy CFU *, Bifidobacterium Lactis 4,6 miliard CFU *), LactoSpore® (Bacillus Coagulans) 600 milionů spór *.

*CFU = Colony Forming Units = jednotky tvořící kolonie

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz