Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -9%
  • Průměrné hodnocení
    Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Bulk Powders Pro Series Prom3ga 90 tobolek

Kombinace vysoce koncentrovaného rybího tuku Omega 3 s vitamínem D3 a přírodním astaxantinem.  PROM3GA je pravděpodobně nejlepším doplňkem rybího tuku ve Velké Británii.

sekce
Omega kyseliny
balení
90 kapslí

549 Kč (sleva 9%)

499 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava od 59 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava ZDARMA

Bulk Powders Pro Series Prom3ga 90 tobolek

 

Kombinace vysoce koncentrovaného rybího tuku Omega 3 s vitamínem D3 a přírodním astaxantinem.  PROM3GA je pravděpodobně nejlepším doplňkem rybího tuku ve Velké Británii. Všechny přísady byly přidány z nejlepších surovin na trhu, což vedlo k řadě výhod. Patří mezi ně podpora normální funkce srdce a svalů, zdravý imunitní systém a zdravé kosti.

Tento doplněk je zabalen do blistrovém farmaceutickém balení. Nejenže je udržuje v čerstvém stavu, ale také zajišťuje, že jsou zcela nepropustné. Do tobolek byla přidáa esence ze sladkého pomeranče, která zabraňuje zápachu.

Prom3ga v bodech:

  • 3300 mg omega 3 v denní dávce
  • Podpora cévního systému
  • Podpora imunitního systému
  • Podpora při nárůstu svalové hmoty

Prom3ga je vedoucím suplementem rybího oleje na trhu, který poskytuje více než 3300 mg rybího tuku Omega 3 v kombinaci s 4500 IU vitaminu D3 a 300 μg přírodního astaxantinu. Tato jedinečná kombinace přísad podporuje normální funkci srdce, normální funkci svalů, normální zdraví kostí a zdravý imunitní systém.

Dávkování: Užívejte 1 tobolku 3x denně

Složení: Koncentrovaný a čištěný Omega 3 rybí olej (rybí olej, antioxidant (směsné tokoferoly)), tobolka kapslí (želatina, glycerol, sladký pomerančový olej), vitamín D3 (triglyceridy středního řetězce, cholekalciferol, antioxidant (DL alfa tokoferol)),astaxantin (Přírodní astaxantinový oleoresin, extra panenský olivový olej, antioxidant (přírodní rozmarýnový extrakt)).

Ve třech tobolkách: Omega 3 rybí olej 3300 mg (EPA 1080 mg, DHA 720 mg), Vitamin D3 4500 IU, Astaxanthin 300 μg

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám