Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -54%
 • Katalogové číslo: 234026

Carne Labs Creatine Monohydrate 500g 1 + 1 ZDARMA

Creatine Monohydrate 500g 1 + 1 ZDARMA Carne Labs - Kreatin hraje velmi vyznamnou roli při přenosu energie a tím pádem má přímý vliv na dynamiku, rychlost, sílu i vytrvalost. Především siloví sportovci zjistili výborné účinky kreatinu na sílu a objem sval

sekce
Kreatin monohydrát
Výrobce:
Carne Labs
balení
500g + 500 g

1 078 Kč (sleva 54%)

499 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

Creatine Monohydrate 500g + 500g ZDARMA výrobce Carne Labs


AKCE: Při zakoupení produktu Creatine Monohydrate 500g za cenu 499Kč obržíte druhé balení Creatine Monohydrate 500g zcela ZDARMA.


Super kvalita garantovaná laboratorně pomocí HPLC.

Kreatin monohydrát kontrolován pravidelně na HPLC. Analyza prokazuje že náš kreatin má mimořádně vysokou čistotu a kvalitu.
Tato sloučenina je v současné době nejpopulárnějším doplňkem výživy, který se drží celosvětově na předním místě v prodejnosti. Kreatin je látka tělu vlastní a pro sportovce všech odvětví velmi důležitá. Kreatin se v organizmu tvoří z dvou aminokyselin: methioninu a argininu. Kreatin hraje velmi vyznamnou roli při přenosu energie a tím pádem má přímý vliv na dynamiku, rychlost, sílu i vytrvalost. Především siloví sportovci zjistili výborné účinky kreatinu na sílu a objem svalu.

Doporučené dávkování:

 • 1 kávová lžička (2-3g) 2x za den. Možno rozdělit ještě do 3-5 dávek / den, popřípadě aplikovat 3-5g 40 min. před fyzickou aktivitou či výkonem.
  Kreatin monohydrát má špatnou rozpustnost ve vodě. Po rozpuštění doporučujeme okamžitě vypít. V tekutině ponechat kreatin monohydrát max. 1 hodinu, postupně se rozkládá na neúčinný kreatinin.
 • Doporučené dávkování je třeba upravbit dle vaší tělesné hmotnosti, intenzitě tréninku a požadovaného cíle.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

carne labs

DOTAZY / RECENZE

 • Fitness007.cz dne 14. 2. 2016 v 17:49 napsal: Reagovat

  [quote name="Radovan Kubík"]Dobrý den. Chtěl jsem se jen zeptat zda si mám kreatin smíchat spolu s gainerem. Děkuji za odpověď.[/quote]

  Dobrý den,

  kreatin spolu s gainerem je ideální kombinace, takže určitě doporučuji.

  Přeji pěkný den

 • Fitness007.cz dne 16. 11. 2015 v 12:06 napsal: Reagovat

  [quote name="mates93"]Dobrý den,
  prosím o radu, chtěl bych si u Vás objednat nějaký přípravek čistě jen na zvýšení váhy a objemu svalů. Chtěl bych začít posilovat a jsem dost hubený. Pravidelnou stravu dodržuji. Mockrát děkuji za radu[/quote]

  Dobrý den,

  základní stavební látkou svalové hmoty jsou bílkoviny (proteiny), proto Vám doporučuji především kvalitní proteinový přípravek (např. Extrifit CFM Instant Whey 80 2270 g, Prom-in Essential Pure CFM 80 2250 g ..) tím zajistíte dostatečný přísun bílkovin.

  Dalším důležitým faktorem je větší energetický příjem než výdej, pokud máte velký energetický výdej, doporučuji kvalitní gainer /sacharidový přípravek ( např. B.I.G od Nutrendu, Go Pro 30 od Extrifitu, True-Mass od BSN).

  Přeji pěkný den

 • Fitness007.cz dne 29. 10. 2014 v 16:06 napsal: Reagovat

  [quote name="Josef984"]Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli je u tohoto kreatinu možné dávkování před i po fyzické zátěži? Děkuji za odpověď.[/quote]

  Dobrý den,

  ano, určitě, většinou se doporučuje [b]kreatin dávkovat před tréninkem a po tréninku, ve dnech volna např. ráno a večer[/b] na doplnění hladiny kreatinu v krvi. Záleží také, za jakým účelem užíváte kreatin, [b]dávkování před tréninkem - tento způsob užívání je vhodný především pro sportovce, kteří při sportovním výkonu potřebují uvolnit co nejvíce energie v průběhu výkonu.[/b] [b]Dávkování po tréninku - okamžité doplnění energie, nárůst svalové hmoty a zlepšení svalové síly, urychlení regenerace.[/b] Používejte vždy v kombinaci se sacharidy, zabezpečíte tak vyšší vstřebatelnost a využitelnost, např. společně s gainerem, případně maltodextrinem, glukozou..

  Přeji pěkný den

 • Fitness007.cz dne 5. 8. 2014 v 14:40 napsal: Reagovat

  [quote name="Filip Navrátil"]Dobrý den, chtěl bych se zeptat?
  Když už bych využíval tento Creatin, a chodím dost často do Posilovny(Fitcentra) , a v ní jsem při plném dření zhruba 2 hodiny, za jak dlouho bych mohl pocítit změny v nárustu svalstva? Děkuji. :-)[/quote]

  Dobrý den,

  při odpovídající stravě a tréninku se výsledky dostaví v řádu týdnů, záleží na mnoha faktorech a nelze určit nějaké datum.

  Přeji pěkný den

 • Daniel Kolář dne 19. 10. 2013 v 16:36 napsal:

  Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.

 • Fitness007.cz Fitness007.cz dne 13. 9. 2013 v 16:07 napsal: Reagovat

  [quote name="JakubD."]Dobrý den, užívám tento kreatin a chtěl jsem se zeptat, jestli je možné ho kombinovat s něčím pro tvorbu objemu svalů, nebo jestli je tento kreatin plně dostačující, popřípadě co by jste doporučil. Děkuji za odpověď[/quote]

  Dobrý den,
  kreatin je pouze doplněk, sice velmi účinný, ale bez základních faktorů jako je pestrá a vyvážená strava, dostatek bílkovin a větší energetický příjem než výdej moc svalové hmoty nenaberete, uvedené faktory jsou daleko důležitější. Základní stavební látkou svalové hmoty jsou bílkoviny (proteiny), proto Vám doporučuji především kvalitní proteinový přípravek (např.100% Whey protein Professional 2350 g od Scitec Nutrition, Extrifit Professional WPC 80 2000g atd..) tím zajistíte dostatečný přísun bílkovin, dalším důležitým faktorem je větší energetický příjem než výdej, pokud máte velký energetický výdej, doporučuji kvalitní gainer (např. B.I.G od Nutrendu, Go Pro 30 od Extrifitu).
  Přeji pěkný den

Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám