Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -20%
  • Katalogové číslo: 42046
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

FA Xtreme Mass Effect 5000 g

Fitness Authority Xtreme Mass Effect 5000 g - vysoce účinný sacharidovo-proteinový koncentrát budující svalovou hmotu.

sekce
Sacharidy do 15% bílkovin
Výrobce:
FA (Fitness Authority)
balení
5000 g

1 236 Kč (sleva 20%)

989 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

Xtreme Mass Effect 5000 g výrobce Fitness Authority

XTREME MASS EFFECT je  vysoce účinný sacharidovo-proteinový koncentrát budující svalovou hmotu. Je speciálně navržen pro lidi, kteří mají problémy s vytvářením svalové hmoty, a ty, kteří jen chtějí nabrat váhu.

XTREME Mass Effect také obsahuje glutamin a rozvětvené aminokyseliny BCAA, přirozeně obsažené v syrovátkovém proteinu, které pomáhají budovat kvalitní svalovou hmotu, krok za krokem.

XTREME Mass Effect obsahuje instantní syrovátkové bílkoviny, zajišťující maximální fyziologickou dostupnost a účinné vstřebávání, což znamená, že kalorie jsou dodávány z mnohem čistějších přírodních zdrojů a dochází díky tomu k maximální syntéze bílkovin bez problémů s trávením.

Jde-li o výsledky potréninkového stravování potom je rohodčím čas. Pokud vám opravdu záleží na budování svalové hmoty, musíte k tomu nutně využít malý, nicméně zásadně důležitý prostor, který se nabízí po výkonostním cvičení. Každý sval má tendenci růst během regenerace, a to až po tréninku, nikoli v jeho průběhu ! To znamená, že abyste dosáhli skutečně znatelného výsledku v rámci Vašeho náročného tréninku, měli byste svým svalům poskytnout právě přípravek určený speciálně pro budování svalové hmoty a to prioritně po tréninku. XTREME Mass Effect je přesně to, co Vám tento efekt zaručí.

XTREME Mass Effect byl navržen tak aby zajistil stimulovaný růst svalové hmoty na základě operativního směrování bílkovin a sacharidů přímo do svalové struktury ke zpevnění hmoty a urychlení růstu v první potréninkové fázi regenerace. Obsahuje speciální směs sacharidů z konkrétního bezpečného zdroje. Proč? Nabízí totiž jak krátké, tak dlouhé vázané řetězce molekul sacharidů. Krátké řetězce jsou absorbovány okamžitě a dlouhé pomaleji, přičemž nabízejí stálý přísun těchto čistých sacharidů ke svalům v obou fázích anabolické regenerace. Po této fázi přichází vlna proteinů a ta už má konstitutivní účinky na vaše svaly během druhé fáze, tedy fáze růstu.

Doporučené dávkování:

  • Rozmíchejte 1-3 odměrky ( 1 odměrka je 50g) Xtreme Mass ® v 300-800 ml vody nebo odstředěného mléka v šejkru nebo mixéru.
  • Užívejte během dne na doplnění energetického příjmu, např. první dávku (1-2 odměrky) užijte v dopoledních hodinách či cca 1hod. před tréninkem a druhou dávku (1-2 odměrky) nejlépe vezměte po tréninku
  • V netréninkových dnech užijte 1 dávku mezi jídly.
  • užívejte v závislosti na Vaší tělesné hmotnosti, sportovní aktivitě a složení stravy

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

FA-nutrition-fitness007cz

 

Dotaz

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image