Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -25%
  • Katalogové číslo: 150162

Carne Labs HMB - Arginin 120 tablet

Carne Labs HMB - Arginin 120 tablet - Oblíbený výrobek mezi sportovci, kteří chtějí docílit nárůstu svalové hmoty a síly, jako první nabízí ve svém složení s HMB i L-arginin (vzniká nitric oxid).

sekce
Nitrix Oxide
Výrobce:
Carne Labs
balení
120 tablet

599 Kč (sleva 25%)

449 Kč

Momentálně nedostupné

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyprodáno

více o produktu

HMB - Arginin 120 tablet výrobce Carne Labs

Speciální potravní doplněk, který jako první nabízí ve svém složení s HMB i L-arginin (vzniká nitric oxid). Oblíbený výrobek mezi sportovci, kteří chtějí docílit nárůstu svalové hmoty a síly.

HMB (hydroxy-methyl butyrát) je nesteroidní, tělu vlastní látka, která je produktem látkové přeměny aminokyseliny L-leucinu.

L-arginin je semiesenciální aminokyselina, která je v organismu zdrojem oxidu dusnatého, který způsobuje uvolnění a rozšíření cév. To napomáhá většímu přívodu kyslíku a potřebných živin pro kosterní svalstvo.

HMB (hydroxy-methyl butyrát) funguje v organismu tak, že působí proti katabolickému hormonu kortizolu, který se tvoří v nadledvinkách. Kortizol je glukokortikoid, jenž je antagonistou androgenních steroidů (které působí v těle anabolizující projevy). Potlačení katabolických účinků je prospěšné pro kvalitní růst svalové hmoty.

Kortizol působí na svalovou tkán katabolicky a na jaterní anabolicky. Dle výzkumů dochází při podávání HMB (vzniká z leucinu) a současném posilování k většímu nárůstu svalové hmoty než u cvičenců, kteří tento suplement neužívali.

L-arginin stimuluje imunitní systém, zvyšuje tvorbu kolagenu, podílí se na zvýšení svaloviny a na snížení obsahu tělesného tuku. Arginin napomáhá detoxifikaci jater prostřednictvím neutralizace amoniaku, který může vznikat po extrémní zátěži a při nedostatku sacharidů u nevhodných redukčních diet. Napomáhá i v léčbě neplodnosti u mužů. Vysoké intravenózní dávky zvyšují hladinu růstového hormonu. V orální aplikaci je efekt nižší a bohužel se musí docilovat extrémní dávkou argininu a tím i vyšším výskytem nežádoucích účinků. Arginin se v těle proměňuje na oxid dusnatý (NO) a zajištuje náhlý přísun energie, výbušnost a mírné roztažení cév, čímž umožňuje lepší dodávání živin a vstupování glykogenu do svalu. Lidé trpící virovou infekcí by neměli arginin užívat. Vysoce efektivní je kombinace HMB - kreatin - BCAA, kde je pozorováno zvýšení výkonnosti, úbytek tuku a nárůst svalové hmoty.

Doporučené dávkování:

  • 1 - 2 tablety ráno a večer

Upozornění: Doplněk stravy, potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

carne labs

DOTAZY / RECENZE

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám