Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -25%
 • TOP 30 produktů
 • Katalogové číslo: 160206
 • Průměrné hodnocení
  Hodnotili již 3 zákazníci.

Czech Virus Beast Virus 395 g

Czech Virus Beast Virus 395 g - Ultimátní předtréninkový suplement na sílu, soutředění a pumpu, 9 průzkumy ověřených aktivních ingrediencí v mega dávkách

sekce
Anabolizéry před tréninkem
Výrobce:
Czech Virus
balení
395 g

999 Kč (sleva 25%)

749 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava od 59 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

Czech Virus Beast Virus 395 g 

 

Ultimátní předtréninkový suplement na sílu, soutředění a pumpu, 9 průzkumy ověřených aktivních ingrediencí v mega dávkách

BEAST VIRUS je špičkový předtréninkový suplement, obsahuje 9 perfektních synergicky fungujících látek, které jsou obsaženy v nejčistší formě a v optimálních dávkách (nebo dokonce vyšších, pokud nám to zákon dovolil!!) pro tvůj nejlepší trénink všech dob! Všechny látky použité do BEAST VIRU jsou laboratorně testovány v České Republice nebo Anglii.

Oproti ostatním předtréninkovkám, které obsahují „patentované složení“, BEAST VIRUS je kompletně transparentní. Obsah každé látky je naprosto zveřejněn. Nakonec je to tvoje tělo, do kterého suplement dáváš, proto si zasloužíš vědět, že dostáváš jen to nejlepší! Každý suplement tvoříme s touto myšlenkou: vytvořit naprosto funkční a co nejčistší suplement, který bychom klidně podali své rodině k užití.

BEAST VIRUS | Předtréninková formule
BEAST VIRUS obsahuje masivních 9 aktivních ingrediencí. Nejzajímavějším aspektem je to, že každá ingredience v Beast Viru je výzkumy ověřená na zlepšení výkonu a je také obsažena v optimální dávce pro maximální výsledky. Stejně zajímavé je to, že je složení BEAST VIRU naprosto transparentní. Všechny látky a jejich obsah jsou zveřejněny, takže přesně víš, kolik se ti čeho dostává. Nemáme žádné tajemství s BEAST VIREM!

BEAST VIRUS formule obsahuje výkonné látky, například: Citrulin Malát (6g), Beta-Alanin (3g), Taurin (1.8g), Cholin Bitartrát (0.75g), L-Tyrosin (0.65g), Kofein (0.2g), Hořký pomeranč (0.1g – obsahuje 10 mg synefrinu), DMAE Bitartrát (0.054g – obsahuje 20mg DMAE) a černý pepř (standardizovaný extrakt s 95% piperinu).

To dělá společně s minimem sladidla (sukralóza) a přírodním ochucovadlem a barvivem (extrakt z červené řepy) celých 13.1 gramů látek, které tvoří jednu dávku! Nová verze je navíc z většinové části slazena steviol-glykosidy (sladidlo z rostliny stévie - přírodního původu).

Žádný jiný předtréninkový suplement na českém trhu neobsahuje tolik funkčních, synergicky působících látek. BEAST VIRUS je záruka skvělého tréninku!

BEAST VIRUS | Výroba a látky
Všechny látky v BEAST VIRU jsou laboratorně testované na čistotu a zakázané látky. Výroba poté probíhá ve firmě s více než 20-ti letou tradicí s potravinovými doplňky a vlastní certifikát kvality ČSN EN ISO 9001:2009.

BEAST VIRUS | Látky pod drobnohledem
Citrulin se v těle přeměňuje na Arginin a dalé na oxid dusnatý (NO). Podle výzkumu dokáže citrulin navýšit hladinu Argininu a NO v těle lépe, než samotný arginin. Arginin se v těle ještě dále rozkládá, zatím co Citrulin už je připraven k absorbci a použití. Citrulin Malát ověřeně zlepšuje energie, podle průzkumu zlepšuje ATP o 35%.

Beta-Alanin zlepšuje sílu, výbušnost, výdrž a zotavení. Dokonce podle některých studií pomáhá se snížením tuků a nárustem svalů.

Taurin zlepšuje výdrž a svalovou sílu. Dokáže také zvýšit produkci oxidu dusnatého (NO). Cvičením se zásoby taurinu vyčerpávají, čímž přímo působí na snížení síly a výdrže, proto je vhodné brát taurin před každým tréninkem.

Cholin hraje důležitou roli v mozkové, nervové a svalové funkci. Zvyšuje fungování mozku, zlepšuje náladu, vylepšuje reakční dobu a pomáhá se soustředěním. Působí synergicky s kofeinem a L-Tyrosinem, přináší čistou psychickou stimulaci a zabraňuje poklesu výdrže.

L-Tyrosin zvyšuje ostražitost, soustředění, náladu a energii při intenzivním cvičení, nejlépe v kombinaci s kofeinem.

Kofein dokáže zlepšit sílu, výdrž a oddaluje únavu během cvičení. Kofein také podporuje produkci oxidu dusnatého (NO). Výborně se doplňuje se Synefrinem a L-Tyrosinem.

Extrakt z kůry hořkého pomeranče (10 mg synefrinu) okamžitě navyšuje využívatelnou energii a stimuluje organismus. Působí termogenně a synergicky s kofeinem.

DMAE zlepšuje náladu, psychickou energii, pamět i kvalitu spánku.

Extrakt z černého pepře (95% piperinu) zlepšuje absorbci ostatních látek o 30 až 2000%.

Gramáž jedné odměrky: 13 gramů
Obsah jedné dávky: 13.1 gramů
Obsah jednoho balení: 395 gramů
Počet dávek v balení: 30

Doporučené dávkování výrobce: 

 • Smíchejte jednu dávku (13.1g) s 250ml vody a užijte 15 minut před výkonem.
 • Před požitím řádně promíchejte.

ČASTÉ DOTAZY?
Otázka: Jaké jsou hlavní výhody užití BEAST VIRU?
Odpověď: Zvýšená energie, zlepšená síla, extrémní soustředění a svalová pumpa pro intenzivní cvičení

Otázka: Jak BEAST VIRUS chutná?
Odpověď: BEAST VIRUS obsahuje velké množství aktivních látek a my jsme nepřidali žádná plnidla, aby byl jeho účinek maximální a výsledky skvělé. Přidali jsme pouze přírodní aroma jablek a malin, sladidlo ze stévie (steviol-glykosidy), trochu sukralózy a přírodní barvivo z červené řepy. Chuť se dá přirovnat ke kyselým rybičkám. Pokud kyselou chuť nevyhledáváte, stále budete překvapeni dobrou chutí oproti ostatním produktům (přeslazené, hořké, atd.)

Otázka: Od kolik let mohu BEAST VIRUS užívat?
Odpověď: Doporučujeme dodržovat naše upozornění a BEAST VIRUS užívat pouze od 18-ti let!

Otázka: Jsou všechny předtréninkovky stejné bez ohledu na značku?
Odpověď: Kvalita ingrediencí může být velice rozdílná, proto jsme použili pouze látky, které byly laboratorně ověřeny, čímž můžeme zaručit maximální čistotu a účinost! Navíc ne každý suplement obsahuje opravdu optimální dávky funkčních látek, většina spoléhá pouze na skvělý marketing, ale po přečtení složení zjistíš, že jsou tam dané látky pouze proto, aby se mohly uvést na obalu produktu. Silně doporučujeme číst všechny látky v daném produktu, abys lépe pochopil/a, co kupuješ. My jsme schopni zaručit, že je náš produkt maximálně poctivý a funkční!

Otázka: Mohu BEAST VIRUS užívat spolu s jinými produkty?
Odpověď: Ano, nicméně BEAST VIRUS obsahuje ve složení také kofein a synefrin, proto je lepší vyhnout se dalším stimulantům, jinak ti hrozí nevolnost nebo jiné potíže.

Otázka: Mohu pocítit nějaké vedlejší účinky z užití BEAST VIRU?
Odpověď: Protože BEAST VIRUS obsahuje velké množství beta alaninu, můžou se ze začátku užívání objevit „štípavé“ pocity na pokožce (obličej, ruce..). Tento pocit je naprosto bezpečný a nezanechává žádné trvalé následky. Tento pocit se pravidelným užíváním sníží či úplně vymizí, přestože skvělé účinky beta alaninu stále zůstávají a síla roste.

Otázka: Kdo může nejlépe využít BEAST VIRUS?
Odpověď: Kulturisti a silový atleti. Vytrvalostní sportovci. Nováčci v tréninku s váhami. Lidé zapojení do týmových sportů. Kdokoliv hledající vylepšení pro jejich trénink!

czech virus logo fitness007 001

Upozornění:  Není určeno pro děti, mladistvé do 18let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu v teplotě do 25°C mimo přímé sluneční záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Předtréninkový doplněk stravy vhodný pro sportovce se sladidlem a vysokým obsahem kofeinu. Určeno pro zvláštní výživu. Nenahrazuje pestrou stravu. NIKDY NEPŘEKRAČUJTE JEDNU DÁVKU DENNĚ! Před užíváním se vždy poraďte se svým ošetřujícím lékařem!

Nutriční hodnoty a složení:

czech virus beast virus slozeni

 

Upozornění:  Není určeno pro děti, mladistvé do 18let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu v teplotě do 25°C mimo přímé sluneční záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Předtréninkový doplněk stravy vhodný pro sportovce se sladidlem a vysokým obsahem kofeinu. Určeno pro zvláštní výživu. Nenahrazuje pestrou stravu. NIKDY NEPŘEKRAČUJTE JEDNU DÁVKU DENNĚ! Před užíváním se vždy poraďte se svým ošetřujícím lékařem!

Vyrobeno v ČR

 • Radek Příchovký dne 28. 5. 2018 v 17:01 napsal: Reagovat

  Parádní nakopávač, jiný už nechci..

 • Lukáš Malinovkský dne 28. 5. 2018 v 16:59 napsal: Reagovat

  Nemá cenu zkoušet něco jinýho, beast je za mě top v kategorii, pumpa, síla, prokrvení, prostě TOP

 • Tereza dne 29. 3. 2018 v 13:52 napsal: Reagovat

  Opravdu nakopne. Chutná skvěle a složení je protostě úžasný. Holčinám doporučuji trochu nižší dávku, protože je to je fakt síla. Dávám *****

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  
 • Martin dne 6. 6. 2018 v 13:41 napsal: Reagovat

  Dobrý den, chci se zeptat je možné kombinovat s REFLEX ONE STOP XTREME? Popřípadně když chodím 3x týdně cvičit přepokládám asi správně, že Czech virus budu užívat jenom před tréninky. Děkuji

 • Tereza Fitness007 dne 6. 6. 2018 v 13:49 napsal: Reagovat

  Dobrý den, samozřejmě to je možné a taky úplně bežné. :) OSX je gainer a CV Beast je předtreninkovka. Dokonce věřím, že tohle je dokonalá kombinace. Přeji pěkný den, Tereza

 • Tomas dne 17. 7. 2017 v 14:04 napsal: Reagovat

  Dobrý den,dočetl jsem se že se doporucuje uzit 1 odměrka Beast Virusu a 1 odměrka m3/s PUMP.není to zbytecne,kdyz oba suplementy obsahuji temer totozne slozeni? Neprijme človek až moc velke mnozstvý jednotlivích látek? Dekuji

 • Martin dne 17. 7. 2017 v 14:27 napsal: Reagovat

  Dobrý den, běžně se toto dávkování nedoporučuje, jedná se o "hardcore" dávkování pro pokročilé borce s hmotností kolem 100kg.. jinak se jedná o dost rozličné produkty, složení mají naprosto odlišné, snad kromě citrulinu neobsahují jinou stejnou látku.. Takže Beast Virus šlapě skvěle sám o sobě, Pump také, ale jsou to velmi rozdílné produkty, Beast je předtréninkový nakopávač se silnou stimulační složkou (pokus se chcete vyspat, nelze používat na večerní trénink), Pump je bez stimulantů, excelentní pupma na prokrvení, bez problémů i večer.. Beast Virus je velmi silný a určitě vám bude skvěle fungovat:-) (jako každému) Přeji pěkný den

 • Jan Gavlas dne 13. 10. 2016 v 20:53 napsal: Reagovat

  Dobrý den, budete mít v blízké době k dispozici BeastVirus i s mandarinkovou příchutí?

 • Admin dne 14. 10. 2016 v 10:47 napsal: Reagovat

  Dobrý den, příchuť mandarinka je již objednaná měla by být příští týden skladem. Přeji pěkný den

Vložit dotaz

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám