Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -9%
  • Průměrné hodnocení
    Nehodnotil ještě žádný zákazník.

EVLution Nutrition ENGN 309 g

ENGN je předtréninková pumpa , která je založený na  kreatinumonohydrate, Beta Alaninu (CarnoSyn®) a bezvodém Betaine s vysokým obsahu kofein.

sekce
Anabolizéry před tréninkem
Výrobce:
EVLution Nutrition
balení
309 g

769 Kč (sleva 9%)

699 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava od 59 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava ZDARMA

Vyberte variantu

EVLution Nutrition ENGN 309 g

ENGN je předtréninková pumpa, která je založený na kreatinumonohydrate, Beta Alaninu (CarnoSyn®) a bezvodém Betaine s vysokým obsahu kofein.

ENGN se skládá převážně z monohydrátu kreatinu, beta-alaninu (CarnoSyn®) a bezvodého betainu.

Kombinace kreatinu s beta alaninem má zřejmě větší účinek na nárůst svalové tkáně.

Beta-alanin je neesenciální aminokyselina, která se používá jako erogenní pomůcka ke zlepšení výkonnosti a odolnosti únavy u sportovců. Zdá se, že příjem beta alaninu zlepšuje vnímané úsilí a biochemické parametry spojené s únavou svalů. 

Betain je methylderivát glycinu. Některé studie naznačují, že příjem betainu může podpořit snížení tukové hmotnosti a přírůstků v svalové hmotě, navíc má pozitivní vliv na výkonnost sportu. 

Navíc ENGN obsahuje kofein, který zvyšuje energii, snižuje únavu, zlepšuje fyzickou výkonnost, zlepšuje koncentraci

Obsahuje také následující vitamíny:

  • Thiamin : přispívá k normálnímu metabolismu, který produkuje energii, přispívá k normálnímu fungování nervového systému, napomáhá normální psychologické funkci a přispívá k normální funkci srdce.
  • Niacinamid : přispívá k normální psychologické funkci, pomáhá při normálním metabolismu, který produkuje energii, přispívá k normálnímu fungování nervového systému a snižuje únavu..
  • Vitamin B6 : přispívá k normální syntéze cysteinu, přispívá k normální metabolismus produkuje energii, umožňuje normální fungování nervového systému, přispívá k k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, snížení únavy a pomáhá regulovat hormonální aktivitu.
  • Vitamin B12 : přispívá k normálnímu metabolismu, který produkuje energii, normálnímu fungování nervového systému, přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu a snižuje únavu.

Doporučené dávkování: 

  • Užívejte jednu dávku (10,4 g) s 240 ml studené vody 15-30 minut před tréninkem.

Velikost dávky: 1 odměrka (10,3 g)

Denní dávka: 1 dávkovač (10,3 g)

Počet dávek v balení: 30

Thiamin

3,5 mg

Niacinamid (nikotinamid)

35 mg

Vitamin B6

2 mg

Kyselina listová

800 ug

Vitamin B12

25 ug

Kreatin komplex

 

Kreatin monohydrát

2250 mg

Patentovaný HCI® Creatine

750 mg

Beta-alanin (CarnoSyn®)

1600 mg

Bezvodý betain

1000 mg

Cholin bitartrát

400 mg

Kofein bezvodý

300 mg

N-acetyl L-tyrosin

250 mg

Alfa-GPC (50% alfa-glycerylfosforylcholin)

100 mg

Extrakt z olivového listu (40% oleuropein)

5 mg

Složení: 

Modrá malina

 kreatin monohydrát, kyselosti (kyselina citrónová, kyselina jablečná, uhličitan vápenatý), Beta alanin (CarnoSyn), bezvodého betainu, aroma, anti - spékání (oxid křemičitý, křemičitan vápenatý), kreatin patentovaný HCI®, bitartrát Hill, kofein bezvodý, sladidla (sukralosa, acesulfam K), N-acetyl-L-tyrosin, stabilizátory (mannitol, fosforečnan vápenatý), alfa-GPC, vitamíny (niacinamid, thiamin, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, kyanokobalamin) extrakt olivový list (40% Oleuropein), barvivo (brilantní modř FCF).

Ovocný punč 

 kreatin monohydrát, kyselosti (kyselina citrónová, kyselina jablečná, uhličitan vápenatý), Beta alanin (CarnoSyn), bezvodého betainu, aroma, anti - spékání (oxid křemičitý, křemičitan vápenatý), kreatin patentovaný HCI®, bitartrát Hill, kofein bezvodý, sladidla (sukralosa, acesulfam K), N-acetyl-L-tyrosin, stabilizátory (mannitol, fosforečnan vápenatý), alfa-GPC, vitamíny (niacinamid, thiamin, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, kyanokobalamin) extrakt olivový list (40% Oleuropein), barvivo (červeň AC *). * Červená barva alur AC: může mít negativní vliv na činnost a pozornost dětí.

Upozornění: Potravina vhodná pro sportovce, s cukry a sladidly, s vysokým obsahem kofeinu (300 mg/10,4 g) - není vhodná pro děti, těhotné nebo kojící ženy 

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám