Můj účet
Přihlášení
Menu

FA HMB Pro 250 tablet

Hodnotil již 1 zákazník

FA HMB Pro 250 tablet

Hodnotil již 1 zákazník
579 Kč
Momentálně nedostupné
Doprava od 39 Kč nad 1 500 Kč ZDARMA.

FA HMB Pro 250 tablet 

Doplněk je vhodný pro každého, kdo je fyzicky aktivní a buduje svalovou hmotu. Mastná kyselina, produkována v lidském těle v důsledku změny aminokyseliny L-leucinu po každé intenzivní tělesné námaze.

HMB PRO 8000 je oblíbený produkt sportovců, kteří usilují o svalnatou a současně vyrýsovanou postavu. HMB si tělo v malém množství vytváří samo jako produkt látkové přeměny esenciální větvené aminokyseliny L-leucinu. Samotného L-leucinu by však muselo být přijato příliš velké množství k dosažení účinku. Z tohoto důvodu byl vytvořen produkt v ideální a dostupné podobě.

Dávkování: 

 • Doporučená denní dávka HMB je 8 g denně
 • V závislosti na treninku a tělesné hmotnosti užívejte až 8 tablet denně
 • Dávka by se měla pohybovat v rozmezí 80-100mg na kg tělesné hmostnosti
 • Tréninkový den: ráno na lačno, před tréninkem, po treninku, po jídle, před spaním
 • Mimo trenink: ráno na lačno, kdykoliv během dne nejlépe po jídle a před spaním

HMB – Ochrana před katabolismem
Na základě četných studií bylo potvrzeno, že HMB má antikatabolické účinky. Hlavním úkolem této látky je inhibice katabolických enzymů, a to především ubiquitinu, což má za následek zpomalení procesů vedoucích k degeneraci svalové tkáně. Právě kolem této funkce HMB koluje řada mýtů. Mnoho špatně informovaných kulturistů začátečníků a amatérů se domnívá, že suplementace HMB sama o sobě kompletně ochrání svalovou tkáň během redukční diety.

Upozornění:
Neužívejte, pokud jste alergičtí na jakoukoli složku přípravku. Výrobek neslouží jako náhražka pestré a vyvážené stravy. Chraňte před slunečním zářením. Držte mimo dosah dětí. Není vhodný pro těhotné a kojící matky. Udržujte na suchém a chladném místě

 

 

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Velikost balení: 250 tablet
Dávka: 2 tablety
Počet dávek v balení: 125
 

Složení výrobku v:

2 tabletách

8 tabletách

3-hydroxy 3-metylbutyrát vápenatý

2000 mg

8000 mg

z toho hydroxymetylbutyrát (HMB)

1720 mg

6880 mg

Složení: β-hydroxy-β-methylbutyrát, vápenatý, plnivo (fosforečnan vápenatý), protispékavá látka (E470b, oxid křemičitý).
 

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Hodnotil již 1 zákazník

 • 31. 7. 2020 v 17:32
  Michal
  HMB jsem dříve užíval od jiných výrobců a nyní zkouším tento produkt... zatím se jeví jako dobrý ale užívám nyní krátce ovšem je ideální pro svůj poměr ceny/výkon/ množství... myslím ze dávkování 8tabl. za den není potřeba a 5 úplně dostačuje... zatím se mi jeví jako velice dobrý v rámci svých účinku...
Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

 • 15. 9. 2021 v 02:27
  Vojta D.
  Reagovat
  Dobrý den, dovolte prosím, abych se s Vámi poradil - je podle Vás vhodné z hlediska efektivity HMB cyklovat? Např. měsíc brát a měsíc nebrat? Setkal jsem se totiž s rozličnými protichůdnými názory a rád bych měl v této věci jasno. Jelikož pak věřím nejvýše Vám, neboť jsem s Vašimi produkty i službami zákazníkům vždy vrcholně spokojený, dovoluji si obrátit se na Vás. S úctou a vděčností za Vaši cennou radu.
 • 15. 9. 2021 v 12:57
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz, moc nás těší, že jste s naším e-shopem spokojen. :) U HMB záleží na každém, máme zákazníky, kteří cyklují (doberou balení, dají pauzu) a pak ty, kteří po určité době sníží dávky, ale pořád je berou takže opravdu záleží na každém jak komu co sedne, nikde není žádné psané pravidlo musí se tak nebo tak. Takže doporučuji vyzkoušet, co bude sedět vám:) Přeji pěkný den, Tereza
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz