Můj účet
Přihlášení
Menu

Extreme Fat Burner Complex + Caffeine Forte ZDARMA

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -44%

Extreme Fat Burner Complex + Caffeine Forte ZDARMA

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Doprava od 59 Kč nad 1 500 Kč ZDARMA.

Extreme Fat burner complex 120 kapslí + Caffeine Forte ZDARMA

AKCE: Při zakoupení produktu Extreme Fat burner complex 120 kapslí obdržíte Caffeine Forte 120 kapslí v ceně 250Kč zcela ZDARMA. Tento cenově výhodný balíček nyní zakoupíte za 480Kč. Akce platí pouze do vyprodání zásob, na uvedenou cenu se již nevztahují žádné další slevy.

EXTREME FAT BURNER COMPLEX 120 kps

Extreme Fat Burner Complex je velmi účinný spalovač tuků, který se skládá z mnoha látek s prokazatelným účinkem, jako jsou například L-karnitin, tyroxin, arginin, gugulipidy, chrom, extrakt ze zeleného čaje a jiné. Extreme Fat Burner Complex obsahuje v odpovídajícím poměru látky, které účelně napomáhají spalování tuků a podporují fyzickou a psychickou činnost.  

Co obsahuje Extreme Fat burner complex?

Karnitin - bez jeho přítomnosti v organismu nelze spálit jediný gram tuku, proto je jeho přítomnost v každém špičkovém „spalovači" nezbytná.

Tyrosin - nezbytný pro vznik adrenalinu a noradrenalinu, které mobilizují při stresové situaci energetické zdroje, tedy i tuky. Působí i na tvorbu thyroidních hormonů - což jsou dva hormony štítné žlázy - tyroxin a trijodtyronin. Štítná žláza a její hormony mají zásadní význam při regulaci bazálního metabolismu (tedy základního energetického výdeje v naprostém klidu) - čím je nižší, tím je nižší i tento výdej. Organismus pracuje velmi úsporně a tato situace nastává právě při dlouhodobých omezeních příjmu potravy, tedy redukčních dietách, a tím se omezuje i spalování tuků. Pokud se zvýší tvorba těchto hormonů pomocí tyrosinu, zvýší se i bazální metabolismus.

Arginin - působí na větší prokrvení orgánů, tedy i svalů a tím jejich lepší zásobování nejenom kyslíkem, ale i všemi živinami, respektive i suplementy. Patří již dlouhé roky mezi osvědčené pomocníky v boji s tukem. HCA nepomáhá spalovat podkožní tuk a zabraňuje přeměně sacharidů v tuky blokací za tento proces zodpovědného enzymu.

Gugulipidy - pryskyřice získávaná z kůry keřovitého stromu. Používá se k léčbě artritidy, zánětů, ke snižování hladiny cholesterolu a (tuků). Má stimulační účinky na funkci štítné žlázy zvyšováním příjmu jódu a spotřeby kyslíku. Snižuje hladinu tuků.

Extrakt ze zeleného čaje - obsahuje velké množství polyfenolů (bioflavonoidů) a antioxidantu EGCG (epigalokatechingalát), který patří mezi vůbec nejsilnější prostředek v boji proti volným radikálům poškozujících buňky. Zelený čaj má celou řadu pozitivních zdravotních účinků a také termogenní efekt, tedy ovlivňuje metabolismus tuků zvýšením hladiny bazálního metabolismu.

Extrakt z vinných hroznů - obsahuje velmi silný antioxidant resveratrol, který snižuje hladinu cholesterolu i hladinu tuku v krvi.

Jinan dvoulaločný (ginko biloba) - zlepšuje prokrvení všech orgánu, tedy i svalů a zároveň zlepšuje paměť, odstraňuje syndrom „studených" nohou a rukou. Dochází k lepšímu zásobování živinami a kyslíkem, což je prospěšné právě nejvíce mozku.

Bioperin - extrakt z černého pepře (piperin), který zlepšuje využití podávaných vitamínu, minerálů, antioxidantů a rostlinných extraktů o 30 až 60%. Bioperin představuje 95% extrakt blahodárně působící především na celou oblast trávicího traktu - svým termogenním efektem zvyšuje jeho prokrvení  a tedy vstřebatelnost živin.

Chrom - stopový prvek, který omezuje chuť na sladké. Ovlivňuje také využití inzulinu svalovými buňkami a zvyšuje jejich vnímavost pro inzulin. Jeho působí pozitivně na příjem glukózy do tkání a předchází do značné míry rozvoji cukrovky 2. typu.

Kurkumin - je protizánětlivý a to jak v oblasti úponů a šlach, tak i například střev. Je protirakovinný - dokáže zvýšit vnímavost resistentních rakovinných buněk na chemoterapii. Snižuje hladinu katabolického hormonu kortizolu, zvláště při redukčních dietách a tím působí jako ochrana svalů. Zlepšuje odbourávání tuků, kdy brzdí funkci enzymů zodpovědného za syntézu mastných kyselin a zlepšuje jejich metabolizaci.

Theobromin  - termogenní látka, která je obsažena v kakaových bobech a zvyšuje bazální metabolismus. Takže čím více kakaa obsahuje čokoláda, tím lépe.

Doporučené dávkování:

Pro dospělé 2 tablety  2-krát denně (nejlépe před výkonem) 

CAFFEINE FORTE 200 120 kps

Proč užívat CAFFEINE FORTE při sportu?

Nejdéle a nejvíce je prokázán efekt aplikace kofeinu u vytrvalostních sportů s dobou trvání nad 30 minut. To souvisí se zvýšeným využitím tuků jako energetického zdroje při aerobní aktivitě. Čím je tato aktivita delší, tím více se využívají tuky. Většina studií doporučuje dávky kofeinu mezi 3 až 6 mg na 1 kg tělesné váhy (TV), ale pro sportovce citlivější na efekt kofeinu stačí i dávka 1 až 3 mg na 1 kg TV, vyšší dávky již výkon nezlepší. Tento efekt je vyvolán kombinací kofeinu a aerobního tréninku, který je příčinou zvýšeného vylučování stresových hormonů adrenalinu a noradrenalinu - tyto hormony hrají klíčovou roli v uvolňování mastných  kyselin z tukových buněk do krevního oběhu - tím se zvýší „nabídka" těchto energetických zdrojů až o 100%. Čím více spalujeme tuky, tím méně využíváme zásobní svalový glykogen, tedy cukry. Protože pokud si zcela vyčerpáme svalový glykogen, tak vytrvalostní výkon silně klesá a to především u závěrečného zrychlení, které je na svalovém glykogenu zcela závislé. Je úplně jedno zdali běháte, jezdíte na kole, plavete, hrajete fotbal nebo hokej, basketbal či ragby - vždy vám kofein pomůže zvýšit sportovní výkon.

Kofein dokáže zapůsobit na sportovní výkon i po psychické stránce prostřednictvím sníženého vnímání únavy a tím posunout hranice výkonnosti. Například pokusné osoby po dávce kofeinu 5 mg na 1 kg TV prodloužily svůj tréninkový čas na stacionárním kole o 20%.

Kofein ovlivňuje i krátkodobé, vysoce intenzivní, výkony, jako je například posilovací a kulturistický trénink. Příjem kofeinu jednu hodinu před tréninkem zvýší maximální výkon v benčpresu v průměru o 2,5 kg. Kofein zvyšuje i počet opakování v sériích prováděných se submaximální vahou, v rozmezí o 11 až 12%,  a to jak u benčpresu, tak u legpressu s vahou zatížení 60 až 80% maximálního výkonu na jedno opakování. Použitá dávka kofeinu byla většinou 6 mg na 1 kg TV. Kofein tedy jednoznačně zvyšuje sportovní výkon nejenom při aerobních, ale i anaerobních aktivitách.

Více info o CAFFEINE FORTE 200 120 kps

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz