Můj účet
Přihlášení
Menu

Bulk Powders Vegan Digestive Enzymes 60 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil
 • -63%
 • Výprodej

Bulk Powders Vegan Digestive Enzymes 60 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 59 Kč (nad 1500 Kč ZDARMA)

Bulk Powders Vegan Digestive Enzymes 60 kapslí, doplněk stravy


BULK POWDERS® Vegan Digestive Enzymes obsahuje komplexní směs veganských trávicích enzymů přizpůsobených pro veganskou stravu. Každá tobolka poskytuje směs proteázy, amylázy, lipázy, celulázy a hemicelulázy, pomáhá trávení bílkovin, sacharidů, tuků, celulózy a hemicelulózy. Poskytuje enzymy, které vaše tělo nemůže přirozeně produkovat.

Vegan Digestive Enzymes je jedinečný produkt společnosti BULK POWDERS®, který obsahuje řadu trávicích enzymů, z nichž všechny jsou zaměřeny na podporu trávení makronutrientů. Příslušné dávky jsou následující:

 • Papain 1975 USP-U: Papain je trávicí enzym získaný z papáji. Poskytuje formu proteázy při 1975 USP-U na kapsli. Jak už název napovídá, proteáza je specifický trávicí enzym pro bílkoviny, který je základní součástí stravy všech aktivních osob.
 • Bromelain 70 GDU: Bromelain je trávicí enzym z ananasu (Ananas cosmosus). Bromelain poskytuje další rostlinnou formu proteázy v dávce 70 GDU na kapsli.
 • Fungální alfa-amyláza 10125 DU: Škrob je další důležitou živinou ve stravě aktivní osoby. Amyláza katalyzuje rozklad škrobu a je k dispozici v 10125 DU na kapsli. 
 • Cellulase 90 CMC: Není běžně tráveno lidským tělem a je to forma nerozpustné vlákniny v naší stravě. 
 • Lipáza 120 FIP: Lipáza je zodpovědná za odbourávání tuků v těle. Veganské trávicí enzymy poskytují lipázu na úrovni aktivity 120 FIP.
 • Hemiceluláza 900 HCU: Hemicelulóza je další polysacharid, který se vyskytuje v buněčných stěnách rostlin spolu s celulózou a ligninem. Hemiceluláza je enzym zodpovědný za trávení hemicelulózy a je dodáván v hladině aktivity 900 HCU na kapsli.

Výhody:

 • Šest trávicích enzymů
 • Pomáhá trávení makronutrientů
 • Vysoké dávky celulázy a hemicelulázy
 • Veganské

Dávkování: Užívejte 1 kapsli denně.

Balení: 60 kapslí

Minimální trvanlivost: Viz obal

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.  

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněný.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Výživové údaje

1 kapsle

Alfa-Amyláza

10125 DU*

Bromelain

70 GDU*

Papain

1975 USP*

Celuláza

90 CMC*

Lipáza

120 FIP*

Hemiceluláza

900 HCU*

 

Složení: Veganská trávicí enzymatická směs (maltodextrin, fungální alfa-amyláza, bromelain, papain, celulasa, lipáza, hemiceluláza) (oxid siřičitý), tobolka (hypromelóza), magnézium stearát, oxid křemičitý.

*Trávicí enzymy se měří z hlediska úrovně aktivity, nejen z hlediska hmotnosti. To jsou všechny níže uvedené zkratky:

USP-U - jedna papainová jednotka je definována jako množství enzymu, které uvolní ekvivalent 1 μg tyrosinu za hodinu za stanovených podmínek hodnocení.

GDU - One Gelatin Digestion Unit from Bromelain je takové množství enzymu, které uvolní 1 mg amino dusíku ze želatinového substrátu za 20 minut za stanovených podmínek hodnocení. 

DU - Dextrinizační jednotka se používá k měření aktivity alfa-amylázy, zejména bakteriální alfa-amylázy. Jeden DU je množství enzymu, které katalyzuje přeměnu 1 mg škrobu na dextriny za definovaných reakčních podmínek.

CMC - Jedna jednotka CMC je množství enzymu, které za 1 minutu za definovaných podmínek uvolní množství fragmentů z karboxymethylcelulózy (CMC), jejíž redukční účinek je stejný jako účinek 1 μmol glukózy.

FIP - Jedna jednotka enzymatické aktivity (jednotka FIP) je definována jako množství standardního lipázového přípravku, který uvolní ekvivalent 1 μmol mastné kyseliny za minutu ze substrátu za definovaných reakčních podmínek.

HCU - jedna hemicelulázová jednotka (HCU) je definována jako aktivita, která způsobí relativní změnu fluktuace 1 během 5 minut v substrátu za specifických reakčních podmínek.

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz