Můj účet
Přihlášení
Menu

Bulk Powders Vegan Digestive Enzymes 60 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil
 • -63%
 • Výprodej

Bulk Powders Vegan Digestive Enzymes 60 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 59 Kč (nad 1 500 Kč ZDARMA)

Bulk Powders Vegan Digestive Enzymes 60 kapslí, doplněk stravy


BULK POWDERS® Vegan Digestive Enzymes obsahuje komplexní směs veganských trávicích enzymů přizpůsobených pro veganskou stravu. Každá tobolka poskytuje směs proteázy, amylázy, lipázy, celulázy a hemicelulázy, pomáhá trávení bílkovin, sacharidů, tuků, celulózy a hemicelulózy. Poskytuje enzymy, které vaše tělo nemůže přirozeně produkovat.

Vegan Digestive Enzymes je jedinečný produkt společnosti BULK POWDERS®, který obsahuje řadu trávicích enzymů, z nichž všechny jsou zaměřeny na podporu trávení makronutrientů. Příslušné dávky jsou následující:

 • Papain 1975 USP-U: Papain je trávicí enzym získaný z papáji. Poskytuje formu proteázy při 1975 USP-U na kapsli. Jak už název napovídá, proteáza je specifický trávicí enzym pro bílkoviny, který je základní součástí stravy všech aktivních osob.
 • Bromelain 70 GDU: Bromelain je trávicí enzym z ananasu (Ananas cosmosus). Bromelain poskytuje další rostlinnou formu proteázy v dávce 70 GDU na kapsli.
 • Fungální alfa-amyláza 10125 DU: Škrob je další důležitou živinou ve stravě aktivní osoby. Amyláza katalyzuje rozklad škrobu a je k dispozici v 10125 DU na kapsli. 
 • Cellulase 90 CMC: Není běžně tráveno lidským tělem a je to forma nerozpustné vlákniny v naší stravě. 
 • Lipáza 120 FIP: Lipáza je zodpovědná za odbourávání tuků v těle. Veganské trávicí enzymy poskytují lipázu na úrovni aktivity 120 FIP.
 • Hemiceluláza 900 HCU: Hemicelulóza je další polysacharid, který se vyskytuje v buněčných stěnách rostlin spolu s celulózou a ligninem. Hemiceluláza je enzym zodpovědný za trávení hemicelulózy a je dodáván v hladině aktivity 900 HCU na kapsli.

Výhody:

 • Šest trávicích enzymů
 • Pomáhá trávení makronutrientů
 • Vysoké dávky celulázy a hemicelulázy
 • Veganské

Dávkování: Užívejte 1 kapsli denně.

Balení: 60 kapslí

Minimální trvanlivost: Viz obal

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.  

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněný.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Výživové údaje

1 kapsle

Alfa-Amyláza

10125 DU*

Bromelain

70 GDU*

Papain

1975 USP*

Celuláza

90 CMC*

Lipáza

120 FIP*

Hemiceluláza

900 HCU*

 

Složení: Veganská trávicí enzymatická směs (maltodextrin, fungální alfa-amyláza, bromelain, papain, celulasa, lipáza, hemiceluláza) (oxid siřičitý), tobolka (hypromelóza), magnézium stearát, oxid křemičitý.

*Trávicí enzymy se měří z hlediska úrovně aktivity, nejen z hlediska hmotnosti. To jsou všechny níže uvedené zkratky:

USP-U - jedna papainová jednotka je definována jako množství enzymu, které uvolní ekvivalent 1 μg tyrosinu za hodinu za stanovených podmínek hodnocení.

GDU - One Gelatin Digestion Unit from Bromelain je takové množství enzymu, které uvolní 1 mg amino dusíku ze želatinového substrátu za 20 minut za stanovených podmínek hodnocení. 

DU - Dextrinizační jednotka se používá k měření aktivity alfa-amylázy, zejména bakteriální alfa-amylázy. Jeden DU je množství enzymu, které katalyzuje přeměnu 1 mg škrobu na dextriny za definovaných reakčních podmínek.

CMC - Jedna jednotka CMC je množství enzymu, které za 1 minutu za definovaných podmínek uvolní množství fragmentů z karboxymethylcelulózy (CMC), jejíž redukční účinek je stejný jako účinek 1 μmol glukózy.

FIP - Jedna jednotka enzymatické aktivity (jednotka FIP) je definována jako množství standardního lipázového přípravku, který uvolní ekvivalent 1 μmol mastné kyseliny za minutu ze substrátu za definovaných reakčních podmínek.

HCU - jedna hemicelulázová jednotka (HCU) je definována jako aktivita, která způsobí relativní změnu fluktuace 1 během 5 minut v substrátu za specifických reakčních podmínek.

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz