Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -20%
 • Katalogové číslo: 234008
 • Průměrné hodnocení
  Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Carne Labs Carnbol 1000 ml

Carne Labs Carnbol 1000 ml - Nejsilnější TEKUTÝ SPALOVAČ TUKU na trhu! Extra koncentrovaná silná pitná forma doplňku výživy určena pro nejnáročnější konzumenty, sportovce a lidi, kteří chtějí snížit tělesnou hmotnost.

sekce
Spalovače thermogenní
Výrobce:
Carne Labs
balení
1000 ml

699 Kč (sleva 20%)

559 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava od 59 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava ZDARMA

CARNBOL 1000ml výrobce Carne Labs

Vysoce silný liquid fat burnes s účinky na regeneraci a podporou efektivního tréninku.

Extra koncentrovaná silná pitná forma doplňku výživy určena pro nejnáročnější konzumenty, sportovce a lidi, kteří chtějí snížit tělesnou hmotnost. Neobsahuje žádná barviva, slazeno

L-karnitin přenašeč mastných kyselin do matrix mitochondrií - podpora redukce tuku, chrání příčně pruhované svalstvo proti vlivu metabolických destruktivních procesů, působí hepatoprotektivně. L-karnitin je významná složka prevence proti chorobám kardiovaskulárního systému.

L-arginin - stimuluje imunitní systém, zvyšuje tvorbu kolagenu, podílí se na zvýšení svaloviny a na snížení obsahu tělesného tuku. Arginin napomáhá detoxikaci jater prostřednictvím neutralizace amoniaku, který může vznikat po extrémní zátěži a nedostatku sacharidů u nevhodných redukčních diet. Arginin napomáhá i v léčbě neplodnosti u mužů. Vysoké intravenozni dávky zvyšují hladinu růstového hormonu. V orální aplikaci je efekt nižší a bohužel se musí docilovat extrémní dávkou argininu a tím i vyšším výskytem nežádoucích účinků. Lidé trpícívirovou infekcí by neměli arginin užívat.

L-Ornitin napomáhá uvolňování růstového hormonu, který působí prostřednictvím IGFI 1 silným anabolickým účinkem. Ornitin je nezbytný pro správnou funkci imunitního systému a jater. Tato aminokyselina rovněž detoxikuje amoniak a napomáhá regeneraci jater. Kombinace Ornitinu-karnitinu-argininu značně posiluje odbourávání tuku.

L-citrulin malát- Citrullin malát zvyšuje vnitřně úroveň plasmatické úrovně argininu. Na základě výzkumů se zdá, že citrullin malát zvyšuje plazmatický arginin ještě efektivněji než to dokáže samotný arginin. Navíc, jako by už to, že citrullin malát zvyšuje úroveň oxidu dusnatého nebylo dostačující, nabízí citrullin malát ještě další následující výhody. Snižuje úroveň kyseliny mléčné a amoniaku

Beta - alaninje neesenciální aminokyselina,,její suplementace vede ke zvýšení hladin carnosinu. - Carnosin posouvá pH svalu do zásaditého prostředí.Beta- alanin prostřednictvím,tvorby carnosinu,zlepšuje celkovou výkonnost,regeneraci a oddaluje únavu.Beta-alanin se kombinuje s taurinem pro lepší synergický účinek

Kofein je purinový alkaloid. Používá se pro centrální - psychostimulační působení a také pro efekt odbourávání tuku a jeho působení je výraznější v kombinaci uvedených látek v tomto složení. Kofein dočasně potlačuje únavu.

Taurin je produktem odbourávání sirných aminokyselin, je to druhá nejčastěji se vyskytující aminokyselina ve svalovině. Taurin se podílí na mozkovém metabolismu zejména ve smyslu prevence křečových stavů, zvyšuje psychickou odolnost a výkonnost. Taurin je životně důležitý pro správné využitý sodíku, draslíku, vápníku a hořčíku a hraje významnou roli v doplňování ztrát draslíku v srdečním svalu. Do přípravku sportovní výživy je taurin přidáván pro zlepšení svalové i duševní výkonnosti.

Synefrin(Citrus Aurantium) je látka alkaloidní povahy, běžně se vyskytující v oplodí pomerančovníku /Citrus aurantium/. Protože je látka strukturálně blízká adrenalinu, má řadu účinků sympatomimetik, působí centrálně stimulačně. Synefrin je určitou legální alternativou efedrinu, ale nemá negativní centrální účinky jako efedrin. Synefrin specificky stimuluje adrenergní receptory /beta3/ čímž dochází ke stimulaci lipidového metabolizmu, bez vedlejších účinků. Tato látka se především používá k odbourávání tuku, snížení hmotnosti a zvýšení hladiny "dostupné" energie. V roce 2003 byl synefrin /léčivo Oxedrine/ vyjmut z dopingové listiny a pro další roky bude monitorován.

Chrom pikolinát má vysokou biologickou dostupnost, zvyšuje efektivnost využití inzulínu /anabolická činnost/ a pozitivní je jeho schopnost přenášet glukózu. Stimuluje aktivitu enzymů podílejících se na metabolizmu glukózy a na syntéze mastných kyselin a cholesterolu. Chromium pikolinát je často používán k redukci tuku a pro mírnou podporu narůstu svalové hmoty. Pikolinát chromu má anorektický efekt - snížená chuť k jídlu.

Upozornění: Nevhodné pro těhotné, kojící a lidi s onemocněním srdce.

Dávkování:

 • 20 ml ráno po jídle nebo 20 ml 40 minut před sportovní činností (odpoledne) Nebo : 20 ml ráno po jídle a 20 ml odpoledne (mezi 16-19 hodinou)

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

Složení:

40ml denní dávka obsahuje:

 • L – Arginin 1500 mg
 • L-Citrulin DL-malát 1500 mg
 • L – Karnitin báze 1000mg
 • Taurin 1000mg
 • Beta-alanin 600 mg
 • L - Ornitin HCL 500mg
 • Kofein 80mg
 • Citrus aurantium
 • Z toho (synefrin) 10 mg
 • Chrom pikolinát 400ug
 • Z toho čístý chrom 44 ug

1000ml (balení) obsahuje:

 • L – Arginin 37500 mg
 • L-Citrulin DL-malát 37500 mg
 • L – Karnitin báze 25000 mg
 • Taurin 25000 mg
 • Beta-alanin 15000 mg
 • L - Ornitin HCL 12500 mg
 • Kofein 2000 mg
 • Citrus aurantium
 • Z toho (synefrin) 250 mg
 • Chrom pikolinát 10000 ug
 • Z toho čístý chrom 1100 ug

Informace: potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Upozornění: Nevhodné pro těhotné, kojící a lidi s onemocněním srdce.

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  
 • Fitness007.cz dne 7. 11. 2014 v 12:31 napsal: Reagovat

  Dobrý den,

  zásadní a zcela rozhodující význam má při redukci hmotnosti složení vaší stravy, energetický příjem (energetický výdej musí být větší příjem) a vaše fyzická aktivita. Takže v první řadě bych vám určitě doporučil upravit váš jídelníček, případně se obrátit na nějaké odborníka, s největší pravděpodobností by jste měla redukovat příjem sacharidů, nemohu posoudit, zda je u vás nutné konzumovat cukr i během cvičení..

  Přeji pěkný den

 • zzulik dne 3. 11. 2014 v 18:51 napsal: Reagovat

  Dobrý den, prosím Vás moc o radu, ráda bych si zakoupila tento produkt Carne Labs Carnbol 500 ml, začala jsem cvičit před měsícem a to skoro každý druhý den, vím je brzo ale nulové výsledky,(cvičím 45 minut na eliptickém trenažeru a pak posiluji cca 15 minut, strava až na nějaký malý hřích dobrý. Jsem diabetik na inzulínové pumpě, takže vždy i když moje tepová frekvence je 103 tak spálím cukr a během cvičení doplňuji hroznovým cukrem.Tak nevím jestli proto mi nejde zhubnout.Je to cukr, né tuk. Ptám se jestli je pro mě vhodný tento výrobek, cvičím ,jen pro sebe a né pro výkon a těmto věcem vůbec nerozumím, ale třeba by mi to pomohlo, ale nevím kvůli mému zdraví zda byste mi ho doporučili. Mooooc prosím o radu :-)

Vložit dotaz

Recenze: *
         
image