Můj účet
Přihlášení
Menu

Bulk Powders Pro Culture 60 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • Výprodej

Bulk Powders Pro Culture 60 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 59 Kč (nad 1 500 Kč ZDARMA)

Bulk Powders Pro Culture 60 kapslí, doplněk stravy
 

PRO CULTURE™ je nejpokročilejší směs živých kultur, spor a synergických složek na britském trhu. PRO CULTURE™ je složen z pěti živých kultur ve vysokých dávkách: poskytují celkem 20 miliard CFU*. Produkt také obsahuje  400 mg inulinu, 300 mg MicrobiomeX® a 600 milionů spor Lactospore na jednu porci. Výsledkem je nejpokročilejší směs kultur na současném trhu.

PRO CULTURE™ obsahuje 60 kapslí a byl navržen tak, aby vydržel přesně jeden měsíc, je-li používán podle návodu. Kapsle jsou baleny v blistrech podle farmaceutických standardů, což umožňuje snadné skladování a cestování.

PRO CULTURE™ složky:

  • Inulin 400 mg: Inulin je forma rozpustné vlákniny. Tato rozpustná vláknina se běžně vyskytuje v různých potravinách včetně mnoha luštěnin a zeleniny. Inulin je nestravitelný ve střevech, a proto prochází žaludkem a tenkým střevem beze změny a poté vstupuje do tlustého střeva.
  • MicrobiomeX® 300 mg: Tato inovativní složka je výtažkem z Citrus sinensis. MicrobiomeX® je standardizován tak, aby poskytoval 80% hesperidinu a 3,5% naringinu, což jsou dvě sloučeniny obvykle se vyskytující ve slupce citrusových plodů.
  • Synbalance Sport Max™ Blend 20bn CFU *: Ve směsi Synbalance Sport Max™ byly sloučeny čtyři živé kmeny bakterií; tři z nich jsou kmeny Lactobacillus a jeden Bifidobacterium. Celková dávka kultur na 2 kapsle je 20 miliard CFU, což je více než dva a půl násobné množství v dávce jiných předních značek na trhu. Přesné rozdělení kultur je následující: Lactobacillus Plantarum 7,6 miliardy CFU*, Lactobacillus Rhamnosus 4,6 miliardy CFU *, Lactobacillus Acidophilus 3,2 miliardy CFU *, Bifidobacterium Lactis 4,6 miliardy CFU*.
  • LactoSpore® 600 milionů*: LactoSpore® je vysoce kvalitní a vynikající zdroj Bacillus Coagulans. Zajistili jsme, aby PRO CULTURE™ obsahoval přední dávku 600 milionů spór.

*CFU = Colony Forming Units = jednotky tvořící kolonie

Dávkování: Užívejte 2 kapsle denně.

Balení: 60 kapslí

Minimální trvanlivost: Viz obal

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněny.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Obsah - složení:

Inulin 400 mg, MicrobiomeX® (80% Hesperidin, 3,5% Naringin) 300 mg, Synbalance® Sport Max ™ 20 miliard CFU * (Lactobacillus Plantarum 7,6 miliardy CFU *, Lactobacillus Rhamnosus 4,6 miliardy CFU *, Lactobacillus Acidophilus 3,2 miliardy CFU *, Bifidobacterium Lactis 4,6 miliard CFU *), LactoSpore® (Bacillus Coagulans) 600 milionů spór *.

*CFU = Colony Forming Units = jednotky tvořící kolonie

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz