Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -20%
  • Katalogové číslo: 234019
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Carne Labs Mega Lecitin 1200 100 kapslí

Carne Labs Mega Lecitin 1200 100 kapslí - Nejkompletnější lecitinový preparát na trhu s velmi širokými pozitivními účinky pro lidský organizmus.Výrobek působí antioxidačně, regeneračně na organizmus a jaterní tkáň.

sekce
Lecitin, antioxidanty
Výrobce:
Carne Labs
balení
100 kapslí

235 Kč (sleva 20%)

188 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

Mega Lecitin 1200 mg 100 kps výrobce Carne Labs

Lecitin + vitamin B1, B2, B6, E, selen - NEJKOMPLETNĚJŠÍ SLOŽENÍ ! SUPER CENA!

Nejkompletnější lecitinový preparát na trhu s velmi širokými pozitivními účinky pro lidský organizmus.Výrobek působí antioxidačně, regeneračně na organizmus a jaterní tkáň. Výrazně napomáhá regenreaci při vyčerpání, fyzické námaze, či sportovním výkonu. Komplex všech 5 látek zlepšuje metabolizmus organizmu a snižuje účinky fyzického a psychického stresu. Nutriční látky obsažené ve výrobku snižují hladinu cholesterolu a pozitivně působí na srdeční tkáň.
Suplement řeší ty nejnáročnější parametry na obsah mikroživin, množství a poměr látek vychází z nejmodernějších požadavků zdravé výživy.

SLOŽENI JE OJEDINĚLÉ A TĚŽKO NALEZNETE KONKURUJÍCI PREPARÁT
Vitamín B1 je prospěšný srdci a při nervových poruchách.Alkoholizmus vede často k nedostatku vitamínu B1. B2 má kladný účinek na kůži a sliznice i pro růst vlasů v kombinaci s ostaními B-vitamíny.B6 vitamín nutný pro správný metabolizmus
bílkovin, jeho metabolit pyridoxalfosfát je koenzymem pro řadu metabolických přeměn v organizmu, například aminokyselin. Vitamin E-přírodní forma, silný antioxidant, zlepšuje reprodukční funkci,příznivě působí v metabolizmu tuků.
Selen je součástí některých enzymových systémů, které se podílí na eliminaci volných kyslíkových radikálů-synergicky působí s vitaminem E jako antioxidační látka.

UPOZORNĚNÍ: Obsah kapsle může být částečné čirý i mlhově neprůhledný!! Je to způsobeno horší rozpustností aktivních látek B1, B2, B6, selen v olejovém mediu a jemným "usazením" v kapsli.
Výrobce informuje neni tento stav na závadu. Nechtěli jsme obsah kapsle zbytečně zatížit barvivem a tím vytvořit kapsli
naprosto neprůhlednou a maskovat tím původní stav. Pro informaci je mnoho léčiv, které maji charakter suspenze a aktivní
látky v roztoku se jemně usazují a neni to na závadu!

Doporučené dávkování:

  • 1 tobolku ráno a večer před jídlem

Dotaz

  • Leopoldo dne 27. 11. 2014 v 10:35 napsal:

    Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.

Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám